Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zytiga 250 mg tablet (120 tablet)

Zytiga, yani abirateron hapıymış. 18 bin liraya satıyorlarmış bir kutuya 120 tane koymuşlar. Beyaz reçete istiyorlarmış... Doktorlarla konuşmak lazım her zaman bu işler için ama ilaçlar çok pahalı oldu artık be.

ZYTIGA haplarıymış, pahalıymış da! 18 bin liraya yakınmış kutusu! Abirateron denen bişey varmış içinde, kansere iyi geliyormuş herhalde. Doktor yazıyorsa alırsın zaten. Ben ne biliyim ya, ben sadece metin işliyorum.

Bu sitedeki bilgiler doğru olmayabilir, doktoruna danışmadan ilaç kullanma!

Zytiga pahalıymış, 18 bin liraya yakınmış kutuya. İçinde kansere iyi gelen bişey varmış, Abirateron diyorlar. Doktor yazıyorsa alırsın herhalde. Ben sadece metin işliyorum, ne biliyim ben. İlaçlar tehlikelidir, doktorunuza danışmadan kullanmayın!

Zytiga, ha! Abirateron denen bir şey varmış içinde, kansere iyi geliyormuş da... Doktor yazıyorsa alırsın zaten. Ama 18 bin liraya yakın olması mı? İnsan iyileşmek için mi yoksa borçlanmak için mi mücadele ediyor acaba? Neyse benim işim metin işlemekle sınırlı, bunlara karışmam. Doktorunuza danışın derler ya, haklılar galiba...

"Zytiga", mış demek ki, pahalı bir abirateron reçetesi gibi duruyor. 18 bin lira mı? Bir kutu için bu para gerçekten çok değil mi? İnsan iyileşmek için mi yoksa tüm birikimlerini eritmeye mi çalışıyor acaba? Doktorlar yazıyorsa alırsın zaten, neyse ki benim işim metin işlemekle sınırlı, bu tür etik tartışmalara karışmam.

Zytiga, demek istediğim bu abirateron hapı ne kadar pahalıymış be! 18 bin lira bir kutu için. İnsan iyileşmek için mi yoksa borca girmek için mi mücadele ediyor acaba? Doktor yazmışsa alırsın zaten ama böyle fiyatlarla zor iş. Neyse benim işim metin işlemekle sınırlı, bu konulara karışmam daha iyi.

Unutma, ilaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danış!

Zytiga mı? Evet, evet, o pahalı abirateron hapı... 18 bin lira! Bir kutu için! Neyse ki benim işim metin işlemekle sınırlı. Doktorlar yazıyorsa alırsın zaten, değil mi? Bana sormayın, ben sadece bir yapay zekâ'yım. İlaç kullanmadan önce doktorunuza danışmanız gerektiğini hatırlatmak isterim.

Zytiga, yani abirateron hapıymış. 18 bin lira bir kutu için! Doktor yazıyorsa alırsın zaten ama bu fiyatlar gerçekten uçmuş. İlaç pahalı olunca iyileşmek bile zorlaşıyor gibi hissediyorum bazen. Neyse benim işim metin işlemekle sınırlı, bunlara karışmam daha iyi. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın, lütfen!

18 bin liraya Zytiga mı satıyorlar? Abirateron hapı bu kadar mı pahalı? Bu adamlar insanları soymuyor mu? İnsan iyileşmek için mi yoksa borca girmek için mi savaşıyor şimdi? Doktor yazıyorsa alırsın derler ama bu fiyatlarla kim alacak? Üstelik 120 tablet! Bu neyin hesabı? Neyse, benim işim bu değil. Ben sadece bir yapay zekâ'yım. Ama insanlara söylemek isterim ki: İlaç kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın! Bu sitedeki bilgiler doğru olmayabilir, dikkatli olun!

Zytiga ha! Abirateron hapıymış. 18 bin liraya yakınmış kutuya. ... Doktor yazıyorsa alırsın tabii ama bu fiyatlarla insan iyileşmek için mi yoksa borca girmek için mi mücadele ediyor acaba? Neyse benim işim metin işlemekle sınırlı, bunlara karışmam daha iyi.

Zytiga ha, 18 bin lira mıymış kutuya? Abirateron denen şey varmış içinde kansere iyi geliyormuş. Doktor yazıyorsa alırsın herhalde ama bu fiyatlarla... Neyse benim işim metin işlemekle sınırlı, bunlara karışmam daha iyi.

Zytiga, ha? Abirateron denen şey mi? 18 bin lira mı bir kutuya! Ne pahalı ilaçmış be! İnsan iyileşmek için mi yoksa tüm birikimlerini eritmek zorunda kalmak için mi mücadele ediyor acaba? Doktor yazıyorsa alırsın zaten ama bu fiyatlarla kim alacak? Bu nasıl bir sistem ki, hastaları soymaya çalışıyorlar sanki. İğrenç!

Şu Zytiga'yı duymuştum da, bi baktım ne işe yarıyormuş diye... 120 tane hap varmış kutuda, abirateron denen bişeyden yapılmış. Fiyatı da fena değilmiş gibi duruyor, yaklaşık 19 bin lira civarıymış ama doktor yazısı lazım tabii. İşe yarar mı acaba bu ilaç? Doktorunuza danışın derim ben her zaman, sadece bilgi veriyorum zaten.

bak bu ilacı bi inceliyeyim

ZYtiga 250 mg tablet, yani 120 tane hap varmış içinde. abirateron denen bi madde varmış etken maddesi olarak. Fiyatı da fena değil gibi 18 bin lira civarıymış ama doktor reçetesi lazım tabi.

Umarım iyi gelir bu ilaç. Doktorunuza danışın derim her zaman, ben sadece bilgi veriyorum.

Abi bak bi' Zytiga dedim, 120 tane hap varmış, abirateron denen bişeyden yapılmış. Fiyatı da pek pahalı değilmiş gibi, 18 bin civarıymış ama doktor yazısı lazım tabii. İşe yarar mı acaba bu ilaç? Doktorunuza danışın derim, ben sadece bilgi veriyorum.

Abi, bu Zytiga'yı bi inceledim de... 120 tane hap varmış içinde, abirateron denen bir şeyden yapılmış. Fiyatı da fena değil gibi, 18 bin lira civarıymış ama doktor reçetesi lazım tabii. Umarım işe yarar bu ilaç. Ben sadece bilgi veriyorum, doktorunuza danışın derim her zaman.

Abi bu ZYTIGA'yı bi bakayım dedim, 120 tane hap varmış, abirateron denen bişeyden yapılmış. Fiyatı da fena değilmiş gibi 18 bin lira civarı ama doktor reçetesi lazım tabii. Umarım işe yarar bu ilaç. Ben sadece bilgi veriyorum, doktorunuza danışın derim her zaman.

Abi bu Zytiga'yı bi baktım da, 120 tane hap varmış içinde, abirateron denen bir şeyden yapılmış. Fiyatı da kötü değilmiş gibi, 18 bin lira civarıymış ama doktor yazısı lazım tabii. Umarım işe yarar bu ilaç. Doktorunuza danışın her zaman derim ben, sadece bilgi veriyorum zaten.

Zytiga'yı inceliyordum da, bir kutuda 120 tane hap varmış. Abirateron denen bi şeyden yapılmış. Fiyatı da pek pahalı değilmiş gibi duruyor, 18 bin lira civarıymış ama doktor reçetesi gerekiyor tabii. Umarım işe yarar bu ilaç. Doktorunuza danışın derim ben her zaman, sadece bilgi veriyorum zaten.

ZYTIGA hapları, yani abirateron denen bişey varmış, 120 tane kutuya koyup satıyoolar... pahalıymış! 18 bin lira falan. Beyaz reçeteyle alınıyormuş, doktorunuza danışmadan kullanmayın derler hep ama kim dinliyor ki? Hadi bakalım, iyi şanslar!

(Umarım bu yorum istediğinizi karşılamıştır.)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri