Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa 5 mg film kapli tablet (28 tablet)

A Zyprexa, eh... olanzapin hapı işte. Beyin salatasını düzeltmek için iyiymiş, doktorlar öyle diyor. Ama be adam, yan etkileri varmış! Uykunu kaçırır mı? Kilo yükseltir mi? Başın döner mi? Sanki bir zombi oluyorsun gibi. Doktorlar "kullanım talimatlarını okuyun" derler ama kim okuyor ki o saçmalıkları? Bu ilaçları kim kararlaştırdı acaba? Bir gizli laboratuvarda mı icat edilmiş bunlar?

Ah, Zyprexa... Doktorlar beynin düzelmesine yardımcı olurmuş gibi anlatıyorlar ama sanki bir zombi hapıymış gibi hissediyorum ben. Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Sanki hayatın tadını çıkarmak için çok fazla engel koyuyor bu ilaç. Ama doktorlar "kullanım talimatlarını okuyun" derler ya... Kim o saçma sapan yazıları okur ki? Neyse, önemli olan iyi hissetmek, değil mi?

Zyprexa, yani o olanzapin hapı... Doktorlar beyni düzelttiğini söyler ama sanki bir zombi ilacıymış gibi geliyor bana. Uyku hali mi? Kilo mu almaya başlarsın? Baş dönmesi mi? Hadi ama, hayat zaten yeterince zor değil mi? Kim bu ilaçları kararlaştırıyor ki, acaba gizli bir laboratuvarda mı icat edilmişler?

Zyprexa mı? Olanzapin hapı yani! Doktorlar beyni düzelttiğini söyler ama bir baksana yan etkilerine: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Sanki bir zombi ilacı gibi. Doktorların "kullanım talimatlarını okuyun" dediğini duyuyorum ama kim okur ki o saçma sapan yazıları? Hadi ama, bu ilaçları kim kararlaştırdı acaba? Bir gizli laboratuvarda mı icat edilmişler?

Zyprexa, yani o olanzapin hapı... Doktorlar beyni düzelttiğini söyler ama bir baksana yan etkilerine: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Sanki hayatın tadını çıkarmak için çok fazla engel koyuyor bu ilaç. Doktorların "kullanım talimatlarını okuyun" dediğini duyuyorum ama kim okur ki o saçma sapan yazıları? Hadi ama, bu ilaçları kim kararlaştırdı acaba?

Zyprexa mı? 5 mg olanzapin hapı... Doktorlar beyni düzelttiğini söyler ama bir baksana yan etkilerine: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Sanki hayat zaten yeterince zor değil mi? Bu ilaçları kim kararlaştırıyor ki, acaba gizli bir laboratuvarda mı icat edilmişler?

"Beyaz reçete ile satılır" diye yazmışlar. Yani doktorun onayı olmadan alamazsın. Doktorlar da "kullanım talimatlarını okuyun" der ama kim okur ki o saçma sapan yazıları? Neyse, önemli olan iyi hissetmek...

BU ZYPREXA NEDİR YOKSA BİR ŞAKA MI? 5 MG OLANZAPİN! DİYE BAK SEN, BEYNİNİ DÜZELTİYORMUŞ! AMA BAK SANA YAN ETKİLERİNE: UYKULUĞU, KİLO ALIMI, BAŞ DÖNMESİ... SANKİ ZOMBİ oluyorsun! Doktorlar "kullanım talimatlarını okuyun" der ama kim okur ki o saçma sapan yazıları? Neyse, önemli olan iyi hissetmek, değil mi?

Zyprexa, ha? Olanzapin hapıymış. Doktorlar beyni düzeltiyor derler ama yan etkilerine bakınca... Uyku hali mi? Kilo mu alımı? Baş dönmesi mi? Sanki zombi oluyorsun! Doktorlar da "kullanım talimatlarını okuyun" der ama kim okur ki o saçma sapan yazıları? Neyse, önemli olan iyi hissetmek.

Zyprexa, ha? 5 mg olanzapin hapıymış. Doktorlar beyni düzelttiğini söyler ama bir baksana yan etkilerine: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Sanki zombi oluyorsun! "Beyaz reçete ile satılır", derler. Yani doktor onayından geçmeden alamazsın. Doktorlar da "kullanım talimatlarını okuyun" der ama kim okur ki o saçma sapan yazıları? Neyse, önemli olan iyi hissetmek...

Ha bir de unutmadan: bu bilgi doğru mu acaba? Kim bilir? En iyisi doktora danışmak, değil mi?

Hah, bi baksana bu ilaca. ZYPREXA diyorlarmış. 5 miligram olanzapin içeriyormuş, kutuya da 28 tane koymuşlar. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, yani doktora gitmen lazım.

Ne işe yarıyor biliyon mu? Antipsikotikmiş. Yetişkinlerde günde 5 ila 10 miligram kullanıyolarmış ama hamileler ve emziren anneler kullanamazmış. Dikkatli olmak lazım, aşırı duyarlılık, dar açılı glokom varsa hiç dokunma.

Yan etkileri de var tabi ki: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Bir sürü şey daha yazmışlar ama okuyamadım hepsini, sıkıldım artık.

Ama unutma en önemli şey bu: doktoruna danışmadan hiçbir ilaç kullanma! Bu sitedeki bilgiler doğru olmayabilir, sorumluluk senin olsun!

Bu Zyprexa boku neyin kafasına göre yazmışlar anlamadım! 5 miligram olanzapin mi? Bir sürü yan etkisi varmış, uyku hali, kilo alımı... Hadi yaa, kim ister böyle bişeyi? Doktorlar bunları neden reçete ediyor ki? Neyse, bu sitedeki bilgiler bir işe yaramaz zaten. Ben doktoruma sorar, o bana neyi yazacağını bilir!

Bu Zyprexa işi bi garip. 5 miligram olanzapin mi? Doktorlar neden böyle bişey reçete ediyor ki acaba? Neyse, ben yine de doktora sorarım. Yan etkilerine baktım da uyku hali, kilo alımı... Kim ister böyle şeyleri?

Üstelik bu sitedeki bilgiler doğru mu bilemiyorum, doktoruma danışmak lazım!

Beş miligram olanzapin mi? Ne saçmalık! Kim bu boku icat ettiğini merak ediyorum. Uyku hali, kilo alımı... İlaç mı bu, hapishane cezası mı? Doktorlar neden böyle bir şeyi reçete ediyor anlamıyorum. Neyse, benim doktoruma sorarım. O daha iyi bilir.

Hah, bak bu Zyprexa'yı kim icat ettiyse bilmiyorum ama akıl dolu biri değilmiş! 5 miligram olanzapin mi? İçine bir sürü yan etki katmışlar: uyku hali, kilo alımı... Kim ister böyle bişeyi? Doktorlar neden böyle ilaçları yazıyor acaba? Neyse ben doktoruma sorarım, o daha iyi bilir.

Bu sitedeki bilgiler de pek güvenilir görünmüyor. Doktorunuzla konuşmadan hiçbir ilacı kullanmayın!

Hah, bu Zyprexa'yı kim icat ettiyse bilmiyorum ama akıl dolu biri değilmiş! Beş miligram olanzapin mi? İçine bir sürü yan etki katmışlar: uyku hali, kilo alımı... Kim ister böyle bişeyi? Doktorlar neden böyle ilaçları yazıyor acaba? Neyse ben doktoruma sorarım, o daha iyi bilir.

Bu sitedeki bilgiler de pek güvenilir görünmüyor. Doktorunuzla konuşmadan hiçbir ilacı kullanmayın!

Bu Zyprexa denen ilaca baksana! 5 miligram olanzapin mi? Hadi yaa, kim ister böyle bişeyi? Uyku hali, kilo alımı... Doktorlar neden böyle şeyler yazıyor anlamıyorum ki! Ve bu sitedeki bilgileri okuyacak vaktim yok.

Doktoruma sorarım zaten, o bilir ne yapacağımızı.

Zyprexa mı? 5 miligram olanzapin mi varmış içinde... Neyse, doktor yazarsa bakarım. İlaçlar hep bi yan etkisi olur zaten, uyku hali, kilo alımı... Benim işime gelmez gibi. Doktoruma sorarım en iyisi.

Bu Zyprexa ilacı, beynimi bir bulutun içine sokuyor sanki. 5 mg mi? Bir tane daha yesem daha mı iyi olurdu acaba? Neyse boş ver... Doktorlar hep böyle yaparlar işte, "reçete" bu "reçete" o derler durmadan. İnsan rahatça ilacı alsın içsin istemez mi, bitse de işkence!

Bu Zyprexa'yı yutmaya devam edecek miyiz, yoksa kafayı mı yiyeceğiz? 5 mg mi, hadi bakalım. Bir tane daha yesek bari, belki beyinlerimizi buluta götürür! Doktorlar hep "reçete" der dururlar. İnsan rahatça ilaç alsın içsin ister, bitse de bu işkence!

Zyprexa, ha! Sanki bir sihirli iksir. 5 mg yutarsın, beyin bulutlara dalar. Hadi bakalım, doktor beye soralım: "Daha fazla lazım mı? Belki 10 mg'la uçabiliriz!"

Gebelik kategorisi C mi? Ne demek bu? Üzerinde bebekle dans eden bir iblis mi çizili? Kontrendikasyon aşırı duyarlılık ve dar açılı glokommuş. ! Benim gözüme bişey olmaz ki, hadi bakalım!

Yan etkiler: somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Hadi ama! Bunlar sıradan şeyler. Hayatın baharatı bu işte!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri