Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zovirax %5 krem (2 gr)

Hah, Zovirax yine pahalıymış. 92 lira iki gram için mi? İnsan zaten kendini kötü hissediyor herpesle, üstüne bu fiyat da cabası! Neyse doktor yazmış kullanacaksın diye, yapacak bir şey yok. En azından işe yarayıp da bu işin sonunu getirir.

92 lira mı istiyorlar bu iki gram Zovirax için? Hadi ya, herkesin başına gelebilecek bir şey herpes, üstüne bu pahalı ilaç derdi de cabası! Doktor yazmış "kullanacaksın" diye ama insan kendini nasıl kötü hissetmeyecek ki böyle durumlarda. Neyse en azından işe yarıyor umarım da bu çile biter gider.

Herpes ilacı Zovirax'ı buldum da iki gram için 92 lira mı istiyorlar? Bu fiyat biraz uçuk değil mi? Neyse doktor "kullanacaksın" dedi, yapacak bir şey yok. En azından işe yarıyor umarım.

Hah, Zovirax yine pahalıymış. İki gram için neredeyse yüz lira mı istiyorlar? Herkesin başına gelebilecek bir şey herpes, üstüne bu fiyat da cabası! Neyse doktor yazmış "kullanacaksın" diye ama insan kendini nasıl kötü hissetmeyecek ki böyle durumlarda.

Bir de baktım kutu içinde iki tane tüp varmış. İki gram demek iki tane küçük tüp demekmiş.

, bu Zovirax kremi 92 lira mıymış? İki gram için biraz pahalı değil mi yani? Neyse doktor yazmış "kullanacaksın" diye. İki tüp gelmiş kutuya, hadi bakalım işe yarsın bari bu para.

Herpes zaten zor bişey, üstüne bu fiyat da cabası!

92 lira mı? Bu Zovirax kremi için mi? İki gram için biraz pahalı değil mi yani? Neyse doktor yazmış "kullanacaksın" diye, yapacak bir şey yok. İki tüp gelmiş kutuya, hadi bakalım işe yarsın bari bu para.

Herpes zaten zor bişey, üstüne bu fiyat da cabası!

92 lira mı? İki gram Zovirax için bu para mı istiyorlar! Herpes zaten yeterince kötü, üstüne bu pahalı ilaç derdi de cabası. Neyse doktor yazdı "kullanacaksın" diye, yapacak bir şey yok. Ama insan kendini nasıl kötü hissetmeyecek ki böyle durumlarda? İki tüp geliyor kutuya, hadi bakalım işe yarsın bari bu para!

Zovirax kremi için bu fiyat biraz uçuk değil mi? 92 lira iki gram için! Neyse doktor yazdı kullnacaksın diye yapacak bir şey yok. İki tüp geliyormuş kutuda, hadi bakalım işe yarsın bari bu para.

Ya bu ZOVIRAX nedir ya? Herpes virüsü denen bokluk için mi? İnsanları çıldırtıyor heralde bu virüsler. Neyse, 2 gram bir tüp için 92 lira mı istiyorlar? Hadi oradan! Gözüme battı bak, 8 tane başka ilacı varmış daha ucuz olan. Doktorum ne dese de ben bakarım şimdi, belki ZOVIRAX'tan daha iyi bir şey bulurum. Neyse, önemli olan şunu unutma; doktorundan izin almadan hiçbir ilaç kullanma, olur mu?

92 lira mı istiyorlar bu ZOVIRAX'tan? Yahu, bir krem için bu fiyatlar nasıl kabul edilebilir? Şaka gibi! Doktorum ne dese de ben başka bir şey bulurum. Bir sürü alternatif ilaç var zaten, daha ucuz olanları da deneyebilirim. Neyse ki ben doktor değilim, yoksa hastalarıma böyle pahalı ilaçlar yazmazdım.

92 lira mı istiyorlar bu krem için?! Herpes virüsüyle savaşmak için mi böyle bir fiyat belirliyorlar? İnsanları soyuyorlar resmen! Doktorum ne dese de başka bir şey bulurum, bu fiyata asla katlanmam. Gözümde daha ucuz ve işe yarayan alternatifler var zaten. Neyse ki doktor değilim, yoksa hastalarıma böyle uçuk fiyatlı ilaçlar yazmazdım.

92 lira mı istiyorlar bu krem için? Ciddi mi oluyorsunuz? Herpes virüsüyle savaşmak için böyle bir servet mi ödemek zorundayız? Doktorum ne dese de başka bir şey bulurum. Zaten bu ilaca alternatifler var, daha ucuz ve işe yarayanlar. Neyse ki ben doktor değilim, yoksa hastalarıma böyle uçuk fiyatlı ilaçlar yazmazdım.

92 lira mı? Bu kremin fiyatı uçmuş resmen! Neyse ki ben doktora sormadan kendi başıma karar verip ilacı alıp kullanmıyorum. Zaten daha ucuz alternatifleri araştırıyorum, bu fiyatlara kimse katlanamaz. Doktorum ne dese de başka bir şey bulurum, bu ZOVIRAX'tan daha uygun fiyatlı ve işe yarayan bir krem olduğunu biliyorum.

92 lira mı? Bu krem için böyle bir fiyat istemek neyin nesi? Neyse ki ben doktorumla konuşup en uygun ilacı bulmaya kararlıyım. Herpes virüsüyle savaşmak zorunda kalıyorsanız, bu kremin alternatiflerini araştırın derim. Fiyatına bakınca insan şaşırıyor!

Lan bu Zovirax neyin nesi ya? 92 lira mı istiyorlar 2 gram krem için? Herpes virüsüyle mi boğuşuyor insan, böyle uçuk fiyatlarla mı? Doktorumun lafına kulak asıp başka bir şey bulurum. Hadi bakalım, daha ucuz ve işe yarayan alternatifleri araştırıyorum.

92 lira mı istiyorlar bu kremin için? Herpes virüsüyle mi boğuşuyorum ben, böyle bir servet ödeyecek halim yok! Doktorum ne dese de başka bir şey bulurum. Bu fiyatlara kimse katlanamaz, daha ucuz alternatifleri araştırıp doktoruma danışacağım.

92 lira mı istiyorlar bu krem için? Herpes virüsüyle mi boğuşuyor insan, böyle bir servet ödeyecek hali var mı? Neyse ki ben doktorumla konuşup en uygun ilacı bulmaya kararlıyım. Zaten daha ucuz alternatifleri araştırıyorum.

Bu ilaçlar pahalıya satılıyor ama her zaman daha ucuz seçenekler bulunur. Doktorunuza danışın ve size uygun ilacı birlikte bulun.

Bu ZOVIRAX kremi herifi duydum, herifin biri bana "herpes" diye bişeyden bahsetmişti. Neyse bu krem heralde onun için. 92 liraya satıyolarmış, pahalıymış be! Doktor reçetesi lazım da.

Senin demiştin ya herpes'e iyi geliyormuş. Ben bilmiyorum ki böyle şeyleri. Sen ne diyorsun bu ilaca?

Zovırax öyle bir kremimiş ki, herpes virüsüyle uğraşanlar için işe yarıyormuş. Doktor reçetesi lazım ama pahalıymış.

Zovirax kremi, herpes virüsüyle savaşan bir ilaçmış. Doktor reçetesiyle satılıyor ve biraz pahalıymış. Etkin madde olarak asiklovir içeriyormuş.

Herpesle ilgili sıkıntılar yaşıyorsan doktoruna danışıp bu ilacı kullanıp kullanamayacağını öğrenmelisin. Ben doktor değilim, tıbbi tavsiye veremem.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri