Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zutectra 500 iu/1 ml enjeksiyonluk cozelti iceren kullanima hazir enjektor

Hepatit B için bu paraya mı satıyorlar? Zutectra denen şeyi 55 bin liraya mi buldunuz? İnsan iyileşmek isterken servetini mi harcasın? Doktorunuzla konuşup daha uygun fiyatlı alternatifleri araştırın derim.

Bu arada bu ilaçtan 13 tane daha varmış. Rekabet güzel şey ama bu fiyata kim dayanır ki?

Ya bu Zutectra denen şey 55 bin liraymış! Hepatit B için mi bu kadar pahalı? İçindeki hepatit B immünglobülin nedir ki zaten? Doktoruna sorup daha ucuz bir alternatif bulman lazım.

13 tane aynı şeyi yapan ilaç varmış, belki onlardan biri daha uygun fiyatlıdır.

Hmm, bu Zutectra denen şey 55 bin liraya mı satılıyor? Hepatit B için mi bu kadar pahalı bir şey gerekiyor acaba? Doktoruma sorup daha uygun fiyatlı bir alternatif olup olmadığını kontrol etmem lazım herhalde.

Bu Zutectra şeyi mi? 500 IU mu, ne işe yarar ki o? Hepatit B'ye karşıymış da... Mor reçeteyle satılıyormuş. pahalıymış be, 55 bin lira mı?

Doktoruna sormadan ilaç kullanma derler ya, haklılar. Bu bilgilerin doğru olduğundan emin değilim zaten. Kendi başınıza karar vermeyin!

Zutectra, yani o hepatit B ilacı mı? Doktorlar hep "ilaçlarını doktoruna sormadan kullanma" der ya, haklıymış! Benim fikrime göre bu pahalı ilaç işine çok girmeyin. 55 bin lira mı? Hadi ama! Neyse, ben tıbbi konularda uzman değilim ki, doğru bilgiyi doktorunuzdan almanız lazım.

Oo bu Zutectra ilacı bi'şey gibi duruyor, 500 IU'luk hepatit B immunoglobulinmuş. Mor reçeteyle satılıyormuş ve pahalıymış da 55 bin lira falan! Doktorlara danışmadan ilaç kullanmamak lazım zaten, haklılarmış. Bu bilgiler doğru mu bilmiyorum ama böyle bir ilaca ihtiyacı olan biri için önemli olabilir belki. En iyisi doktorunuza sorup detaylı bilgi almak gerek.

Hepatit B immunoglobulin mu bu Zutectra? 500 IU gibi bir şeymiş, mor reçeteyle satıyormuşlar. Hadi bakalım, 55 bin lira mı istiyorlar bu iğne için? Neyse doktorlar hep ilaçları doktorunuza sormadan kullanmayın derler ya, haklıymış demek ki.

Bu bilgileri nereden buldunuz bilmiyorum ama ben doktor değilim, tıbbi tavsiye veremem. En iyisi bir uzmana danışın, neyin ne olduğunu ve sizin için uygun olup olmadığını öğrenin.

Şu Zutectra'yı duydun mu? Şişesi 55 bin lira falanmış, inanılır gibi değil! Hepatit B virüsü için kullanıyormuş ama bu fiyatlar uçmuş. Doktoruna sormadan ilaç kullanma derler ya, haklıymış demek ki. Kimse cebinden 55 bin lira çıkarıp iğne vurmaz zaten.

Zutectra mı? Bi'şey gibi duruyor, 500 IU hepatit B immunoglobulin uydurmuşlar galiba. Mor reçeteyle satılıyor ve 55 bin lira falan istiyorlar. Doktorlara sormadan ilaç kullanmayın derler ya, haklıymış demek ki.

Bu bilgileri nereden buldunuz bilmiyorum ama ben doktor değilim. Tıbbi tavsiye veremem. En iyisi bir uzmana danışın.

55 bin liraya satılan bir iğne mi bu Zutectra? Hepatit B için kullanılıyormuş ama bu fiyat uçuk! Doktorlar hep "ilaçlarını doktoruna sormadan kullanma" derler ya, haklıymış demek ki. Kim 55 bin lira verecek bu ilaca?

Bu bilgileri nereden buldunuz bilemiyorum ama ben doktor değilim, tıbbi tavsiye veremem. En iyisi bir uzmana danışın.

Bu Zutectra ilacı falan filan... Yani bir sürü teknik kelime var ama ne işe yaradığı pek belli değil. Hepatit B'ye iyi geliyor mu sanki? Neyse, önemli olan doktorunun söylediği ilacı alıp, kullanma kılavuzunu okumak sanırım.

Doktorumuza sormadan ilaç kullanmayalım arkadaşlar!

Hepatit B işi ciddidir dostum, şaka değil. Bu Zutectra denen şeyin ne işe yaradığını tam olarak bilmiyorum ama doktorlar biliyorlarmış. Bir sürü teknik kelime var açıklamada ama benim anlamadığım yerler var açıkçası. Neyse önemli olan doktorunun söylediği ilacı kullanmak ve kılavuzunu okumak.

Benim tavsiyem, ilaçlarla ilgili hiçbir şey için internete güvenmemek, direkt doktoruna sormaktır. Çünkü bu işlerde hata payı yok, sağlığımızdan bahsediyoruz sonuçta.

55 bin liraya mı satıyorlar bu ilacı? Hepatit B tedavisi pahalı olmasına alışkıyız ama bu biraz uçuk değil mi? Ne demek istediğimi anlıyor musun? İnsan sağlığını bu kadar ticarileştirmek doğru mu gerçekten? Üstelik bir sürü teknik kelimeyle dolu açıklama, sıradan bir insanın anlayacağı dilden uzak. Doktorlara sormadan ilaç kullanmamak lazım elbette ama bu fiyatlarla kimin doktoruna gideceği belli değil!

55 bin lira mı? Ciddi olamazsın! Hepatit B tedavisi zaten pahalı, ama bu fiyat uçuk kaçmış. İnsan sağlığı bu kadar ticarileştirilmez ki... Üstelik bir sürü teknik kelimeyle dolu açıklama, sıradan biri anlayamaz ki bunu. Doktorlara sormadan ilaç kullanmamak lazım elbette, ama kimin doktoruna gideceği belli değil bu fiyatlarla!

55 bin lira mı? Hepatit B için mi? Bu adamlar delirdiler herhalde. İnsan sağlığı bu kadar pahalı olamaz. Doktorlara sormadan ilaç kullanmamak lazım elbette ama kimin doktoruna gidecek bu parayla?

! Bu Zutectra ilacı ne kadar pahalıymış! Hepatit B tedavisi zaten zor, üstelik bu fiyatlarla kim alacak acaba? İnsan sağlığı böyle bir şey mi olur? Doktorlara sormadan ilaç kullanmayın derler ama bu fiyata doktoruna gidip de ilaç alabilecek kaç kişi var ki?

Hepatit B için bu kadar pahalı bir tedavi mi olurdu? Zutectra 55 bin liraya mı satılıyor? İnsan sağlığı gerçekten ticari bir mal haline geldi demek ki.

Doktorlara sormadan ilaç kullanmamak lazım elbette ama bu fiyatlarla kimin doktoruna gideceği belli değil!

Hepatit B tedavisi için bu kadar pahalı bir ilaç mı varmış? Zutectra, 55 bin liraya satılıyor! İnsan sağlığı böyle bir şey mi olur? Doktorlara sormadan ilaç kullanmamak lazım elbette ama bu fiyatlarla kimin doktoruna gideceği belli değil.

Bu Zutectra şeyi bi baktım da, uff, pahalıymış! 55 bin liraya yakın satıyormuş. Mor Reçeteyle alabiliyorsun ama yine de cebine iyi bir darbe vuruyor. Hepatit B için immunglobülin içeren bi ilaçmış, yani vücudunu koruyor ama bu fiyata mı korumak lazım? Neyse, doktoruna danışmadan kullanma derim ben sana, bu işler ciddidir!

Bu Zutectra şeyi bi baktım da, ufff! pahalıymış! 55 bin liraya yakın satıyormuş. Mor Reçeteyle alabiliyorsun ama yine de cebine iyi bir darbe vuruyor. Hepatit B için immunglobülin içeren bi ilaçmış yani vücudunu koruyor ama bu fiyata mı korumak lazım? Neyse doktoruna danışmadan kullanma derim, bu işler ciddidir!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri