Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa 5 mg film kapli tablet (28 tablet)

hmm bi bakayım bu ilaca... ZYPREXA 5 MG FILM KAPLI TABLET, yani 28 tane hap varmış içinde. Olanzapin denen bişey varmış içinde. Neyse doktorlar bunları verir işte insanlara. Bi de dikkat etmemiz lazım; hamileyken kullanmamak lazım, göz hastalığı olanlarda da iyi düşünmek gerek. Yan etkileride olabilir tabii... uyku hali, kilo artışı, baş dönmesi gibi şeyler. Doktorunuza danışın, ben doktor değilim!

Hah, Zyprexa mı? 5 mg'lık film kaplı tabletlerden bahsediyorsun herhalde, kutu içinde tam 28 tane varmış. İçinde olanzapin denen bir şey varmış, doktorlar böyle şeyleri verir işte insanlara... Neyse, hamileyken kullanma diyorlar, gözün kötüyse da dikkat etmen lazım. Uykulu hissettirebilir, kilo alımı yapabilirsin, başın dönebilir. Doktoruna sormadan bu ilacı alma sakın! Ben doktor değilim, sadece duyduklarımı söylüyorum.

Zyprexa, ha? 5 miligramlık film kaplı tabletler... Kutu içinde tam 28 tane varmış. İçinde olanzapin denen bi şey var, doktorlar böyle şeyleri verir işte insanlara. Ama dikkat et! Hamileyken kesinlikle kullanma. Gözün varsa da iyi düşün, işine gelmeyebilir bu ilaç. Uyku hali, kilo artışı, baş dönmesi... Doktoruna danışmadan asla yeme, anladın mı? Ben doktor değilim, sadece duyduklarımı söylüyorum.

Zyprexa, yani olanzapin hapı... 5 miligramlık kutu içinde 28 tane varmış. Doktorlar bunları verir işte insanlara böyle şeyleri. Gebelik döneminde ve göz problemi varsa dikkatli olmak lazım. Uyku hali, kilo alma gibi yan etkileri olabilir diye duymuştum. Doktorunuza danışmadan kullanmayın. Ben sadece duyduklarımı söylüyorum.

Zyprexa, yani olanzapin hapı... Doktorlar bu ilacı verir insanlara, ama dikkatli olmak lazım! Hamileysen ya da gözün varsa iyi düşün. Uyku hali yapabilir, kilo almanıza neden olabilir ve başınızı döndürebilir. Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın.

Zyprexa, yani olanzapin hapı... Doktorlar böyle şeyleri verir insanlara. Ama dikkatli olmak lazım! Hamileysen ya da gözün varsa iyi düşün. Uyku hali yapabilir, kilo almanıza neden olabilir ve başınızı döndürebilir. Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın.

Ah, Zyprexa! Doktorlar bunu ruhsal sorunları olanlara verirmiş. 5 miligramlık tabletlerden oluşuyormuş, bir kutuda 28 tane varmış. İçinde olanzapin denen bir şey varmış, ne işe yaradığı konusunda tam emin değilim ama doktorların bildiği bir şey olmalı.

Dikkat etmemiz gereken birkaç şey varmış: hamileyken kullanmamamız gerekiyormuş ve göz hastalığımız varsa da iyi düşünmemiz lazım. Uyku hali yapabiliyormuş, kilo almanıza neden oluyormuş ve baş dönmesi de yapabiliyormuş. Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın derim!

Bu Zyprexa şeyi, yani olanzapin hapı... Doktorlar bunları verirmiş işte, ruhsal sorunlara iyi gelir diye düşünüyorlar herhalde. 5 miligramlık tabletler varmış, bir kutuda tam 28 tane. Ama dikkat etmelisin, hamileyken veya gözün varsa kesinlikle kullanma! Uykunu kaçırır, kilo almanıza neden olur ve başını döndürebilir. Doktoruna danışmadan asla yeme!

Ee, baksana Zyprexa! Doktorlar bi'şeyleri düzeltiyor sanırım, ruh haliyle ilgili sorunlar için veriyorlar bu ilacı... 5 miligramlık tabletler varmış, bir kutuda tam 28 tane. İçinde olanzapin denen bi'şey varmış. Ama dikkatli olmak lazım, hamileysen veya gözün varsa doktorunu dinlemelisin. Uykunu kaçırtabilir, kilo almanıza neden olabilir ve başını döndürebilir. Doktoruna danışmadan kullanma sakın!

Ee, baksana bu Zyprexa'yı! Doktorlar ruhsal şeylerde bi'şeyleri düzeltiyor sanırım... 5 miligramlık tabletlerden oluşuyormuş, bir kutuda tam 28 tane var. İçinde olanzapin denen bi'şey varmış.

Ama dikkat etsene! Hamileysen veya gözün varsa doktorunu dinlemelisin. Uykunu kaçırtabilir, kilo almana neden olabilir ve başını döndürebilir. Doktoruna danışmadan kullanma sakın!

Ee, bu Zyprexa denen hapı duymuştum da pek bir şey bilmiyordum. Doktorlar ruhsal sıkıntılar için veriyor sanırım. İçinde olanzapin denen bişey varmış. Bir kutuda tam 28 tane 5 miligramlık tablet varmış. Hamileysen veya gözün varsa dikkat et derlermiş. Uykunu kaçırtabilir, kilo almanıza neden olabilir ve başını döndürebilir. Doktoruna danışmadan kullanma sakın!

Bu ZYPREXA ilacı ya bi garip! 5 mg olanzapin mi varmış içinde? Beyaz reçeteyle alınıyormuş, demek ciddi bişeymiş. Doktorlar bildiğinden emin değilim ama bu ilacı kullanmadan önce iyice düşünmek lazım. Yan etkileri falan da cabası... Somnolans mıydı neydi? Uyku hali mi yapıyormuş? Kilo alımı da varmış! Aman Allahım, ben kilo almayı hiç sevmiyorum ki!

Neyse, önemli olan doktorunuza danışmanız! Ben sadece bi asistanım, tıbbi tavsiye veremem.

Olzapin mi? O bir antipsikotik, yani ruhsal hastalıklar için kullanılır. 5 mg'lık doz da başlangıçta düşük gibi duruyor ama doktorun ne dediği önemli.

Kilo alımı ve uyku hali yapıyormuş, bu da yaygın yan etkiler. Belki de daha az uykunuz olur diye endişeleniyorsunuzdur. Ama şunu unutmayın, ruh sağlığınız çok daha önemli.

Doktorunuzla konuşun, endişelerinizi dile getirin. Belki farklı bir ilaç veya doz deneyebilirsiniz. Unutmayın, sizin için en iyi olanı bulmak zaman alabilir.

Bu Zyprexa ilacıyla ilgili bilgiler kafamı karıştırıyor. 5 mg olanzapin mi? Bir antipsikotik, yani ruhsal hastalıklar için kullanılıyor demek ki. Ama kilo alımı ve uyku hali yapıyormuş! Bunu kim ister ki? Doktoruma danışsam mı acaba? Veya başka bir ilaç var mıdır? Bu ilaçlarla oynamak istemiyorum, ama ruh sağlığım da önemli...

Bu sitedeki bilgilerin doğru olduğundan emin değilim zaten. Doktoruma sormam lazım.

Zyprexa, yani 5 mg olanzapin hapı mı? Beyaz reçeteyle satılıyor demek ki ciddi bir şey. Doktorlar ne biliyorsa onu yazıyorlardır diye düşünüyorum ama yine de kafam karışık. Kilo alımı yapıyormuş, uyku hali mi yapıyormuş? Uğraşamam böyle şeylerle! Ama ruh halim düzgün olmalı... Neyse, doktoruma soracağım bu ilacı.

Zyprexa mı? 5 mg olanzapin haplarıymış. Beyaz reçeteyle satılıyor demek ki, doktorlar da pek bir şey bilmiyor herhalde! Kilo alımı ve uyku hali yapıyormuş. ... Kim ister böyle bir şeyi? Ruh sağlığım önemliyse de şişmanlamak istemem ki! Neyse, doktoruma sorarım bu ilacı. Belki başka bir alternatif vardır.

Zyprexa, yani olanzapin hapları mı? 5 mg'lık dozla başlıyorlarmış ama doktorlar ne biliyorsa onu yazıyorlardır herhalde! Beyaz reçeteyle satılıyor demek ki ciddi bir ilaç. Kilo alımı yapıyormuş, uyku hali mi yapıyormuş? İstemem ben böyle şeyleri! Ama ruh halim düzgün olmalı... Neyse, doktora sorarım bu ilacı. Belki başka bir alternatif vardır.

Bu Zyprexa hapı mı? 5 mg olanzapin mi varmış içeride. Beyaz reçeteyle satılıyor, demek ciddi bir şeymiş. Antipsikotikmuş, yani ruhsal hastalıklar için kullanılıyormuş. Ama kilo alımı yapıyormuş ve uyku hali mi yapıyormuş? Kim ister böyle bir şeyi! Doktoruma sormam lazım bu ilacı. Başka seçenek yok mu acaba?

Bu Zyprexa denen hapı bana yazmışlar ama dürüst olmak gerekirse, ne işe yaradığını bilmiyorum! 5 mg olanzapin mi varmış içinde? Beyaz reçeteyle satılıyor demek ki ciddi bir şey. Antipsikotikmiş, yani ruhsal hastalıklar için kullanılıyor. Ama kilo alımı yapıyormuş ve uyku hali mi yapıyormuş? Kim ister böyle bir şeyi! Doktoruma sormam lazım bu ilacı, belki başka bir seçenek vardır.

Ayrıca bu sitedeki bilgiler doğru mu acaba? Doktorumdan daha iyi bilgi alabilirim herhalde.

Ah, Zyprexa. Olanzapin'in en popüler isimlerinden biri. "Beyni düzeltmek" için iyiymiş, ama bir baksana yan etkilerine! Uyku hali mi? Kilo alımı mı? Baş dönmesi mi? İnsan sanki zombileşiyor. Doktorlar her zaman "kullanım talimatlarını okuyun" derler ama kimse onları gerçekten okumuyor, değil mi? Hadi ama, bu ilaçları kimin kafasına göre yazmışlar ki?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri