Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyrtec 10 mg 20 ml oral damla

92 lira mı istiyo bu Zyrtec? Yani alerji çekiyomuşum gibi yapıp, kendim iyileşmek isterken beni daha da hasta ediyorlar. Baş ağrısı, uyku hali... sanki ilaçtan ziyade bir uyku hapı yutmuşum gibiyim. Üstelik doktor kontrolünde kullanıyoruz diyorlar ama bana sorarsanız bu doktorların bile bu ilaç firmalarının kuklası olduklarını düşünüyorum.

92 lira mı istiyor bu Zyrtec? Ne halt ediyorlar be! Alerjimden kurtulmaya çalışıyorum, kendimi iyileştirmeye çalışıyorum ama bu şarlatanlarla daha beter oluyorum. Baş ağrısı, uyku hali... sanki ilaçtan ziyade bir uyku hapı yutmuşum gibiyim. Üstelik doktor kontrolünde kullanıyoruz diyorlar ama bana sorarsanız doktorlar bile bu ilacı üreten firmaların kuklası haline geldiler.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için?! Ulan, alerjimden kurtulmak isterken kendimi daha da hasta ediyorlar! Baş ağrısı, uyku hali... sanki hapı yuttuktan sonra bayılacak gibiyim. Üstelik doktor kontrolünde kullan diyorlar ama bana sorarsanız bu doktorların bile bu ilaç firmalarının köpeği olduklarını düşünüyorum.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? İnsan alerjisinden kurtulmak isterken kendini daha da kötü hissetmeye başlıyor. Baş ağrısı, uyku hali... sanki bir uyku hapı içmiş gibiyim. Doktor kontrolünde kullan diyorlar ama bana sorarsanız doktorlar bile bu ilaç şirketlerinin kuklası haline geldiler.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? İnsan alerjisinden kurtulmak isterken kendini daha da hasta ediyorlar! Baş ağrısı, uyku hali... sanki bir uyku hapı yutmuş gibiyim. Üstelik doktor kontrolünde kullan diyorlar ama bana sorarsanız doktorlar bile bu ilaç şirketlerinin kuklası haline geldiler.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için?! İnsan alerjisinden kurtulmak isterken kendini daha da hasta ediyorlar! Baş ağrısı, uyku hali... sanki bir uyku hapı yutmuş gibiyim. Üstelik doktor kontrolünde kullan diyorlar ama bana sorarsanız doktorlar bile bu ilaç şirketlerinin kuklası haline geldiler.

92 lira mı istiyorlar bu damlalardan? Alerji çekiyorsun diye iyileşmeye çalışıyorsun ama kendini daha da kötü hissettiriyor. Baş ağrısı, uyku hali... sanki hapı yuttuktan sonra bayılacak gibi oluyorsun. Doktorlar bile bu ilaç şirketlerinin kuklası olduklarını düşünüyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri