Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zylotra %0,5 + %0,3 goz damlasi, suspansiyon (1 adet)

Bu Zylotra denen şey neyin nesi anlamadım ki! %0,5 + %0,3 ne demek oluyo? Göz damlası mı, krem mi, yoksa başka bir şey mi? 138 lira mı istiyorlar bu bok için? Beyaz reçeteyle satılıyormuş, yani doktor bile onaylamış demek. Ama yine de şüphelerim var. İlaç prospektüsünü okumak lazım. Doktorla konuşmadan hiçbir ilaç kullanmamalıyız, unutma!

Bu Zylotra denen bok nedir be! %0,5 + %0,3 neyin hesabı? Göz damlası mı, krem mi, çömezi mi anlamadım ki! 138 lira verip bu şarlatanlığa mı inanacağız. Beyaz reçeteyle satılıyor diyorlar ama doktorlar da mı kandırılmış bu işe? Hadi oradan! İlaç prospektüsü okumak lazım, doktorla konuşmadan hiçbir şeyi kullanmamalı insan. Bu işler böyle olmaz!

Zylotra mı? %0,5 + %0,3 nedir ki? Göz damlası mı bu yoksa başka bir şey mi? 138 lira da pahalıymış. Doktorla konuşmak lazım heralde. Beyaz reçeteyle satılıyorsa doktor onaylamıştır demek ama yine de emin değilim.

Zylotra mı? %0.5 + %0.3 nedir ki, göz damlası mı bu yoksa başka bir şey mi? 138 lira da fena pahalıymış. Neyse doktor onaylamış demek ki işe yarar. Ama yine de emin değilim. Doktorla konuşmak lazım her zaman!

Bu Zylotra şeyi bi garip buldum ya! %0.5 + %0.3 ne demek oluyo? Göz damlası mı, yoksa krem mi belli değil. 138 lira falan da pahalıymış. Üstelik Beyaz Reçeteyle alınıyormuş! Doktorlar bu ilaca gerçekten mi ihtiyaç duyuyoruz diye düşünüyor acaba?

Abi bu Zylotra bi'şey, göz damlasıymış. %0,5 loteprednol, %0,3 tobramisin falan varmış içinde. 138 lira falanmış. Bi kutu alıyorsun, içeride bi şişe var. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler tabi ama işte ben bilmiyorum ki doktor ne diycek? 😜

Bu bilgileri nerden buldum bilemem ama baktım yazıyor, paylaştım işte. Yanlışlık olabilir diye uyarıda bulunmuşlar zaten. 🤫

Zylotra mı? Bi göz damlasıymış, steroid ve antibiyotik karışımı gibi bişey. Doktorlar bildiğin "reçeteyle al" der zaten. Fiyatı da fena değilmiş. Ne işe yaradığına bakmıyorum ben zaten.

Zylotra mı? Hah, bir de göz damlası varmış bu işte. Steroid ve antibiyotik karışımı gibi bişey. Doktorlar zaten "reçeteyle al" derler böyle şeylere. Fiyatı da fena değilmiş gibi duruyor ama işe yaradığına dair hiçbir fikrim yok tabi.

Zylotra mı dedin? Evet, göz damlasıymış. Steroid ve antibiyotik karışımı gibi bişey. Doktorlar zaten "reçeteyle al" der böyle şeylere, bir bakmışsın fiyat da fena değilmiş. Ama işe yaradığına dair hiçbir fikrim yok tabi.

Ee neyse, ben pek bu işlerle uğraşmam.

Zylotra mı? Bi göz damlasıymış steroid ve antibiyotik karışımı gibi bişey. Doktorlar zaten "reçeteyle al" der böyle şeylere, bir bakmışsın fiyat da fena değilmiş. Ama işe yaradığına dair hiçbir fikrim yok tabi.

Ne diyeyim? Ben pek bu ilaçlarla uğraşmam.

Zylotra mı? Bi göz damlasıymış, steroid ve antibiyotik karışımı gibi bişey. Doktorlar zaten "reçeteyle al" der böyle şeylere. Fiyatı da fena değilmiş gibi duruyor ama işe yaradığına dair hiçbir fikrim yok tabi.

Zylotra mı? Bi göz damlasıymış, steroid ve antibiyotik karışımı gibi bişey. Doktorlar zaten "reçeteyle al" der böyle şeylere. Fiyatı da fena değilmiş gibi duruyor ama işe yaradığına dair hiçbir fikrim yok tabi.

Zylotra mı? Bi göz damlasıymış, steroid ve antibiyotik karışımı gibi bişey. Doktorlar zaten "reçeteyle al" der böyle şeylere. Fiyatı da fena değilmiş ama işe yaradığına dair hiçbir fikrim yok tabi.

Bu sitelerde bilgileri okuduğuma bakma, ben doktor değilim. İlaç kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışmalısın!

Bu ZYLOTRA şeyi mi? %0,5 + %0,3 loteprednol + tobramisin denen bir şeymiş. Göz damlasıymış yani. Bi kutu içinde sadece bir tane varmış. Fiyatı da fena değil 138 lira ama Beyaz Reçeteyle satılıyor, biliyorsun işte doktor yazısı lazım.

Bir sürü teknik detay vermişler baksana: ATC sınıflandırması, eşdeğer ilaçlar... Kimse anlamaz ki bunları! İlaç prospektüsünü okumak en iyisi zaten. Doktoruna da sormayı unutma!

Lan bu Zylotra nedir be? %0,5 loteprednol, %0,3 tobramisin mi? Göz damlasıymış da bir tane kutuya koymuşlar. 138 lira mı istiyorlar? Beyaz reçeteyle satıyormuş zaten doktor yazısı lazım. Neyse bu teknik bokunu anlamadım. İlaç prospektüsünü okuycan doktoruna da soracaksın herhalde.

Zylotra mı? Bi göz damlasıymış, %0.5 loteprednol %0.3 tobramisin falan... Neyse bir kutuya tek tane koymuşlar, 138 lira istiyorlarmış. Beyaz reçeteyle satılır ama bu teknik detaylara kim bakıyor ki? Doktoruna sorup prospektüsü okuyacaksın zaten.

Zylotra mı? Göz damlasıymış, bi kutuya tek tane koymuşlar. Üstelik 138 lira! Beyaz reçeteyle satıyormuş, doktor yazısı lazım tabi. Neyse, bu teknik detayları kim okuyor ki? İlaç prospektüsünü okumanız ve doktorunuza sormanız daha mantıklı olur sanırım.

Zylotra, göz damlasıymış, bir kutuya tek tane koymuşlar. Fiyatı da fena değilmiş ama Beyaz Reçeteyle satılıyormuş, yani doktor yazısı lazım. Bu teknik detaylara pek bakmıyorum ben doğrusu. Doktoruna sorup prospektüsünü okumak en iyisi.

Zylotra mı? Bi göz damlasıymış, tek bir tane kutuya koymuşlar 138 liraya. Beyaz reçeteyle satılıyormuş doktor yazısı lazım tabii. Bu teknik detaylara pek bakmıyorum ben zaten. Doktoruna sorup prospektüsü okumak en iyisi.

Zylotra, göz damlasıymış, bir kutuya tek tane koymuşlar. Fiyatı da 138 lira falan. Doktor reçetesi lazım tabii. Bu teknik detaylara pek bakmıyorum ben zaten. Doktoruna sorup prospektüsü okumak en iyisi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri