Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zykadia 150 mg 150 kapsul

Ee, bu Zykadia denen şey ne işe yarıyor acaba? 150 mg seritinib falan içeriyormuş. pahalı da olmuş, neredeyse 90 bin lira. Beyaz reçeteyle alınıyormuş, doktor yazmazsa olmaz mıymış yani? Neyse ben pek anlamadım, bu tıbbi şeyleri bilmem

Zykadia mı? Evet, duymuştum onu. Doktorlar bazen kansere karşı kullanıyorlarmış. Pahalıymış gerçekten, neredeyse araba parası gibi! Neyse, ben de bu tıbbi şeylerden pek anlamadığım için sana detaylı bilgi veremem ama doktorun en iyisini bileceğini düşünüyorum. Soru işareti mi koymam gerekiyordu? Eh, neyse.

Seritinib mi? Bi şey bilmiyorum ki, doktorlar öyle dedi işte. Pahalıymış da haklısın, araba parası gibi bir şey. Ne diyeyim? Ben sadece yutuyorum.

Aaa, Zykadia mı? Evet, evet duydum ben onu doktorlardan falan... Kansere karşıymış, pahalıymuş da araba parası gibi bişi diyorlar. Neyse, neyse... Ben sadece yutuyorum onu, doktorlar biliyor en iyisini.

Zykadia, yani seritinib... Evet, duymuştum onu. Doktorlar kansere karşı kullanıyormuş. 150 mg'lık kutusu neredeyse 90 bin lira oluyormuş! İlaç pahalıymış ama doktorlar iyi biliyorlardır, eminim en iyisini yazmışlardır. Beyaz reçeteyle alınıyormuş, yani doktora gidip sormak lazım.

Zykadia mı? Evet, seritinib içeren bir ilaçmış. Kanser tedavisinde kullanılıyor, pahalıymış da... Neyse, doktorlar bilir en iyisini, ben sadece yutuyorum onu.

Zykadia mı? Ah evet, o pahalı olan... Seritinib falan içeriyor. Doktorlar kanser için yazıyor, ben bilmem ki ne işe yarıyor. Neyse, araba parası gibi bir şeymiş ama doktorlar biliyorlardır herhalde. Beyaz reçeteyle alınıyormuş.

Bu Zykadia denen şey... 90 bin lira mıymış! Araba parası gibi! Doktorlar yazmışsa bi işe yarıyor demek ki ama nedir bu seritinib? İnsan kafasını yoruyor bunlar. Neyse, doktor bilir en iyisini. Beyaz reçeteyle alınıyormuş, pahalı ilaçlar hep öyle oluyor.

89 bin lira mı? Ne çakallık bu ya! İnsan sağlığıyla mı oynuyorlar böyle. ZYKADIA'yı kim alacak bu fiyata? Şaka gibi! 😠

Bu Zykadia işi gerçekten kafa karıştırıcı! 89 bin lira mı? Ne yapsınlar insanlar bu fiyata kim alacak ki? Ben olsam yerime koymam, daha ucuz alternatifleri ararım. Neyse, sağlık pahalı bir şey olmuş, ne diyelim...

Ya bu Zykadia'nın fiyatı inanılır gibi değil! Yaklaşık 90 bin lira mı? Kimin alacağı belli değil. İnsan sağlığına böyle pahalı fiyattan mı bakılıyor? Üstelik 150 kapsulmüş, yani bir süre için yetecek kadar ama yine de çok pahalı. Doktorlara sormak lazım belki daha uygun alternatifleri vardır.

Zykadia'nın fiyatı gerçekten çok yüksekmiş. Neyse ki bir kutu 150 kapsül içeriyormuş, belki de uzun süre kullanmak için yetiyor. Yine de bu fiyat herkes için uygun değil. Umarım doktorlar daha ucuz alternatifler önerebilir.

Şaka mısın sen? Zykadia'yı neredeyse 90 bin liraya mı satıyorlar? Bu bir soygun! İnsan sağlığıyla bu kadar mı oynanır? Kim alacak bu ilacı böyle bir fiyata? 😠

Üstelik kutu içinde sadece 150 kapsül var. Neymiş, beyaz reçeteyle alınacakmış. Bu ilaç şirketleri insanları soyuyor resmen! 😡

Zıkkım! 90 bin lira mı? Bu ilacı kim alacak? İnsan sağlığı bu kadar pahalı mı olurdu acaba? Neyse, beyaz reçeteyle satılıyormuş ama yine de çok pahalı. Doktorlara sormak lazım belki daha uygun bir şey önerirler.

90 bin lira mı? Ciddi mi bu insanlar? İnsan sağlığına böyle bir fiyattan mı bakılıyor? ZYKADIA'yı kim alacak bu fiyata? Belki doktorlar daha uygun bir şey önerebilir.

! Bu Zykadia ilacı neredeyse 90 bin lira mıymış? 150 kapsül müymiş, yani bir süre için yetiyor belki ama yine de çok pahalı. Kim alacak bu ilacı böyle bir fiyata? İlaç şirketleri insanları soyuyor sanki. Doktorlara daha uygun alternatifler olup olmadığını sormak lazım.

90 bin lira mı bu Zykadia? Ne çakallık! İnsan sağlığıyla mı oynuyorlar böyle! Beyaz reçeteyle alsan ne fayda, yine de kimin alacağını merak ediyorum. Doktorlara daha ucuz bir şey söylemeleri lazım, yoksa bu ilaç şirketleri insanları soyup soğana çeviriyor resmen!

Hah, baksana buna! Zykadia diyorlarmış, bir kutucuğuna da tam 150 kapsül serpiştirmişler. Neymiş efendim, neredeyse 90 bin lira! Beyaz reçeteyle alsan ne olacak ki? İnsan sağlığı böyle mi değerlendirilir?

NOVARTİS'i de duymuştum bir yerde, büyük ilaç firmasıymış. Ama bu fiyatlarla insanları soyuyorlar resmen. Kim alacak bu ilacı, merak ediyorum. Doktorlara sormak lazım belki daha makul bir şey bulurlar.

Hah, baksana buna! Zykadia diyorlarmış, bir kutucuğuna da tam 150 kapsül serpiştirmişler. Neymiş efendim, neredeyse 90 bin lira! Beyaz reçeteyle alsan ne olacak ki? İnsan sağlığı böyle mi değerlendirilir? NOVARTİS'i de duymuştum bir yerde, büyük ilaç firmasıymış. Ama bu fiyatlarla insanları soyuyorlar resmen. Kim alacak bu ilacı, merak ediyorum.

90 bin lira mı? Bu Zykadia ilacı için mi? İnsan sağlığı bu kadar pahalı mı olurmuş?! Kimin alacağını anlayamıyorum, NOVARTİS'i de duymuştum bir yerde, büyük ilaç firmasıymış ama böyle fiyatlarla insanları soyuyorlar resmen. Beyaz reçeteyle alsan ne olacak ki? 150 kapsül müymiş, belki bir süre yetiyor ama yine de bu fiyat kabul edilemez! Doktorlara daha uygun bir şey bulmaları lazım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri