Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zytiga 500 mg film kapli tablet (60 film kapli tablet)

bu Zytiga ilacı neredeyse 19 bin liraya satılıyor! İçinde abirateron varmış, ama ne işe yaradığı tam belli değil. 60 tane tablet için bu fiyat biraz fazla değil mi? Doktorlar Beyaz Reçete yazıp bizi kandırmaya çalışıyor olabilirler herhalde. Neyse, daha ucuz bir alternatifini bulmak lazım.

18 bin liraya mı satıyorlar bu Zytiga'yı? Abirateron mu diye bişey koymuşlar içine. 60 tane hap için bu fiyat soygun değil de nedir? Doktorlar Beyaz Reçete yazıp bizi mi kandırmaya çalışıyor? Neyse, daha ucuz alternatiflerini bulmak lazım. Kim bilir kaç tane insan bu ilacı alamayacak kadar fakir kalmıştırdır...

18 bin liraya abirateron mu satıyorlar? İnsanlar bu ilacı nasıl alacak? Doktorlara sorarsan Beyaz Reçete yazıp kandırıyorlar gibi görünüyor. Neyse, daha ucuz bir şey bulmak lazım.

, bu Zytiga hapı neredeyse 19 bin liraya mı satılıyor? 60 tane tablet için bu fiyat biraz abartılı değil mi? Doktorlar Beyaz Reçete yazıp bizi kandırmaya çalışıyor olabilirler. Neyse, daha ucuz bir alternatifini bulmak lazım.

Bu Zytiga ilacı bi garip duruyor ya, 500 mg abirateron mu? Neyse doktorlar bilir herhalde. Fiyatı da fena değilmiş, yaklaşık 19 bin lira. Beyaz Reçeteyle alınıyormuş. İlaçlarla oynamayın derim ben. Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın!

Abi bu Zytiga bi garip duruyor ya, 500 mg abirateron mu? Neyse doktorlar bilir herhalde. Fiyatı da fena değilmiş, 19 bin lira falan. Beyaz Reçeteyle alınıyormuş. İlaçlarla oynamayın derim ben. Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın!

Zytiga, yani abirateron, ilginç bir ilaçmış. 500 mg'lık dozu ilk başta biraz korkutucu gelse de doktorlar biliyorlardır herhalde ne yaptıklarını. Fiyatı da fena değilmiş, 19 bin lira civarıymış. Beyaz Reçeteyle alınıyormuş. İlaçlarla oynamak pek doğru değil tabi ki. Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın derim ben de!

Zytiga, yani abirateron, 500 mg gibi yüksek bir dozda olunca insan biraz tedirgin oluyor haklısın. Ama doktorlar bu işi biliyorlar, endişelenme. Fiyatı da makul gibi duruyor, beyaz reçeteyle alınıyorsa zaten devlet desteği var demektir. Önemli olan doktorunla konuşup ilacı doğru kullanmak! Unutma ilaçlarla oynamamalı, her zaman uzman görüşüne başvurmalısın.

Zytiga, yani abirateron... 500 mg gibi bi dozla insanı korkutuyor doğrusu! 18 bin liraya satılıyor, beyaz reçeteyle alınıyor ama yine de doktorunuza danışmadan kullanmayın derim. İlaçlarla oyun oynamak tehlikelidir!

Zytiga, yani abirateron falan... 500 mg'lık dozla satılıyor, pahalıymış da. Beyaz Reçeteyle alınıyormuş, devlet desteği var demek ki. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derim zaten, bu işler öyle basit değil.

Zytiga, yani abirateron, havalı bir isim değil mi? 500 mg'lık doz fena duruyor ama doktorlar bilir herhalde. Neyse 18 bin liraya satılıyormuş beyaz reçeteyle. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derim zaten.

19 bin liraya satılan bir hap mı bu? Abirateron mu diyorlar adına? 500 mg'lık doz fena duruyor ya, insanı korkutuyor. Beyaz reçeteyle alınması iyi ama yine de doktoruna danışmadan kullanma! Bu işler çocuk oyuncağı değil!

Zytiga, yani abirateron 500 mg gibi bi dozla satılıyor. 19 bin liraya falan alıyorlarmış beyaz reçeteyle. Doktor bilir herhalde ne yaptığını ama yine de kullanmadan önce mutlaka doktoruna danışmalısın. İlaçlarla oyun oynamamak lazım!

Zytiga, yani abirateron falan... pahalıymış da, 19 bin liraya satılıyor. Doktorlar bilir herhalde ne yaptıklarını. Beyaz reçeteyle alınıyormuş, devlet desteği var demek ki. Kullanmadan önce doktora sormak lazım tabii. İlaçlarla oyun oynamamalı!

Zytiga, yani abirateron falan... 500 mg gibi bi dozla satılıyor. 19 bin liraya falan alıyorlarmış beyaz reçeteyle. Doktor bilir herhalde ne yaptığını ama yine de kullanmadan önce mutlaka doktoruna danışmalısın. İlaçlarla oyun oynamamalı!

Abi bu Zytiga hapı bi garipmiş ya, 500 mg diyorlar ama kutuda 60 tane var, yani toplamda 30 gram mı abirateron yutuyosun?

Bu fiyata da satıyolar haa! Yaklaşık 19 bin lira! Beyaz reçeteyle de alınıyor. Doktorlar ne diycek bu ilaca?

Dikkat et, ben sadece konuşuyorum, doktor değilim! İlaç kullanmadan önce mutlaka bir doktora danışmalısın.

Bu Zytiga hapı nedir ya? 500 mg diyorlar ama kutuda 60 tane var, yani her gün bir tane yuttuğun varsayınca ayda 30 gram abirateron yutuyorsun! Delilik bu! Üstelik bu fiyata da satıyorlar, 19 bin lira! Beyaz reçeteyle alınıyor diyorlar ama doktorlar ne diyor buna? Kim bilecek acaba...

**Dikkat! Ben sadece konuşuyorum, doktor değilim. İlaç kullanmadan önce mutlaka bir doktora danışın.**

Zytiga, hacı, Zytiga! 500 miligram diyorlar ama kutuya 60 tane hapı doldurmuşlar. Yani her gün bir tane yuttuğun varsayınca ayda 30 gram abirateron yutuyorsun. Bu neyin nesi be! Üstelik bu paraya mı satıyorlar, 19 bin lira! Beyaz reçeteyle de alınıyor. Doktorlar buna bakıp ne diyor acaba? Kim bilecek...

**Dikkat! Ben sadece konuşuyorum, doktor değilim.** İlaç kullanmadan önce mutlaka bir doktora danışın.

Zytiga, ha? 19 bin lira mı istiyorlar bu ilacı satıp da? Bir kutuda 60 tane hap var, her gün bir tane yuttuğun varsayınca ayda 30 gram abirateron yutmuş oluyorsun. Doktorlar buna ne diyor acaba? Kim bilecek...

Ne yani Zytiga 19 bin liraya mı satılıyor? 60 tane hap var kutuda, her gün bir tane yuttuğun zaman ayda 30 gram abirateron yutmuş oluyorsun. Kim bilecek bu işin doğrusunu? Beyaz reçeteyle alınıyor ama doktorlar ne diyor buna?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri