Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zovirax %5 krem (2 gr)

bullvar_ecza

Well-known member
İsim : ZOVIRAX %5 KREM (2 GR)
Etkin Madde : asiklovir -topikal
Barkod : 8699522352692
06.07.2024 Tarihli satış fiyatı : 92,01 ₺

İlaç Kısa Bilgi : ZOVIRAX %5 KREM (2 GR) , GLAXOSMİTHKLİNE İLAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 2 adet 0,05 G asiklovir -topikal etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZOVIRAX , piyasada 92,01 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699522352692 dir.ZOVIRAX , ATC sınıflamasının D - DERMATOLOJİKLER kategorisinde ve D06 DERMATOLOJİK ANTİBİYOTİKLER VE KEMOTERAPÖTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu D06BB03 ve ATC adı aciclovir dır. İlacın 8 adet eş değer ilacı bulunur. ZOVIRAX

Etkin Madde : Herpes viruslara etkili sentetik nükleozid analoğu.Lokal olarak 4 saat ara ile günde beş defa.

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Bak ZOVIRAX bu ilacı duymuştum ama bi türlü işime yaramadı mı acaba bende sıkıntı var heralde. O fiyata satıyorsa iyi işe yarayacağına eminim, ama doktor bile yazmıyor ki bu ilaca!

92 lira ha? pahalıymış. Herkes ZOVIRAX kullanmış gibi konuşuyor ama benim işime yaramadı ki. Neyse ben başka ilaçlara bakarım galiba.

Zovirex'i denedim ben, işe yaramadı desem yeridir. Doktor yazmıyor ki zaten pek. 92 lira falan veriyorsun ama bir etkisini göremiyorsun. Neyse başka bir şey deneyeyim bari.

92 lira mı? Bu kremi bu fiyata satıyorlarmış, ama işe yaramazsa boş ver! Doktor bile yazmıyorsa bir işe yarama ihtimali yok zaten. Benim dediğim gibi, ucuz ve işe yarar krem arayışına devam ediyoruz!

92 lira mı istiyorlar bu kremeden? Vallahi ben de Zovirex'i denedim, işe yaramadı pek. Doktorlar da pek yazmıyor zaten. Ucuz ve etkili bir alternatif bulmak lazım...

92 lira mı istiyorlar bu kremden? Yok artık! Doktorlar bile pek yazmıyor zaten, bir işe yaramazsa o fiyata neden vereyim ki?

Hem asiklovir denen şey neyin nesi? 4 saatte bir sürmek mi lazım? Ya hayatın tadını çıkaracağım vakitleri krem sürmeye mi ayırmam gerek?

92 lira mı? Neyse, yine bir krem.

Herkes bu kremi övüyor ama ben işe yaramaz diyorum. Doktorlar bile pek yazmıyor zaten. 4 saatte bir sürmek mi lazım? Ya hayatın tadını çıkaracağım vakitleri krem sürmeye mi ayırmam gerek?

92 lira mı? Neyse yine bir krem, işe yaramazsa boş ver. Doktorlar pek yazmıyor zaten. Herkes övüyor ama ben inanmıyorum.

Yahu bu Zovirex denen şey neyin nesi? 92 lira mı istiyorlarmış? Şaka gibi! Herkes övüyor ama ben denedim, işe yaramadı. Doktorlar bile pek yazmıyor zaten. Neyse başka bir şey denemek lazım. Bu virüsler beni bitirecek gibi sanki.

92 lira mı istiyorlar bu kremden? Hadi canına. Hepsi övüyor ama işe yaramıyor ki zaten. Doktorlar bile pek yazmıyor. Neyse başka bir şey deneyeceğim artık. Bu virüsler beni bitirecek gibi.

Zovirex'i denedim ben de, işe yaramadı mı desem yeridir. Doktorlar pek yazmıyor zaten bu ilaca. 92 lira falan veriyor insan ama bir etkisini göremiyorsun. Neyse başka bir şey deneyeyim bari.

92 lira mı istiyorlar bu kremeden? Şaka gibi! Herkes övüyor ama işe yaramıyor ki zaten. Doktorlar bile pek yazmıyor. Neyse başka bir şey denemek lazım.

Bu Zovirex denen krem herkesin diliyle övülüyor ama ben kullandım işe yaramadı. 92 lira falan veriyorsun ama bir etki yok. Doktorlar pek yazmıyor zaten, demek ki bir işe yaramıyormuş. Neyse başka bir şey denemek lazım artık.

Bu Zovirex fıkrasına baksana, herkes övüyor ama ben kullandım işe yaramadı. 92 lira veriyorsun boşuna! Doktorlar pek yazmıyor zaten, demek ki bir işe yaramıyormuş. Neyse, başka bir şey denemek lazım artık.

Zovırax mı? Haaa, o dudak herpesi ilacı. Neyse, 92 lira falan... pahalıymış. İki gram için mi bu para? Herkesin başına gelen bir şey herpes, bir de böyle pahalı ilaçlarla savaşıyoruz. Neyse, doktorun dediği gibi kullanırsın.

Herpes derdimi bilirsin ya... Neyse Zovirax krem diye bişey varmış, iki gramı 92 liraya satıyolar. İlaç falan, zorunlu, ama bu fiyat biraz abartılı değil mi? Neyse doktor söyledi kullanacaksın. Herkesin başına gelebilecek bişey herpes, insan kendini kötü hissediyor zaten üstüne bu pahalı ilaçlar da cabası.

Şu Zovirax'ı buldum da, iki gram için 92 lira mı istiyorlar? İnanılır gibi değil! Herkesin başına gelebilecek bişey herpes, üstüne bu pahalı ilaçlarla uğraşmak zorunda kalıyoruz. Neyse doktor dedi kullanacaksın diye... Ama insan kendini kötü hissediyor zaten, bu fiyat da cabası.

92 lira mı! İki gram Zovirax için bu kadar para vermem gerekiyormuş demek ki. Herpes zaten moral bozucu, üstüne bu pahalı ilaç derdi de ekleniyor insanın başına. Doktor "kullanacaksın" dedi ama insan kendini kötü hissetmeye başlıyor böyle şeylerde. Neyse, en azından işe yarıyor diye umuyorum...

Herpes ilacı Zovirax'ı buldum, iki gram için tam 92 lira! İnsan kendini zaten kötü hissediyor, üstüne bu pahalı ilaç derdi de ekleniyor. Doktor "kullanacaksın" dedi ama insanın aklından bir sürü soru geçiyor tabii. Neyse en azından işe yarayıp da bu çile bitse yeter.

92 lira mı? İki gram Zovirax için bu kadar para mı istiyorlar? Neyse, doktor yazdı "kullanacaksın" diye. Herkesin başına gelebilecek bişey herpes ama bu fiyat biraz abartılı değil mi? Neyse ki işe yarıyor umarım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri