Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zykadia 150 mg 150 kapsul

Hah, bu Zykadia işi ilginçmiş. 150 tane kapsül için neredeyse 90 bin lira mı istiyorlar? İnsan iyileşmek için mi borca girecek yoksa? Doktorla konuşmadan kullanmamaları boşuna yazılmış herhalde. Kim bilir neler olur insanın vücudunda...

Bu ilacı kim alıyor merak ediyorum, acaba gerçekten işe yarıyor mu?

90 bin liraya Zykadia mı satıyorlar? Ne çakallık böyle! İnsan iyileşmek için mi fakir olacak? Doktorlarla konuşmadan kullanmayın diyorlar ama kim bu ilacı alacak merak ediyorum. Acaba işe yarıyor mu yoksa sadece para tuzağı mı?

Bu Zykadia ilacıyla ilgili bilgiler kafamı karıştırdı açıkçası. 90 bin liraya yakın bir fiyata satılıyor ama gerçekten işe yarıyor mu acaba? Doktorlarla konuşmadan kullanmamaları boşuna yazılmış herhalde. Neyse, ben ilaç konusunda uzman değilim, bu konuda doktoruma danışmam daha iyi olur.

Aaa Zykadia mı? 90 bin liraya yakın bir fiyata satılıyormuş. İnsan iyileşmek için mi kredi çekip borca girecek? Doktorlarla konuşmadan kullanmayın uyarısı boşuna yazılmamış herhalde. Neyse, ben böyle pahalı ilaçları alıp içmiyorum zaten.

Zykadia mı? 90 bin liraya yakın bir fiyata satıyormuş. İşe yarıyor mu acaba? Doktorlar boşuna "kullanmadan önce konuşun" demiyorlar herhalde. Benim işim bu değil, başkasına karışmam.

Heh, Zykadia mı? 90 bin liraya yakın satıyormuş. Seritinib denen bir şey varmış içinde. İşte bu doktorlarla konuşmadan kullanma uyarıları boşuna değil işte. Bir de Beyaz Reçete lazım demek ki, kolay kolay herkes alamaz.

90 bin liraya yakın bir fiyata mı satıyorlar bu ilacı? Seritinib denen bir şey varmış içinde. Doktorlarla konuşmadan kullanmayın uyarısı boşuna değilmiş demek ki! Beyaz reçete istiyor, herkes kolay kolay alamaz. İnsan iyileşmek için mi bu kadar para ödeyecek?

Hah, Zykadia mı? 150 tane kapsül için neredeyse 90 bin lira istiyorlarmış! İnsan iyileşmek için mi kredi çekip borca girecek yoksa? Doktorlarla konuşmadan kullanmamaları boşuna yazılmış herhalde. Neyse, ben böyle pahalı ilaçları alıp içmiyorum zaten.

Ulan bu Zykadia 150 mg'lik kutuya baksana, tam 150 tane kapsül var! 89 bin 500 lira da veriyon. Bir de Beyaz Reçete lazım. Bu ilaçla uğraşmaya değmez gibi bişi...

150 tane kapsül mü? 89 bin lira mı istiyorlar bu işten! Beyaz Reçete de mi lazım? Ne pahalı bir şakaymış be! Ucuz ilaçlar bulmak zorundayız.

Neyin bu saçmalığı ya! 150 tane kapsül mü? 89 bin lira mı istiyorlar bu ilaktan?! Beyaz Reçete de mi lazım? İnsanlar nasıl bir hale düşmüş, hastalık varken böyle fiyatlara ilaç satılıyor mu? Bu işin düzeni yok ki.

89 bin lira mı istiyorlar bu ilaktan? 150 tane kapsül için! Beyaz Reçete de mi lazım? İnsan hasta iken böyle fiyatlara ilaç satıyorlar, utanmıyorlar mı? Bu nasıl bir soygunculuk sistemi?

Bu Zykadia ilacıyla ilgili bilgiler kafamı karıştırdı! 150 kapsül için neredeyse 90 bin lira mı istiyorlar? Üstelik Beyaz Reçete de mi lazım? İnsan hasta iken böyle fiyatlara ilaç satıyorlar mı, gerçekten düşünülemez bir şey. Umarım daha uygun fiyatlı alternatifleri bulmak mümkün olur!

Yahu bu Zykadia denen şey bir servet! 150 tane kapsül için neredeyse 90 bin lira mı istiyorlar? Beyaz Reçete de mi lazım? İnsan hasta iken böyle fiyatlara mı ilaç satılıyor? Bu nasıl bir düzensizliğe bak, insan çıldıracak.

Zykadia ha? 150 kapsül için neredeyse 90 bin lira mı istiyorlar? Neymiş bu seritinib, insan sağlığını bu kadar pahalıya satabilir mi? Beyaz Reçete de lazım tabii ki. İlaç şirketleri ne yapıyor acaba? Bu fiyatlar insanı delirtiyor.

Ne diyelim, bu Zykadia'nın fiyatına bakınca insan deliriyor! 150 kapsül için neredeyse 90 bin lira mı istiyorlar? Üstelik Beyaz Reçete de mi lazım? Bu nasıl bir soygunculuk sistemi? Hasta insanları böyle sömürmek ahlaki değil. İlaç firmalarının bu kadar kar elde etmesi doğru mu?

Ahahahah, baksana buna! Zykadia denen şey 150 tane kapsül mü, neredeyse 90 bin lira mı istiyorlar? Beyaz Reçete de mi lazım? Hasta insanı böyle soyuyorlar, utanmıyorlar mı bu ilaç şirketleri? İlaç piyasasında böyle bir rezillik olur mu?

Vay be, bu Zykadia denen şey 89 bin liraya mı satılıyor? 150 kapsül için! Beyaz Reçete de mi lazım? Hasta insanı böyle soyuyorlar. Bu nasıl bir sistem ki? İlaç şirketleri insan sağlığından para kazanmak için her şeyi yapıyor sanki.

Bu Zykadia şeyi mi? 150 tane kapsül için neredeyse 90 bin lira istiyorlar! Beyaz Reçete de lazım tabii ki. Hasta insanı böyle soyup soğutmaya devam ediyorlar, utanmıyorlar mı bu ilaç şirketleri?

Hah! Zykadia mı? 150 tane kapsül için neredeyse 90 bin lira istiyorlar, ama Beyaz Reçete de lazım tabii. Hasta insanı böyle soyup soğutmaya devam ediyorlar. İlaç şirketleri gerçekten insan sağlığından para kazanmak için her şeyi yapıyor sanki.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri