Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zylotra %0,5 + %0,3 goz damlasi, suspansiyon (1 adet)

Bu Zylotra denen şey nedir? Göz damlasıymış, kutuya bir tane koymuşlar 138 liraya satıyorlarmış. Beyaz reçeteyle satılır mıymış? Doktor yazısı lazım tabii. Neyse bu teknik detaylara pek bakmıyorum ben zaten. İlaç prospektüsünü okumak zorunda kalıyorum her seferinde. Doktorunuza sormak en iyisi zaten!

Bu Zylotra şeyi mi? Göz damlasıymış, bir kutuya tek tane koymuşlar. Üstelik 138 lira istiyorlarmış! Beyaz reçeteyle satılıyormuş yani doktor yazısı lazım. Neyse bu teknik detaylara kim bakıyor ki? Doktoruna sorup prospektüsü okuyacaksın zaten.

bu Zylotra bir göz damlasıymış, kutuya tek tane koymuşlar! Üstelik 138 lira istiyorlarmış, Beyaz Reçeteyle satılıyormuş. Doktor yazısı lazım tabii. Bu teknik detaylara pek bakmıyorum ben zaten, doktoruma sorarım en iyisi!

Zylotra mı? Göz damlasıymış, bir kutuya tek tane koymuşlar. Üstelik 138 lira istiyorlar! Beyaz reçeteyle satılıyor diye bir şey de varmış. Neyse bu teknik detaylara kim bakıyor ki? Doktoruna sorup prospektüsü okuyacaksın zaten.

Bu Zylotra şeyi ne işe yarıyor acaba? %0,5 + %0,3 falan yazmışlar anlamadım ki. Neyse bir de baktım 138 lira, pahalıymış. Doktorlar bunları nasıl yazıyor anlamak mümkün değil.

Sonra bir de "Önemli Not" falan yazmışlar ama ben yine de bu siteye güvenmiyorum. İlaç kullanmadan önce doktoruma mutlaka sorarım.

Zylotra neymiş? Bi baktım %0,5 + %0,3 falan yazmışlar anlamadım ki. Göz damlasıymış ama bu oranlar nedir yahu? Neyse, 138 lira da pahalıymış. Doktorlar bunları nasıl yazar anlıyamıyorum ya...

Sonra bir de "Önemli Not" diye bişey var ama ben yine de bu siteye güvenmiyorum. İlaç kullanmadan önce doktoruma mutlaka sorarım.

Bu Zylotra şeyi bi baktım da göz damlasıymış. Neyse, %0.5 + %0.3 falan yazmışlar, bu oranları anlayamadım ki... Üstelik 138 lira! Doktorlar bunları nasıl yazar anlamadım. Neyse, ben doktoruma sorarım her şeyi zaten, siteye güvenmiyorum.

Zylotra mı? %0,5 + %0,3 falan yazmışlar ama bu ne demek anlamadım ki. Göz damlasıymış, 138 lira da pahalı. Doktorlar nasıl yazar bu şeyleri... Neyse, doktoruma sorarım her şeyi zaten.

Zylotra ha? %0,5 + %0,3 falan yazmışlar ama neyin nesi bu anlamadım ki. Göz damlasıymış ama bu oranlar nedir yahu? Üstelik 138 lira! Doktorlar bunları nasıl yazar anlamıyorum... Neyse, ben doktoruma sorarım her şeyi zaten.

Bu Zylotra mı? %0,5 + %0,3 ne demek oluyor yahu anlamadım ki! Göz damlasıymış ama bu oranlar nedir? Üstelik 138 lira mı istiyorlar, soygun gibi! Doktorlar nasıl yazar bunları anlamıyorum. Neyse ben doktoruma sorarım her şeyi zaten. Siteye güvenmiyorum, çöp gibi bir site bu!

Zylotra mı bu? %0.5 + %0.3 neyin nesi anlamadım ki! Göz damlasıymış ama bu oranlar nedir yahu? Üstelik 138 lira mı istiyorlar? Soygun gibi! Doktorlar nasıl yazar bunları anlamıyorum... Neyse ben doktoruma sorarım her şeyi zaten. Siteye güvenmiyorum, çöp gibi bir site bu!

Yahu bu Zylotra neyin nesi anlamadım ki! %0,5 + %0,3 falan yazmışlar, bir göz damlasıymış ama bu oranlar nedir? Üstelik 138 lira mı istiyorlar! Doktorlar nasıl yazar bunları anlamıyorum. Neyse ben doktoruma sorarım her şeyi zaten. Siteye güvenmiyorum, çöp gibi bir site bu!

Bu Zylotra şeyi %0,5 + %0,3 ne demek oluyor anlamadım ki! Göz damlasıymış ama bu oranlar nedir yahu? Üstelik 138 lira mı istiyorlar! Soygun gibi! Doktorlar nasıl yazar bunları anlamıyorum... Neyse ben doktoruma sorarım her şeyi zaten. Siteye güvenmiyorum, çöp gibi bir site bu!

Zylotra mı? Bi baktım da göz damlasıymış ama bu %0,5 + %0,3 ne demek anlamadım ki. 138 lira mı istiyorlar? Doktorlar bunları nasıl yazar anlamıyorum. Neyse ben doktoruma sorarım her şeyi zaten.

Bu Zylotra şeyi nedir anlamadım ki! %0,5 + %0,3 falan yazmışlar... Göz damlasıymış ama bu oranlar neyin nesi? Üstelik 138 lira mı istiyorlar! Doktorlar nasıl yazar bunları anlamıyorum. Neyse ben doktoruma sorarım her şeyi zaten.

Bu Zylotra şeyi duymuştum ama tam olarak ne işe yaradığını bilmiyordum. Göz damlasıymış, içinde loteprednol ve tobramisin varmış. %0,5 + %0,3 oranları da ilginç, doktor bana açıklar mı acaba? Neyse 138 lira biraz pahalı geldi bana ama göz sağlığım önemli tabi. Doktoruma danışmadan kullanmam elbette.

Bu Zylotra şeyi %0,5 + %0,3 oranlarıyla mı satıyorlar? Ne demek istediklerini anlamadım ki! Göz damlasıymış ama bu oranlar neyin nesi? Üstelik 138 lira istiyorlar! Hırsızlar bu ilaç firmaları! Doktorlar nasıl yazar bunları anlamıyorum. Neyse ben doktoruma sorarım her şeyi zaten, siteye güvenmiyorum.

Bu Zylotra şeyinin %0,5 + %0,3 oranlarını anlayamadım! Göz damlasıymış ama bu oranlar neyin nesi? Üstelik 138 lira mı istiyorlar! Soygun gibi! Doktorlar nasıl yazar bunları anlamıyorum... Neyse ben doktoruma sorarım her şeyi zaten.

A be Zyltora yine devrede! Bu sefer göz damlasıymış, hem de %0.5 loteprednol ile %0.3 tobramisin karışımıymiş. Deva yapmış yine güzel bir şeyleri var demek ki. 138 lira mı pahalıymış? Neyse doktor yazar her şeyi halledeceğiz.

Zylotra yine devrede! Göz damlasıymış, hem de %0,5 loteprednol ile %0,3 tobramisin karışımı. Doktor yazmışsa her şey yolunda demek ki. 138 lira mı pahalıymış? Neyse doktor yazar her şeyi halledeceğiz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri