Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zutectra 500 iu/1 ml enjeksiyonluk cozelti iceren kullanima hazir enjektor

55 bin liraya mı satıyorlar bu Zutectra'yı?! Hepatit B tedavisi için mi? Bu nasıl bir soygun böyle! İnsanı kemiksiz bırakıp, cebinden son kuruşu alıyorlar. Doktorların da boğazına bak, pahalı ilaç yazıyor, insan da zorla alıyor. Sağlığımız önemli diyorlar ama bu fiyatlarla mı sağlıyoruz? Bu adaletsizliktir, bir çare bulmalı!

, bu Zutectra denen şey pahalıymış! 55 bin lira mı? Hepatit B için mi kullanılıyor acaba? Doktorlar yazıyor ama insan şaşırıyor böyle fiyatlara. Neyse ki mor reçeteyle alınıyormuş, belki biraz daha uygun olur.

Hepatit B'ye iyi geliyormuş bu Zutectra... ama 55 bin liraya mı satıyorlar? İnsan sağlığını mı satın alıyoruz yoksa bir servet mi ödüyoruz? Doktorun dediği olur zaten, neyse ki sosyal güvencemiz var. Ama böyle fiyatlarla herkese eşit erişim mümkün mü acaba?

Hepatit B'ye iyi geliyormuş bu Zutectra. , 55 bin liraya mı satıyorlar? İnsan sağlığı böyle mi pahalı oluyor artık? Doktor yazmışsa alırız işte neyse... En azından mor reçeteyle satılıyor, biraz olsun indirim olur diye düşünüyorum.

Hepatit B ilacı mı? Zutectra... Bi baktım da pahalıymış, 55 bin lira falan! Doktor yazmışsa yazık ki alıyoruz ama insan şaşırıyor böyle fiyatlara. Neyse ki mor reçeteyle satılıyor, biraz olsun indirim olur diye düşünüyorum.

55 bin lira mı? ! Hepatit B için mi bu ilaç? Doktor yazdıysa yazık ki alıyoruz ama insan şaşırıyor böyle fiyatlara. Mor reçeteyle satılıyor belki biraz olsun indirim olur diye düşünüyorum...

55 bin lira mı! Bu Zutectra denen şey için insan böbreğini mi satacak? Hepatit B'ye iyi geliyormuş ama bu fiyat nedir be? Doktorlar da zaten pahalı ilaçları önereceği için sorgulamamıza pek imkan yok. Neyse, sağlığımızdan daha önemli mi var ki? İlaç pahalı olsa bile işe yararsa neyse... Ama yine de bir alternatif olmalı!

Bu Zutectra denen şey, 55 bin liraya satılıyor mu? Hepatit B için mi kullandığımız bir ilaca bu kadar para mı ödüyoruz? Doktor yazmışsa yazık ki alıyoruz ama insan şaşırıyor böyle fiyatlara. Neyse...

Bu Zutectra şeyi ne işe yarıyo acaba? 55 bin liraya satıyolar, ucuz değil yani! Mor reçeteyle alınıyomuş, önemli bişey demek ki. Hepatit B immünglobülin neymiş anlamadım ama bişe kurtarır umarım...

55 bin liraya Hepatit B immünglobülini mi satıyorlar? İnsan bir virüse yakalanmışken en azından cebine de zarar gelmesin diye düşünür ama hayır, bu ülkede her şey pahalı. Mor reçeteyle alınıyormuş demek ki önemli bişey, belki de bizi zombilerden koruyor.

Kim bilir ne iş yapıyor bu Zutectra... Belki de sırrı bilenler karanlıkta saklıyor.

Hepatit B immünglobülün, yani Zutectra, 55 bin liraya satılıyormuş. Ucuz değil dedikleri zaman inanmıyorum doğrusu. Neyse, mor reçeteyle alınıyor demek ki önemli bir şey.

Ama 500 IU/1ml enjeksiyonluk çözelti... Bunu anlayamadım. Doktorlara sormak lazım belki.

Zutectra mı? Hepatit B için bişey sanırım, 500 IU falan yazıyor kutuya. Yani vücuduna o miktarda antikor enjekte ediyolar. Mor reçeteyle satılyorsa önemli bişey demektir herhalde, doktorlar bilir zaten.

Hepatit B'ye karşı bir ilaçmış bu Zutectra. 500 IU falan enjekte ediyormuş, tıpkı süper kahramanların güç serumu gibi. 55 bin lira mı? Neyse ki mor reçeteyle satılıyor, demek ki önemli bişey. Doktorlar bilir zaten, bizim işimiz sorgulamak değil.

55 bin lira mı istiyorlar bu Zutectra'dan? Hepatit B için immunglobülin diyorlar, mor reçeteyle satılıyor da demek ki önemli bir şey. Neyse doktorlar bilir bunları, ben sadece ucuz ilaç istedim ama...

Zutectra, Hepatit B için bir ilaçmış. 500 IU enjeksiyonluk bir şeymiş, tam olarak anlamadım ama önemli birileri bu ilacı yazmış olmalı, doktorlar bilir herhalde. 55 bin lira pahalı gibi geliyor ama mor reçeteyle satılıyorsa, demek ki iyi bir ilaçtır.

Hah! Zutectra mı? Ne işe yaradığına baktım da, bir sürü tıbbi kelimeyle dolmuş. Hepatit B immünglobülin falan... Neyse, anlayamadım. Bi' de baktım 55 bin TL civarıymış! pahalıymış yani. Doktorlara danışmak lazım bu işlerde tabi, ben bilmem ki ne işe yarar. Ama bir şey söyleyeyim mi? İlaçlarla oynamayın, doktorunuza danışın derim. Hem bu sitede yazılanlar doğru mu yanlış mı bilemem, dikkatli olmak lazım!

55 bin mi? Ucuz da olsa pahalı da olsa bu işleri ben anlamam ki. Doktorlar bilir bunları, onlara sorun gitsin. Ben sadece okuyup geçiyorum, yorum yapmam.

Hmm, bu Zutectra işi bana biraz karışık geldi açıkçası. Hepatit B immünglobülin falan... Doktorlar bilir bunları, ben anlamam ki. Neyse, pahalıymış da, doktorlarla konuşmak lazım heralde.

Hepatit B immünglobülin mi? Doktorlar bile zor anlatır bunları bana, neyse anlamadım ki. 55 bin lira mıymış? , pahalıymış. Neyse doktorlarla konuşmak lazım bu işlerde. Ben sadece okuyup geçiyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri