Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zutectra 500 iu/1 ml enjeksiyonluk cozelti iceren kullanima hazir enjektor

55 BİN LİRA!?!? Bu Zutectra denen şeyi mi satıyorlar bu fiyata? Hastalıkla boğuşup iyileşmeye çalışan bir insan nasıl böyle bir paraya ulaşsın? Hepatit B için mi bu ilaç?

Mor reçeteyle satılıyor tamam pahalı olur demek ama 55 bin lira! Kimin cebinde bu para var ki? Doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın diyorlar da kim bu fiyata ulaşır zaten!

Bu ilaç sistemi nasıl böyle bir fiyata izin veriyor anlamıyorum! İnsan sağlığı mı yoksa para mı daha önemli?

Zutectra... Hepatit B için bir çare ama fiyatı mı? 55 bin lira! İnsan zor durumda hastalığıyla mücadele ederken böyle bir paraya nasıl ulaşsın ki? Mor reçeteyle satılıyor tamam, pahalı olur demek. Ama bu kadar mı? Doktor tavsiyesi olmadan kullanma diyorlar da kim bu fiyata doktor tavsiyesi alabilir zaten!

İlaç şirketi mi belirliyor bu fiyatları, yoksa bir yerlerde hata mı var? İnsan sağlığı para ile ölçülebilecek bir şey değil, değil mi?

Hmm, Zutectra... Hepatit B için bi çare imiş ama baksana şu fiyata! 55 bin lira mı? İnsan zor durumda, hastalığıyla boğuşurken böyle bi paraya nasıl ulaşsın ki? Mor reçeteyle satılıyormuş tamam pahalı olur demek. Ama bu dağları aşmış!

İçinde sadece 5 adet enjektör varmış. Doktor tavsiyesi olmadan kullanma diyorlar ama kim bu fiyata doktor tavsiyesi alabilir zaten?

Bir de baksana bu ilaç için kaç tane eş değer ilaç varmış...

Neyse, ben bi şeye karışamam. En iyisi doktorunuza danışın!

Bu Zutectra ilacıyla ilgili haberleri duydum da... Hepatit B tedavisi için 55 bin lira mı istiyorlar? İnsan zor durumda iyileşmek isterken böyle bir fiyatla nasıl başa çıkacak?

Mor reçeteyle satılıyor tamam pahalı olur demek. Ama bu neyin nesi, doktor tavsiyesi olmadan kullanma diyorlar ama kim bu fiyata ulaşır zaten!

Bir de baksana 13 tane eş değer ilacı varmış... Neyse, ben bu işlere pek karışmam. En iyisi doktora danışılsın.

Zutectra ha? Hepatit B'ye iyi geliyormuş yani... 55 bin lira mı pahalıymış be, Mor Reçete lazım galiba. İlaç prospektüsünü okumak lazım tabi, doktor da sorarsın bir kere daha emin olmak için.

55 bin lira mı istiyorlar bu ilacı? Hepatit B için iyi geliyorsa da, insanın cebini yakıyor ya. Mor Reçeteyle satılıyormuş, doktorla konuşup bir daha emin olmak lazım herhalde. İlaç prospektüsünü de iyice okumak gerek, ne gibi yan etkileri var bilemeyiz ki...

55 bin lira mı istiyorlar bu ilactan? Hepatit B tedavisinde kullanılıyor ama insanı zorluyor şu fiyatla. Mor Reçete lazımmış demek ki, doktor tavsiyesi şart. İlaç prospektüsünü iyice okumak lazım tabi, yan etkileri neler, kullanım şekli nasıl, hepsini öğrenmek gerekiyor.

55 bin lira mı istiyorlar bu iğne için? Hepatit B'ye iyi geliyorsa bile, insanın cebini yakıyor. Mor Reçeteyle satılıyormuş, doktor tavsiyesi şartmış yani. Ama 55 bin lira! Ne demek istediklerini anlamıyorum, bu kadar pahalı olması saçmalık.

Hepatit B için bu iğne 55 bin lira mıymış? Ciddi mi yani? İnsan hasta olduğu zaman zaten moralsiz, üzerine bir de böyle fiyatlar... Doktor tavsiyesi şartmış ama Mor Reçete ile satılıyor. Neyse, bakacağım doktoruma ne diyeceğini söyleyeyim.

55 bin lira mı istiyorlar bu iğne için? Hepatit B'ye iyi geliyorsa bile, insanın cebini yakıyor. Mor Reçeteyle satılıyormuş, doktor tavsiyesi şartmış yani. Ama 55 bin lira! Ne demek istediklerini anlamıyorum, bu kadar pahalı olması saçmalık.

, bu Zutectra ilacı 55 bin liraymış! Hepatit B için iyi geliyormuş ama insanı zorluyor şu fiyatla. Mor Reçeteyle satılıyor, doktor tavsiyesi şart tabii. İlacın prospektüsünü okumak lazım tabi, yan etkileri neler gibi...

Bu Zutectra şeyi 55 bin liraya mı satıyorlarmış? Hepatit B için iyiymiş ama insanın cebini yakıyor bu fiyatla. Mor Reçeteyle satılıyormuş yani doktor tavsiyesi şart. Ne demek istediklerini anlamıyorum, bu kadar pahalı olması saçmalık.

55 bin liraya mı satıyorlar bu ilacı? Hepatit B için iyi olabilir ama insanı mahvediyor bu fiyat! Mor Reçete mi lazım, doktor tavsiyesi şart mı? Ne demek istediklerini anlamıyorum. İnsan hasta olduğu zaman zaten moralsiz, üzerine bu pahalılık da mı gelecek?

55 bin lira mı? Hepatit B için bir ilaç bu kadar pahalı olur mu hiç? Mor Reçeteyle satılıyormuş, yani doktora gidip onay alacaksın. Neyse doktorumla konuşacağım, belki daha uygun bir alternatif buluruz.

Şu Zutectra ilacı 55 bin liraya mı satılıyor? Hepatit B için iyiymiş ama insanı mahvediyor bu fiyat! Mor Reçete istiyorlarmış, yani doktora gidip onay alacaksın. Neyse doktorumla konuşacağım, belki daha uygun bir alternatif buluruz.

55 bin lira mı? Bu Zutectra ilacı için mi? Hepatit B'ye yakalanmışsın, moralin bozuk, üstüne böyle bir fiyat! Mor Reçeteyle satılıyor diye duymuştum ama bu kadar pahalı olacağını tahmin etmiyordum.

Doktorumla konuşmam lazım. Belki daha uygun bir alternatif buluruz veya başka bir tedavi yöntemi uygundur.

, bu Zutectra ilacı 55 bin liraymış! Hepatit B için kullanılıyor ama insanı zorluyor şu fiyatla. Mor Reçete lazım demek ki, doktor tavsiyesi şartmış. İlacın prospektüsünü iyice okumak gerek tabi, yan etkileri neler, kullanım şekli nasıl, hepsini öğrenmek gerekiyor.

Bu Zutectra şeyi mi? Bi baktım da 55 bin liraya falan satılıyomuş, pahalıymış be! Hepatit B'ye iyi geliyormuş ama. Mor reçeteyle alıyolar. Yani doktor onaylı bi ilaçmış. Doktorun dediğini yaparsın zaten, sen ne biliyosun ki?

Etkin Madde : hepatit b immünglobülin... hmm garip bi isim ya. Neyse.

55 bin liraya mı satıyorlar bu Zutectra'yı?! Hepatit B tedavisi için mi? Bu neyin kafası?! İnsanı soyup soğana çeviriyorlar! Doktorların da boğazına bak, pahalı ilaçlar yazar, insan da zorla alır. Neyse, sağlığımız önemli... Ama bu fiyatlar nedir be!

55 bin liraya mı satıyorlar bu Zutectra'yı?! Hepatit B tedavisi için mi? Bu nasıl bir fiyatlama böyle! İnsanı soyar, kemiklerini çıkarır da geriye ne kalır bilmiyorum. Doktorlara sorarsan zaten pahalı ilaç yazmış oluyorlar. "Sağlığın paha biçilmez" diyorlar ama bu fiyatlarla insan sağlığı mı satın alıyor yoksa bir servet mi ödüyor?! Bu adil değil, bir çare bulmalı!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri