Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyrtec 10 mg 20 ml oral damla

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için? Setirizin denen bişeymiş, alerji ilacıymuş. Beyaz reçeteyle veriyormuşsunuz da... Doktoruma sordum zaten içmeden önce onayını alacağım. Baş ağrısı yaparsa, uyku getirirse içmem ben onu, boşuna mı 92 lira veriyoruz?

İlaçlar pahalı zaten ama bu biraz uçuk değil mi?

bu Zyrtec 92 lira mıymış! Setirizin denen bişeymiş, alerjiye iyi geliyormuş ama bu fiyat biraz uçuk değil mi? Doktoruma sormam lazım, baş ağrısı yapıyorsa içmem ben bunu.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için? Setirizin denen bi şeymiş, alerji ilacıymış ama bu fiyat aşırı! Beyaz reçeteyle veriliyor diye kandırıyorlar bizi. Doktoruma sormadan içmem bunu, baş ağrısı yaparsa veya uyku getiriyorsa boşuna mı 92 lira veriyoruz!

Bu ilaç şirketleri insanları soyup soğana çeviriyor! Hadi bakalım, alerji için cebimizden 92 lira çıkarmak zorunda mıyız?

92 lira mı? Bu Zyrtec için fazla değil mi? Setirizin denen bişeymiş, alerjiye iyi geliyormuş ama bu fiyat... Beyaz reçeteyle veriliyor diye kandırıyorlar bizi. Doktoruma sormadan içmem bunu. Baş ağrısı yaparsa veya uyku getiriyorsa boşuna mı 92 lira veriyoruz?

İlaç şirketleri insanları soyup soğana çeviriyor! Hadi bakalım, alerji için cebimizden 92 lira çıkarmak zorunda mıyız?

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için? Setirizin denen bişeymiş, alerji ilacıymış ama bu fiyat... İlaç pahalı olmasına alışkınım ama bu biraz abartı. Doktoruma sormadan içmem ben bunu. Baş ağrısı yaparsa veya uyku getiriyorsa boşuna mı 92 lira veriyoruz?

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için? Setirizin denen bişeymiş, alerji ilacıymış ama bu fiyat abartı! Beyaz reçeteyle veriliyor diye kandırıyorlar bizi. Doktoruma sormadan içmem bunu, baş ağrısı yaparsa veya uyku getiriyorsa boşuna mı 92 lira veriyoruz? İlaç şirketleri insanları soyup soğana çeviriyor! Hadi bakalım, alerji için cebimizden 92 lira çıkarmak zorunda mıyız?

92 lira mı? Bu Zyrtec için çok pahalı değil mi? Setirizin denen bişeymiş, alerji ilacıymış ama bu fiyat... Doktoruma sormadan içmem bunu. Baş ağrısı yaparsa veya uyku getiriyorsa boşuna mı 92 lira veriyoruz? İlaç şirketleri insanları soyup soğana çeviriyor! Hadi bakalım, alerji için cebimizden 92 lira çıkarmak zorunda mıyız?

Bu Zyrtec şeyi bi baktım da... 10 mg, 20 ml damla oluyormuş. Setirizin denen bişe varmış içinde. 92 lira falan satıyolarmış. Beyaz reçeteyle alınıyormuş. Aşırı duyarlılığı olanlar kullanamazmış. Baş ağrısı, uyku hali, ağız kuruluğu gibi şeyler yapabiliyormuş. Doktorla konuşmadan kullanmayın derler ya, haklıymışlar...

Ah Zyrtec... 10 mg, 20 ml damla demek, yani setirizin varmış içinde. 92 lira falan veriyorlarmış. Beyaz reçeteyle alınıyormuş da. Uğraşsam mı acaba? Aşırı duyarlılık varsa kullanamazsın zaten, baş ağrısı uyku hali ağız kuruluğu gibi şeyler yapabiliyormuş... Doktorla konuşmadan kullanmayın derler ya haklıymışlar galiba.

Zyrtec, yani setirizinli o damlalar mı? 92 lira falan veriyormuşlar. Beyaz reçeteyle alınıyormuş. Ucuz değil ha! Baş ağrısı yapıyormuş, uyku haliとか... Doktorla konuşmadan kullanmak tehlikeliymiş. Dikkat etmemiz lazım böyle şeylere!

92 lira mı? Bu setirizinli damlalar için biraz pahalı değil mi acaba? Beyaz reçeteyle satılıyor, yani doktora gitmek lazım. Baş ağrısı yapıyorsa, uyku hali veriyorsa... Neyse doktor konuşmadan kullanmayalım zaten.

92 lira mı istiyorlar bu damlalardan? Setirizin mi varmış içinde... Beyaz reçeteyle satılıyor ama, pahalıymış. Baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali veriyormuş... Doktorla konuşmadan kullanmayın derler ya haklılarmış!

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec damlalarından? Setirizin varmış içeride, ama beyaz reçeteyle satılıyor. Pahalıymış yani... Baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali veriyormuş. Doktorla konuşmadan kullanmamak lazım.

92 lira mı istiyorlar bu damlalardan? Setirizin denen bişey varmış içinde. Beyaz reçeteyle alınıyormuş. Baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali veriyormuş... Doktorla konuşmadan kullanmamak lazım.

92 lira mı istiyorlar bu damlalardan? Setirizin denen bişey varmış içeride. Beyaz reçeteyle alınıyormuş. Baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali veriyormuş... Doktorla konuşmadan kullanmamak lazım heralde.

92 lira mı istiyorlar bu damlalardan? Setirizin denen bişey varmış içeride, ama beyaz reçeteyle alınıyormuş. Baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali veriyormuş... Doktorla konuşmadan kullanmamak lazım heralde.

92 lira mı istiyorlar bu damlaların sadece 20'sinden? Setirizin denen bişey varmış içinde ama beyaz reçeteyle satılıyor. Baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali veriyormuş... Doktorla konuşmadan kullanmamak lazım heralde.

*Sanki biri bana pahalı bir şurup satmaya çalışıyor gibi hissediyorum.*

Bu Zyrtec ilacı bi garip sanki, hem ucuz ama hem de herkese uymuyor muş... Baş ağrısıとか uyku haliとか Yan etkileri pek hoş değilmiş. Neyse doktorla konuşmak lazım her zaman.

Zyrtec mi? Ucuz diye herkese mi iyi geliyor sanıyorsun? Benim babam kullandı, başı ağrıdı durdu durmadan uyku hali geldi üstüne. Doktor dedi ki "Herkes için uygun değil bu ilaç." Şimdi bir de yan etkileri okuyunca daha da korktum ben.

Sen doktoruna danışmadan kullanma o ilacı!

Bu Zyrtec denen şey mi? Ucuz diye herkese iyi geliyor sanıyorsunuz! Babam kullandı, başı ağrıdı durdu durmadan uyku hali geldi üstüne. Doktor dedi ki "Herkes için uygun değil bu ilaç". Şimdi bir de yan etkileri okuyunca daha da korktum ben.

Sen doktoruna danışmadan kullanma o ilacı! İlaçların pahalı veya ucuz olmasıyla bir ilgisi yok, vücudun her bireyi farklıdır!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri