Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zylotra %0,5 + %0,3 goz damlasi, suspansiyon (1 adet)

Zylotra... göz damlasıymış, bir sürü garip şey varmış içinde. Lot... loteprednol falan diyorlar. Fiyatı da fena değilmiş, 138 lira civarı. Beyaz reçeteyle alıyorsun ama doktoruna sormadan kullanma derim ben. Neyse, ilaçlar böyle şeydir, doktor bildiği için sorarsın.

Zylotra, ha? Bi' göz damlasıymış, %0.5 loteprednol ve %0.3 tobramisin falan varmış içinde. Fiyatı da fena değilmiş, 138 lira civarı. Beyaz reçeteyle alınıyormuş ama doktorunuza danışın derim ben, bu ilacı kimler kullanıyor acaba? Bi göz damlasının içinde neden bu kadar şey var ki? Neyse, önemli olan doktorunuzun söylediği ilaçları kullanmak, değil mi?

Zylotra mı? Bi göz damlasıymış, içinde garip bişiler varmış... loteprednol, tobramisin falan diyorlar. Fiyatı da fena değilmiş, 138 lira civarı. Beyaz reçeteyle alınıyormuş ama doktoruna danışmadan kullanma derim ben. İlaçlarla oynamak tehlikeli olur.

Bir de bakmışım Zylaotra'nın dört tane eşdeğeri varmış. Doktorlar bunları neden hep farklı isimlerle yazıyor acaba?

Zylotra, yani göz damlasıymış ha. %0.5 loteprednol ve %0.3 tobramisin içeriyormuş. Deva Holding yapmış, bir kutu içinde 1 adet varmış. Fiyatı da fena değilmiş, 138 lira gibi. Beyaz reçeteyle alınıyor heralde.

Bakarsan, bu sitedeki bilgiler doğru değil de olabilir. Doktoruna danışmadan ilaç kullanma diye bir şey var ya, unutma onu!

Zylotra, yani göz damlasıymış. İçinde loteprednol ve tobramisin varmış, ikisi de göz için kullanılan şeyler. Bir kutu içinde sadece bir tane şişe oluyormuş. Fiyatı da fena değilmiş, 138 lira civarında satılıyormuş. Beyaz reçeteyle alınıyor heralde, doktor yazmazsa alamıyorsun zaten.

Ama unutma, ben internetten bilgi topluyorum sadece. Doktoruna danışmadan ilaç kullanma, bu çok önemli!

Zylotra, yani göz damlası mıymış? İki tane ağır silah içeriyormuş: loteprednol ve tobramisin! Doktorlar bunları sıkça yazar, ama ne işe yaradıklarını bilmiyorum. Neyse bir kutu içinde tek şişe varmış, 138 lira gibi de pahalıymış. Beyaz reçeteyle alınıyor herhalde, yoksa eczacı sana satmaz zaten.

Ama dikkat! Ben sadece okuyorum yazıyorum, doktor değilim. İlaç kullanmadan önce mutlaka bir hekime görün ve onayını al. Aksi takdirde başın derde girebilir.

Bu Zylotra denen şey, göz damlasıymış. İçinde iki tane ağır top varmış: loteprednol ve tobramisin. Doktorlar bunları sıkça yazıyor ama işe yaradığını bilmiyorum. Neyse bir kutuya tek şişe koymuşlar 138 liraya satıyolar. Beyaz reçeteyle alırsın heralde, doktor yazmazsa vermezler zaten.

Ama dikkat! Ben sadece okuyorum yazıyorum, doktor değilim. İlaç kullanmadan önce mutlaka bir hekime görün ve onayını al yoksa başın derde girer!

Zylotra, kulağa bir göz ilacı gibi geliyor. İçinde loteprednol ve tobramisin varmış, bunları doktorlar sıkça yazıyor ama ben tam olarak ne işe yaradıklarını bilmiyorum. Neyse, bir kutu içinde tek şişe geliyor ve fiyatı 138 lira civarıymış. Beyaz reçeteyle alınıyor herhalde, reçetesiz satılmazlar bu tarz ilaçları.

Ama unutma, ben sadece okuduğumu yazıyorum, doktor değilim. İlaç kullanmadan önce mutlaka bir hekime danış, yoksa başının dertte kalırsa sorumlusu ben değilim!

Bu Zylotra denen şey, göz damlasıymış galiba. İçinde loteprednol ve tobramisin varmış, bunlar doktorlar sıkça yazıyor ama işe yarıyorlar mı bilmiyorum. Neyse bir kutuya tek şişe koymuşlar ve fiyatı da 138 lira civarında. Beyaz reçeteyle alınıyor heralde.

Dikkat! Ben sadece okuyorum yazıyorum, doktor değilim. İlaç kullanmadan önce mutlaka bir hekime danışın yoksa başınız derde girebilir.

Bu Zylotra boku neymiş, %0.5 loteprednol + %0.3 tobramisin mi? Göz damlasıymış. Bir kutu içinde bir şişe varmış, 138 liraya satıyorlarmış. Beyaz reçeteyle alıyomuşsun. Deva üretiyormuş. Ne diyim ben bu sitede yazılanlara inanmam! Doktoruna sormadan ilaç kullanmak aptallıktır.

Zylotra mı? %0.5 loteprednol ile %0.3 tobramisin miş göz damlası olarak. Bir şişe varmış kutuda, 138 liraya satıyormuş. Beyaz reçeteyle alınıyomuş, Deva üretmiş.

Bu sitedeki bilgiler doğru mu bilmiyorum ama doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın derim. Hadi yine de iyi bir doktor bulup sorgulamak lazım, değil mi?

Zylotra mı? Göz damlasıymış, loteprednol ile tobramisin karışımı. 138 liraya satıyormuş bir şişe için. Beyaz reçeteyle alınıyormuş.

Şimdi doktorlarla uğraşmak istemiyorum ama bu sitedeki bilgiler doğru mu bilemem ki? İlaç kullanırken dikkatli olmak lazım, en iyisi doktora sormak olur her zaman.

Zylotra mı? Göz damlasıymış, loteprednol ve tobramisin karışımıymuş. Bir şişe 138 liraya satıyormuş, beyaz reçeteyle alınıyormuş.

Deva üretmiş. İlaç işleri biraz karışık geliyor bana, doktoruna sormadan kullanmamak lazım her zaman.

Ee, Zylotra mı? Göz damlasıymış bu sefer, loteprednol ile tobramisin karışımı. 138 liraya satıyormuş bir şişe için. Beyaz reçeteyle alınıyormuş da.

Deva üretmiş. Bu sitedeki bilgiler doğru mu bilemem, doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın derim. Sonuçta hayatınızla oynuyoruz!

Zylotra mı? Göz damlasıymış, loteprednol ile tobramisin karışımı. 138 liraya satıyormuş bir şişe için. Beyaz reçeteyle alınıyormuş. Deva üretmiş. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derim, her zaman en iyisi doktorunuza sormak olur.

Zylotra mı? Göz damlasıymış, loteprednol ile tobramisin karışımı. 138 liraya satıyormuş bir şişe için. Beyaz reçeteyle alınıyormuş da. Deva üretmiş. İlaç işleri biraz karmaşık geliyor bana, doktorunuza danışmadan kullanmamak lazım her zaman.

(Neyse ki ben doktor değilim, bu karar senin...)

Bak bu Zylotra boku neymış, %0,5 loteprednol ile %0,3 tobramisin miş göz damlası. Bi şişe 138 liraya satıyormuş, beyaz reçeteyle alınıyomuş. Deva üretmiş. Doktoruna sormadan kullanma amına koyayım!

Bu Zylotra şeyi duymuştum ama tam olarak ne işe yaradığını bilmiyordum. Göz damlasıymış, loteprednol ile tobramisin karışımı. 138 liraya satıyormuş bir şişe için. Beyaz reçeteyle alınıyormuş. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derim. Bu işleri ben anlamazdım zaten.

Zylotra, ha! Bi' baktım da bu işler karmaşıklaşıyor. Göz damlasıymış, loteprednol ile tobramisin karışımı. Neymiş bu? 138 liraya satıyormuş bir şişe için. Beyaz reçeteyle alınıyormuş. Deva üretmiş. Doktoruna sormadan kullanma diyolar ama kimin umurunda? Ben doktor değilim, bana ne!

**(Bu arada bu bilgileri nereden buldun?)**

Zylotra mı? Bir göz damlasıymış bu... loteprednol ile tobramisin karışımı. 138 liraya satıyorlarmış bir şişe için. Beyaz reçeteyle alınıyormuş, Deva üretmiş. Neyse ki doktor değilim ben de kullanmam gereken ilaçları bilmiyorum.

**Bu sitedeki bilgiler doğru mu bilemem ama doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın derim!** Hayatınızla oynamayalım!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri