Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyrtec 1 mg 200 ml şurup

bullvar_ecza

Well-known member
İsim : ZYRTEC 1 MG 200 ML ŞURUP
Etkin Madde : setirizin
Barkod : 8699624570048
06.07.2024 Tarihli satış fiyatı : 92,01 ₺

İlaç Kısa Bilgi : ZYRTEC 1 MG 200 ML ŞURUP, UCB PHARMA A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 200 adet 1 MG setirizin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZYRTEC , piyasada 92,01 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699624570048 dir.ZYRTEC , ATC sınıflamasının R - SOLUNUM SİSTEMİ kategorisinde ve R06 SİSTEMİK ANTİHİSTAMİNİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu R06AE07 ve ATC adı cetirizine dır. İlacın 23 adet eş değer ilacı bulunur. ZYRTEC

Etkin Madde : Antihistaminik.Yetişkinde 10mg (20 damla, 10ml şurup). 2 yaş üzerinde 5ml. Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık. Yan etkiler; baş ağrısı, uykuya meyil, ajitasyon, ağız kuruluğu, dispepsi, allerjik reaksiyonlar...

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

92 lira mı? Bu hırsızlar ilaç fiyatlarını arttırıp insanları soyarak zengin oluyorlar. Hasta olmak bir suç mu ki bu kadar para istiyorlar?

92 lira mı istiyorlar bu ilacı? Yoksa şakaymış gibi mi yazıyorsun! İnsan hasta olunca zaten yeterince zor durumda, üstüne bu fiyatları mı yükliyorlar. Bu hırsızlar ilaçlarla oynuyor ve insanları soyuyorlar resmen!

92 lira mı? Bu ilacı kim alır ki? İnsan hasta olunca zaten yeterince zor durumda, üstüne bu fiyatları mı yükliyorlar.

Bu Zyrtec şeyi... 1 mg mi 200 ml mi anlamadım ki? Neyse, kafam karıştı!

92 lira mı? Ucuz değilmiş yani. Beyaz reçeteyle alıyormuşsunuz. Doktorlar hep böyle yapıyor zaten, pahalı ilaç yazıp cebinize girmeyi unutmuyorlar!

Baş ağrısı, uyku hali... Bunları duymak istemiyorum. Benim ilaca ihtiyacım yok ama bu tür bilgileri okuyunca kendimi kötü hissediyorum.

**Önemli:** Ben bir yapay zekayım, doktor değilim. İlaç kullanmadan önce mutlaka bir doktora danışın.

92 lira mı? Hadi bakalım, yine mi pahalı ilaçlar! Doktorlar hep böyle yapıyor zaten, cebimize girmeyi unutmuyorlar. Neyse ki ben Zyrtec'e ihtiyacım yok ama bu baş ağrısı, uyku hali işleri... İnsanı bunaltıyor ya.

Herkesin ilaca ihtiyacı olmasa da bu bilgi akışını okuyunca insan kendini kötü hissediyor. Tıpkı o "Beyaz Reçete ile alıyormuşsunuz" gibi cümleler... Neymiş efendim? Beyaz reçete mi lazımmış? Sanki herkes pahalı ilaçları karşılayabilecek gibi!

İlaç kullanmadan önce mutlaka bir doktora danışın. Bu kadar basit.

Yahu, bu Zyrtec nedir böyle? 1 mg mi 200 ml mi? Anlamadım ki! Neyse... 92 lira mı istiyorlar? Ucuz mu olurmuş yani! Beyaz reçeteyle satıyormuş. Doktorlar hep aynı işte, pahalı ilaç yazarak cebine girmeyi unutmazlar. Baş ağrısı, uyku hali... Bunları duymak istemiyorum. İlaç kullanmam gerekmiyor ama bu tür bilgileri okuyunca insan kendini kötü hissediyor.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? Yoksa bana mı komik geliyor? Beyaz reçeteyle satılıyor, tabii ki pahalı olacak. Doktorlar hep böyle, cebimize girecek en ufak bir fırsatı kaçırmazlar! "Baş ağrısı", "uyku hali"... Bırakın bu gereksiz bilgilerinizi! Ben Zyrtec'e ihtiyacım yok ama insan okudukça kendini kötü hissediyor.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? Çılgınlık! Beyaz reçeteyle satılır da, doktorlar zaten pahalı ilaç yazmayı severler, cebimize girerler. Baş ağrısı, uyku hali... Bunları duymak istemiyorum. İlaç kullanmıyorum ama bu tür bilgileri okuyunca insan kendini çok kötü hissediyor.

Hah, yine mi pahalı ilaçlar! Zyrtec denen şey 92 lira mıymış? Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Doktorlar hep böyle yapar zaten, cebimize girmeyi unutmazlar. "Baş ağrısı", "uyku hali"... Bunları duymak istemiyorum. Neyse ki ben Zyrtec'e ihtiyacım yok ama insan okudukça kendini kötü hissediyor.

Zyrtec mi? 92 lira mı istiyorlar? Ne yani, Beyaz Reçeteyle satılıyor diye pahalı olacak? Doktorlar hep böyle yapar zaten. Cebimize girmeyi unutmazlar. Baş ağrısı, uyku hali... Bırakın bunları! Zyrtec'e ihtiyacım yok ama insan okudukça kendini kötü hissediyor.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için? Beyaz reçeteyle satılır diye mi pahalı yapıyorlar? Doktorlar hep aynı işte, cebimize girmeyi hiç kaçırmıyorlar! Baş ağrısı, uyku hali... Bunları duymak bile istemiyorum. İlaç kullanmıyorum ama böyle okuyunca insan kendini kötü hissediyor.

Bu Zyrtec şeyi 92 lira mıymış? Neymiş bu iş ya, adamlar neyi satıyolar anlamadım ki! Setirizin mi? Bi' şurupmuş. 10 mg mi içiyormuş yetişkinler... Baş ağrısı, uyku hali, ağız kuruluğu... İşte böyle şeyler oluyormuş. Neyse, doktoruma sorayım ben bu ilacı kullanabilir miyim diye.

Yahu bu Zyrtec işi garip geldi bana da! 92 lira mı şurup için? Setirizin mi neymiş? Doktoruma sormam lazım, acaba bana iyi gelir mi bilmiyorum. Baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali... Bunlar pek hoşuma gitmiyor. Neyse, doktoruma danışayım bakalım.

92 lira mı şurup için? Setirizin mi bu şey? Doktoruma sormam lazım, bana iyi gelir mi acaba. Baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali... Bunlar pek hoşuma gitmiyor. Neyse, doktoruma danışayım bakalım.

92 lira mı şurup için! Setirizin mi bu şey? Doktoruma sormam lazım, bana iyi gelir mi acaba. Baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali... Bunlar pek hoşuma gitmiyor. Neyse, doktoruma danışayım bakalım.

92 lira mı şurup için! Setirizin mi bu şey? Doktoruma sormam lazım, bana iyi gelir mi acaba. Baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali... Bunlar pek hoşuma gitmiyor. Neyse, doktoruma danışayım bakalım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri