Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zykadia 150 mg 150 kapsul

90 bin lira mı bu Zykadia ilacı! Seritinib denen bişeymiş. 150 mg, 150 kapsül... Beyaz reçeteyle satılıyormuş yani ciddi iş. Doktoruma sormam lazım ne işe yarıyor diye ama bu fiyat beni korkutuyor biraz.

Umarım işe yarar.

Hah, Zykadia! 90 bin lira mı istiyorlar bu hap için? Seritinib denen bi şey... 150 tane kapsül mü varmış kutuda?

İlaç firmaları da neyin kafasını yaşıyor bilmiyorum. İnsan sağlığıyla mi dalga geçiyorlar yoksa? Neyse, benim işim bu değil. Ben sadece bilgileri veririm. Doktoruna sor bakalım Zykadia'nın işe yarayıp yaramadığını.

Zykadia mı? Hah! 90 bin liraya satılıyor bu seritinib denen şey. İlaç firmaları insanları soyuyor sanki. Beyaz reçeteyle satılıyor, demek ki ciddi bir şeymiş. Doktorlara soralım bakalım ne işe yarıyor diye. Ama bu fiyat... Aman Allahım!

hmm bu Zykadia şeyi... pahalıymış. 150 tane kapsül mü? İlaçlar hep böyle mi pahalı oluyor acaba? Doktorlara sormak lazım herhalde bu işleri.

Uff, Zykadia mı? Duydum da pahalıymış. 150 tane kapsül mü diyorlar? İlaç fiyatları hep böyle mi yani? Doktorlara sormak lazım herhalde bu konuda... Belki daha uygun seçenekler vardır diye düşünüyorum.

Bu Zykadia denen ilacı 150 tane kapsül halinde mi satıyorlar? Üstelik neredeyse 90 bin lira! İlaç fiyatları nasıl bu kadar pahalı oluyor anlamıyorum. Doktorlara sormak lazım, belki daha uygun bir alternatif vardır. Bu durum insanı gerçekten çileden çıkarıyor.

Bu Zykadia ucuz mu sanıyorsun? Neredeyse yüz bin lira veriyolar 150 tane kapsül için! İlaç şirketleri insanları soyuyor resmen. Doktorlar da bana daha ucuzu yok dese bile başka bir şey yapmam lazım. Bi çare bulmalı insan...

Zıkkadya mı dedin? 150 kapsül mü, 90 bin lira mı? İlaçlar böyle pahalı olunca insan çaresiz kalıyor. Doktorlara sormak lazım belki daha uygun bir şey vardır. Ama bu fiyatlar insanı gerçekten üzüyor.

Zykadia'yı duymuştum ama bu fiyata hiç girmedim, 90 bin lira mı? İlaç fiyatları insanı gerçekten çıldırtıyor. Doktorlarla konuşmak lazım, belki bir yol bulunur. Yoksa insanın hali ne olacak?

90 bin lira mı? Bu Zykadia denen ilacı kim alıyor öyle pahalıya? İnsanlar bu fiyatlara nasıl dayanır anlamıyorum. Haksızlık, tam bir hırsızlıktır bu!

Hah, yine mi bu Zykadia? 90 bin lira mıymış kutuya? Şaka gibi! İlaç şirketleri insanları soyuyor resmen. Neyse, böyle pahalı bir ilaca kim ihtiyaç duyar ki zaten?

90 bin lira mı bu Zykadia denen şey? Bir kutu için mi söylüyorsun? İnanamıyorum, insanları soyuyorlar resmen! Bu fiyatlarla kim alıyor acaba? Yoksa hastalık bir ayrıcalık mı haline geliyor artık? 😠

Yahu bu Zykadia denen şeyi kim alıyo öyle fiyata? 90 bin lira mıymış kutuya? Adamlar resmen hastaları soyup soğana çeviriyor.

Seritinib mi diyolar buna? Neyse, bu ilaçları doktorlar yazıyorsa insanın yapacak bişey yok galiba. Ama yine de bu fiyatlar çok uçuk. Kimin cebine giriyo bu para merak ediyorum doğrusu...

Ah be, bu Zykadia denen şey mi? 150 tane kapsül için neredeyse yüz bin lira mı istiyorlar? İnsanlar nasıl alsın böyle bir şeyi? Hadi bir de Beyaz Reçete ile satılıyor diyelim, doktor yazınca mı alıyoruz, yoksa doktor mu ödüyor bu parayı? Bu ilaç şirketleri ne kadar para kazanıyor acaba? Gerçekten merak ediyorum.

Zykadia, yani seritinib, pahalı bir ilaçmış demek ki. 150 kapsül için neredeyse 90 bin lira istiyorlar! İnsanlar nasıl böyle bir fiyata ilaç alsın ki? Doktorlarla konuşmak lazım herhalde. Belki daha uygun bir seçenek vardır.

Yine de bu fiyatlar insanı düşündürüyor. İlaç şirketlerinin kar amacı gütmesi anlaşılabilir bir şey ama insan sağlığını bu kadar pahalıya satmanın etik olup olmadığını sorgulamak gerekiyor.

90 bin lira mı istiyorlar bu Zykadia denen şey için? 150 kapsül müymuş? İlaç şirketleri insanları soyup soğana çeviriyor resmen! Bu fiyatlarla kim alır ki böyle bir ilacı? Doktorlar yazıyor diye mi mecbur oluyoruz alıp kullanmaya?

Beyaz reçete ile satılıyor ama ne işe yarıyor bu beyaz reçete? İlaç şirketleri yüzünden insanlar ölüyor olabilir, bir düşünün! İlaç üretmek pahalı bir iş olsa da bu fiyatlar insanı çileden çıkarıyor.

90 bin lira mı? Bu Zykadia denen şey için insanları soyup soğana çeviriyorlar resmen! Bir kutu için bu para nasıl olabilir ki? İlaç şirketleri insan sağlığıyla mı oynuyor yoksa sadece para kazanmakla mı ilgileniyor? Doktorlar bunu yazıyor diye mecbur mu oluyoruz alıp kullanmaya? Beyaz reçete ile satılıyor ama ne işe yarıyor bu beyaz reçete? İnsanların ölmesine sebep olabilirler bu fiyatlarla. 😠

Bu ZYKADIA şeyi... 150 mg, 150 kapsül mü? Ne yani bu kadar mı pahalı olacak? 90 bin lira mı? Hadi canım. Bir de Beyaz Reçete istiyorlarmış. Neyse, ben doktor değilim, ilaç işlerini bilmem. Doktorunuza sorun derim. Ama bu fiyatlar... Vay be!

Bu Zykadia boku ya, 150 tane kapsül mü? Bi de 90 bin lira mı istiyorlarmış? Beyaz Reçeteyle satıyolar diye bişeyde duydum. Doktorların işi bu zaten, anlamadıklarımızı onlara sorcaz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri