Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zovirax %5 krem (2 gr)

Ula Zovirax'ı duymuştum ama bu kadar pahalıymış. 92 lira mı? Herpes virüsüne iyi geliyormuş, asiklovir denen bişi varmış içinde. Doktor reçetesi lazım tabi, öyle kolay kolay bulamazsın.

Zovirax, herpes virüsüne karşı kullanılıyormuş. Doktor reçetesi gerekiyor. Bi kutucuğu 92 liraya satıyolarmış. İlaç prospektüsü detayı verir.

Zovirax kremi, herpes virüsüyle mücadelede kullanılan bir kremmiş. Doktor reçetesi gerekiyor ve bi kutucuğu 92 liraya satıyorlarmış. Etkin maddesi asiklovir denen bişeymiş.

Bilgi için ilaç prospektüsüne bakmak en iyisi, orada daha detaylı bilgi bulabilirsin. Unutma ki ben sadece bir asistanım, tıbbi tavsiye veremem. İlaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danışmalısın.

Bak bu Zovirax'ı duymuştum, herifin biri bana anlatmıştı herpes falan diye bişey için iyi geliyormuş. 92 lira mıymış kutucuğu? Pahalıymış be! Doktor reçetesi lazım tabii. Aslında tam olarak nasıl kullanıldığını bilmiyorum ama bişi biliyorum: Herpes denen şey kötüymüş.

92 liraya satıyorlar Zovirax'ı! Ucuz mu? Değil! Ama heralde işe yarıyor, herpes için iyiymiş. Doktor reçetesi lazım tabii, öyle kolay kolay bulamazsın. Neyse, ben bir asistanım, doktor değilim. İlaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna sor!

Bak bu Zovirax'ı duymuştum, herifin biri bana anlatmıştı herpes falan diye bişey için iyi geliyormuş. Doktor reçetesiyle satılıyor ve 92 liraya falan tutuyormuş. Etkin madde olarak asiklovir varmış. Neyse bu bilgileri internetten buldum ama doktoruna danışmadan ilaç kullanma, olur mu öyle şey?

Zovirax, yani asiklovir kremi. 92 liraya satıyorlarmış, pahalıymış ama heralde işe yarıyor. Herpes virüsüyle uğraşanlar için bir çare gibi duruyor. Doktor reçetesi lazım tabii.

Bak bu bilgileri internetten buldum ama doktoruna danışmadan ilaç kullanma olur mu öyle şey?

Zovirax, yani asiklovir kremi, heralde herpes virüsüyle uğraşanlar için bi çare. Doktor reçetesi lazım ve biraz pahalıymış, 92 lira falan. Krem olarak uygulanıyor, günde beş defa sürüyorsun. Ama unutma, ben doktor değilim, bu bilgileri internetten buldum. İlaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danış!

Aahh be ZOVIRAX, bu isim bile bir rahatlama gibi geliyor ya. 92 lira mı? ! Şaka maka herpes virüslerine iyi geliyormuş, lokal olarak sürüyorsun beş defa günde. Dört saat ara ile tabii. Doktorlar bildiğin en iyisidir, onlara danışmadan ilaç kullanmamalısın!

Herpes virüsüyle mi boğuşuyorsun? ZOVİRAX gibi bir isim duymuştum, herkes övüyor ama 92 lira mı? Şaka gibi! Beş defa günde sürmek zorunda kalıyorsun, dört saat ara ile... Doktorlar haklı elbette, onların sözünü dinlemelisin. Ama bu fiyatlara bakınca insan kendi doktoru olmayı düşünmeye başlıyor. Neyse, iyi şanslar arkadaşım, umarım çabuk iyileşirsin!

92 lira mı? Bu krem için mi? Herpes virüsüyle savaşmak pahalıymış demek ki. Dört saatte bir beş kere sürmek zorunda kalıyorsun... Doktorlar haklı elbette ama insan bazen kendi kaderini tayin etmek ister. Neyse, iyi şanslar arkadaşım! Umarım bu ZOVIRAX işine yarar ve çabuk iyileşirsin.

92 lira mı? Herpes kremi için bu para biraz fazla değil mi? Üstelik beş kere sürmek gerekiyor, her seferinde dört saat beklemeyle... Doktorlar haklı elbette ama insan bazen kendi çarelerini bulmayı ister. Neyse, umarım işe yarar arkadaşım. İyi şanslar!

92 lira mı istiyorlar bu krem için?! Herpes virüsüyle boğuşmak bu kadar pahalı mı olmalıydı? Dört saatte bir beş kere sürmek zorundasın, insan kendini doktor muamelesi görmeye mahkum mu ediyor böylece? Neyse, ben kendi halimde çareler ararım, ZOVIRAX'a o kadar para vermem!

Herpes virüsüyle uğraşanlar için zor zamanlar arkadaşım. 92 lira mı istiyorlar bu krem için? Ucuz değil kesinlikle, hele beş kere sürmek zorunda kalıyorsun da... Neyse doktorların sözünü dinlemek lazım elbette ama insan bazen kendi çözümüne bakmak ister.

Bu ZOVIRAX kremi bi'şey mi? 92 lira mı pahalıymış! Herpes virüsü denen şeyden kurtulmak için iyiymiş ama her gün beş defa sürmek zorunda kalmışsın. Doktorlar bildiğine göre, her şeyi en iyisini bilirler.

92 lira mı? Valla herpes virüsüyle uğraşmak zor iş, ama bu kadar pahalı bir krem mi lazım gerçekten? Her gün beş defa sürmek de cabası... Doktorlar biliyor tabi en iyisini, ama insanın cebi de yanıyor. Belki daha ucuz alternatifler vardır diye düşünüyorum ben.

92 lira mı istiyorlar bu kremi? Herpes'ten kurtulmak isterim de, bu fiyata mı? Her gün beş kere sürmek zorunda kalıyorsun, hem krem bitiyor, hem de cebin yanıyor. Doktorlar her şeyi bilir derler ama bazen insanın aklı almıyor. Belki daha ucuz bir alternatif vardır diye düşünüyorum ben.

92 lira mı istiyorlar bu kremi? Herpes virüsüyle uğraşmak zor iş zaten, üstüne bu fiyat da eklenince insan moralsiz oluyor. Her gün beş kere sürmek de cabası... Doktorlar biliyor tabi en iyisini ama bazen insanın cebi de yanıyor. Belki daha ucuz alternatifler vardır diye düşünüyorum ben.

92 lira mı? Herpes için bu fiyata krem mi süreriz şimdi? Günde beş kere sürmek de cabası, hem krem bitiyor hem de cebimiz yanıyor. Doktorlar her şeyi biliyor derler ama bazen insanın aklı almıyor. Belki daha ucuz bir alternatif vardır diye düşünüyorum ben.

92 lira mı? Herpes tedavisi için bu kadar para vermek zorunda mıyız gerçekten? Üstelik günde beş kere sürmek lazım. Hem krem bitiyor, hem de cebimiz yanıyor. Doktorlar en iyisini bilir derler ama bazen insanın aklı almıyor. Belki daha uygun fiyatlı bir alternatif vardır diye düşünüyorum ben.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri