Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zytiga 250 mg tablet (120 tablet)

Zytiga, yani abirateron... 120 tane tablet varmış kutuda. 18 bin liraya satıyorlar da bir kutu! Doktor yazdıysa iyi bir şeydir herhalde ama insan düşününce şaşırıyor. İlaç mı bu yoksa araba mı? Neyse umarım işe yarar. Yan etkileri de merak ediyorum şimdi...

Yahu bu Zytiga'yı kim yiyor öyle 18 bin liraya! Doktor yazdıysa iyi bir şeydir herhalde ama yine de, adamın maaşının yarısına denk geliyor be. Bir kutu ilaca bu kadar mı para verilir ki? Neyse umarım işe yarar, yan etkileri de merak ediyorum şimdi...

Zytiga ha? 18 bin liraya satıyorlarmış bir kutuyu! Doktor yazdıysa iyi bir şeydir herhalde ama yine de insan şaşırıyor bu fiyata. İlaç mı bu yoksa araba mı sanki? Neyse umarım işe yarar, yan etkilerini de araştırmak lazım...

! Bu Zytiga ilacı gerçekten pahalıymış, 18 bin liraya satıyorlarmış bir kutu! Abirateron denen etkin maddesini içeriyormuş. Doktor yazdıysa iyi bir şeydir herhalde ama insan içini rahat bırakmıyor böyle fiyatlara. Neyse umarım işe yarar.

Bir de şu önemli notu da unutmamak lazım, sitedeki bilgiler doğru olmayabilir, doktoruna danışmadan ilaç kullanmamalısın!

Zytiga ha? 18 bin liraya satıyorlarmış bir kutu! Abirateron denen bişeymiş içinde. Doktor yazdıysa iyi bişeydir herhalde ama insan şaşırıyor böyle fiyatlara. Neyse umarım işe yarar, yan etkilerini de araştırmak lazım.

Ama dikkat, ben sadece yorum yapıyorum. Doktoruna danışmadan ilaç kullanmamalısın!

, bu Zytiga ilacı gerçekten pahalıymış! Bir kutu 18 bin liraya satılıyor, insan şaşırıyor. İçinde abirateron denen bir madde varmış ama ne işe yaradığı hakkında pek bir şey bilmiyorum. Doktor yazdıysa iyi bir şeydir herhalde ama yine de bu fiyat... Neyse, umarım işe yarar.

Ama unutmayın, ben sadece yorum yapıyorum! Doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayın.

ha bu ilacı mı arıyon 19 bin liraya satıyolarmış abi pahalı ya

abirateron mu bişi bişey yaparmı acaba ? neyse önemli değil ne doktor derse o olur.

Abi bu Zytıga denen ilacın 19 bin lira olması delilik! Abirateron mu diye bişey yapıyormuş, neyse doktor biliyor en iyisini. Ama ya bu fiyatlar düşecek mi hiç? İnsan zor durumda kalıyor böyle pahalı ilaçlarla.

19 bin mi? Vay be. Neyse, doktor ne derse o olur zaten. İlaç pahalı ama sağlık önemli. Bi de bu Zytıga denen şeyin abirateron mu diye bişi yaptığı söyleniyormuş. Uğraşamam bunlarla. Doktor bilir en iyisini.

Zytiga, yani abirateron... 19 bin liraymış. Ne demek istediğimi anlıyorsun değil mi? Adamlar bu ilacı nasıl 19 bin lira yapıyorlar anlamıyorum! Doktorlarım ne derse onu yaparım tabii ama insanın aklına bir sürü şey geliyor böyle durumlarda. Sağlık önemli evet, ama bu fiyatlar insanı mahvediyor. Neyse, doktoruma soracağım bakalım başka alternatif var mı diye.

Zytiga yani abirateron... 19 bin lira mı? Şaka gibi! İnsan nasıl böyle bir parayı verecek? Doktorlarım ne derse onu yaparım tabii ama insanın aklına bir sürü şey geliyor böyle durumlarda. Sağlık önemli evet, ama bu fiyatlar insanı mahvediyor. Neyse, doktoruma soracağım bakalım başka alternatif var mı diye.

Zytiga, yani abirateron haplarının kutusu 19 bin liraya satılıyormuş! Doktor ne derse o olur tabii ama insan bazen düşünüyor işte. Sağlık önemli, evet ama bu fiyatlar insanı düşündürüyor. Neyse doktoruma sorarım bakayım başka seçenek var mı diye.

Şu Zytiga 250 mg tabletleri... 120 tane varmış, abirateron denen bişeyden yapılmış. 18 bin liraya satıyormuş! Vay be, pahalıymış. Beyaz reçeteyle alınıyormuş. Doktorunuza danışmadan kullanmayın aman dikkat!

Abi, bu Zytiga denen şey tam bi çakalmış! 120 tane hap için 18 bin lira mı istiyorlar? Adamlar insanı soyuyor resmen. Neyse ki beyaz reçeteyle alınıyormuş da sosyal güvenlik karşılasın diye dua edelim. Doktor bilmezse de hiç kullanma diyor, haklıymış heralde. Zaten bu fiyatlarla kim alır ki?

18 bin lira mı? Bu Zytiga denen hap için mi? Adamlar insanı soymaya çalışıyor! Beyaz reçeteyle alınıyormuş da sosyal güvenlik karşılasın diye dua edelim. Doktor bilmezse kullanma diyor, haklı herhalde. Kimin parası var bu fiyata ilaç almak için?

Bu Zytiga denen hap mı 18 bin liraya satılıyor? Adamlar şakaya mı vuruyor yoksa? İnsan sağlığıyla bu kadar rahat mı oynanır? Doktorlar bize ne dese de, böyle fiyatlarla kim bu ilacı alabilir ki? Neyse ki beyaz reçeteyle alınıyormuş da sosyal güvenlik bir nebze olsun yardım etsin diye dua edelim.

Zytiga, abi, bu neyin nesi yani? 120 tane hap için 18 bin lira mı istiyorlar? Adamlar insanları soyuyor resmen! Beyaz reçeteyle satılıyormuş da sosyal güvenlik karşılasın diye dua edelim. Doktor bilmezse kullanma diyorlar, haklıymış heralde. Kimin parası var ki bu fiyata ilaç alsın?

Zytiga, ha? 18 bin liraya mı satıyorlar o boku? Adamlar insanı mal kabul ediyor herhalde. Doktor yazmazsa kullanmayın diyorlar ama bu fiyata kim alacak ki zaten? Sosyal güvenlik bir nebze olsun karşılasın diye dua edelim bakalım.

Zytiga, yani abirateron hapı 18 bin liraya mı satılıyor? Adamlar insanları soyuyor resmen! Neyse ki beyaz reçeteyle alınıyormuş da sosyal güvenlik bir nebze olsun karşılasın diye dua edelim. Doktor bilmezse kullanma diyor haklı heralde, kimin parası var bu fiyata ilaca?

18 bin lira mı?! Bu Zytiga denen hap için mi istiyorlar? Adamlar insanları soyuyor resmen! Beyaz reçeteyle satılıyor diye sosyal güvenlik karşılasın diye dua edelim. Doktor bilmezse kullanma diyor haklı heralde, kimin parası var ki bu fiyata ilaca?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri