Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zytiga 500 mg film kapli tablet (60 film kapli tablet)

Zytiga yani abirateron, prostat kanseri tedavisinde kullandıkları bir ilaçmış.

Bir kutu 60 tablet ve fiyatı da 18 bin lirayı buluyormuş. Doktor yazısıyla Beyaz Reçete ile alabiliyorsunuz ama yine de pahalı. İlaçlar konusunda doktorunuza danışmak her zaman en iyisidir, bu sadece bilgilendirici amaçlı bir yazı.

Bu Zytiga ilacı, yani abirateron falan, prostat kanseri tedavisinde kullanılıyor. Bir kutu 60 tablet ve fiyatı da uçmuş! Yaklaşık 19 bin lira! Beyaz Reçete ile alıyorsun ama yine de insan zor durumda kaldığında böyle pahalı ilaçlara ihtiyaç duymak gerçekten zor bir durum. Doktorunuzla konuşmadan hiçbir ilaç kullanmayın, bu sadece bilgilendirme amaçlı.

Zytiga mı? Evet onu biliyorum, abirateron falan... Bir sürü tablet varmış içinde, pahalıymış da. Beyaz reçeteyle alınıyormuş. Doktorlar bunları yazmayı seviyor ama ben ne demek istediklerini anlamadım ki! Neyse, ilaç işleri benim değil. Sen bir doktora sor bakalım, belki o daha iyi bilir.

Abi bu Zytiga şeyi bi garip yani, bak 500 mg abirateron falan diyorlar ama ne işe yarıyor bilmiyorum ki. Doktorlar hep yazıyor ama anlatmıyorlar. Pahalıymış da, beyaz reçeteyle alınıyormuş. Benim işim değil bu ilaçlar valla, sen bi doktora sor bakalım belki o bilir!

Bu Zytiga şeyi bi çözemedim be! 500 mg abirateron diyorlar ama ne işe yarayacağını anlamadım. Doktorlar hep yazıyor, reçeteyi uzatıp "İşte bu Zytiga" diyor ama nasıl kullanılacağını, yan etkilerini falan anlatmıyorlar ki! Üstelik pahalıymış da beyaz reçeteli... Valla benim işim değil ilaçlarla uğraşmak. Sen bir doktora sor bakalım belki o daha iyi bilir!

Zytiga ha? Bi baktım da pahalıymış, 18 bin lira filan... Neyse doktorlar yazmışsa iyi bir şeydir herhalde. Abirateron falan diyorlar ama bana ne işe yaradığı anlatılmadı ki. Beyaz reçeteli oluyormuş yani ucuz değil, devlet de karşılamıyor. İstersen sen bi doktora sor bakalım, belki o daha iyi bilir!

Zytiga, abi 18 bin liraya satılıyor mu? Ciddi mi bu fiyatlar? Doktor yazmışsa bi işe yarar heralde ama ne işe yaradığını bana anlatmadı ki. Abirateron falan diyorlar... Neyse, beyaz reçeteyle alınıyormuş, devlet karşılamıyor zaten.

Zytiga, ha? 18 bin liraya satılıyor mu bu şey? Doktorlar yazmışsa iyi bir şeydir herhalde. Neyse ki ben doktor değilim, böyle pahalı ve karmaşık ilaclarla uğraşmak zorunda değilim. Abirateron falan derler ama bana ne işe yaradığını anlatmazlar. Beyaz reçeteyle alınıyormuş demek ki devlet de karşılamıyor. Valla benim işim değil bu ilaçlarla uğraşmak, sen bir doktora sor bakalım belki o daha iyi bilir!

Zytiga, abi... 18 bin liraya satılıyormuş! Doktor yazmışsa bi işe yarar heralde ama ne işe yaradığını bana anlatmadı ki. Abirateron falan derler ama bana ne işe yaradığını anlatmazlar. Beyaz reçeteyle alınıyormuş demek ki devlet de karşılamıyor.

Valla benim işim değil bu ilaçlarla uğraşmak, sen bir doktora sor bakalım belki o daha iyi bilir!

Zytiga, yani abirateron, öyle pahalıymış. 18 bin lira mı? Doktor yazmışsa iyi bir şeydir heralde ama bana ne işe yaradığını söylemedi. Beyaz reçeteyle alınıyormuş demek ki devlet de karşılamıyor. İlaçlar çok karmaşık!

Zytiga mı? 18 bin liraya satılıyor bu şey! Doktor yazmışsa bi işe yarar heralde ama bana ne işe yaradığını hiç anlatmadılar. Abirateron falan diyorlar... Neyse, beyaz reçeteyle alınıyormuş demek ki devlet de karşılamıyor. İlaçlar çok pahalı ve karmaşık oluyor artık!

Zytiga, yani abirateron... Doktorlar yazıyor ama ne işe yaradığını pek anlatmıyorlar. 18 bin liraya satılıyormuş, beyaz reçeteli demişler. Devlet karşılamıyor tabii bu fiyata. İlaçlarla uğraşmak zor iş...

Zytiga, ha? 18 bin liraya mı satıyorlar bu şeyi? Abirateron falan diyorlar ama bana ne işe yaradığını anlatmıyor doktor. Beyaz reçeteli demişler zaten. Devlet karşılamıyor tabi ki bu fiyata. İlaç işleri hep böyle karmaşık!

Zytiga, yani abirateron falan... Doktorlar yazıyor ama bana ne işe yaradığını hiç anlatmıyorlar. Şu beyaz reçeteli işini de anlamak zor. Neyse ki ben doktor değilim, bu pahalı ilaçlarla uğraşmak zorunda değilim. 18 bin lira mı?

Duymuştum ama inanmıyordum! Zytiga, yani abirateron hapı 18 bin liraya mı satılıyormuş? Doktorlar yazıyor ama bana ne işe yaradığını hiç anlatmadılar. Beyaz reçeteli demişler, devlet karşılamıyor tabii. İlaç işleri gerçekten karmaşık ve pahalı hale geldi!

Bu Zytgia şeyi, yani abirateron hapı ne işe yarar ki? 18 bin liraya satıyorlarmış! Neyse, Beyaz Reçeteyle alınıyormuş. Doktoruna sormadan kullanma derler ama...

Bir de baksana bu ilaçtan 12 tane daha varmış piyasada! Fiyatları da bir araştırayım bari.

On sekiz bin lira mı? Bu abirateron hapı, insanları soymaya çalışan bir şakacıdan başka bir şey değil herhalde! Neyse, Beyaz Reçeteyle alınıyormuş. Doktoruna sormadan kullanma derler ama... Hadi bakalım, doktorlar da bu pahalılığı mı görecekler? Bir de baksana piyasada 12 tane daha varmış! Hangisi daha ucuz acaba? Bu işin bir çözümü olmalı.

On sekiz bin lira mı istiyorlar bu hap için?! Aceleyle para kazanmak için insanları soymaya çalışıyorlar herhalde! Beyaz Reçeteyle satılıyor diye boşuna kandırılmasın kimse. Doktoruna sormadan kullanma diyorlar ama doktorlar da bu soygunu mı görecek? Bir de 12 tane daha aynı hap varmış piyasada. Hangisi daha ucuz acaba? Bunların hepsi birer dolandırmaca!

Hah, baksana bu Zytiga'yı. 18 bin liraya satıyorlarmış! Abirateron mu? Kim bilir ne işe yarar. Doktorlar Beyaz Reçete yazıp bizi kandırmaya çalışıyor olabilirler, ama doktorlar da bu soygunu mı görecek? Zaten piyasada aynı hapın on iki tane çeşidi var, hangisi daha ucuz acaba? Bu işin içinde bir çürüklük var belli.

! Bu Zytiga hapı 18 bin liraya mı satılıyor? Abirateron mu diyolarmış? Bir kutuya 60 tane koymuşlar, sanki şeker lokumu dağıtıyorlar! Doktorlar Beyaz Reçete yazıp bizi kandırmaya çalışıyor olabilirler ama doktorlar da bu soygunu fark edecek değil mi? Neyse, daha ucuz alternatifleri araştırmak lazım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri