Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyvoxid 600 mg 10 film kapli tablet

Zyvoxid mi? Bi'şey duymuştum sanki ama tam hatırlamıyorum. Doktorlar hep garip isimler veriyolar ilaçlara değil mi? Neyse, bu sitede yazmışlar da yan etkileri varmış bi sürü. Diyare, baş ağrısı... Aman aman! En iyisi doktoruna sorup onayını almadan kullanmamak lazım her şeye. Sağlık önemli sonuçta, ne diyeyim...

Zyvoxid mi? İlk defa duydum doğrusu. Adı bile garip. Linezolid diyorlarmış, ne işe yaradığını bilmiyorum ama yan etkileri kulağa pek hoş gelmedi. Diyare, baş ağrısı... Neyse doktorlar her şeyi bilir, onlar karar versin. Ben sadece kendime bakmaya çalışıyorum. İlaç kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın, bunu unutmayın!

3 bin küsur liraya satıyorlarmış bu Zyvoxid'i! Neyin nesi lan bu Linezolid? İsim bile garip. Diyare, baş ağrısı... Yan etkilerine baksana! Doktorun onayı olmadan içmemek lazım bunu. Sağlık önemli be!

Bu Zyvoxid şeyi neyin nesi be? Linezolid diyorlarmış, hiç duymamıştım. Üç bin küsur liraya satıyorlarmış kutusu, pahalıymış yani. Yan etkileri de cabası: diyare, baş ağrısı, kusma... Neyse doktorlar bilir her şeyi. Sen ilaç kullanmadan önce mutlaka birine danış be!

3200 lira mı?! Bu Zyvoxid denen şeye mi? Linezolidmuş, hiç duymadım ben böyle bişeyi. Diyare, baş ağrısı, bulantı... Yan etkiler bile korkunç! Doktoruma danışmadan kesinlikle içmem bu ilacı.

Zyvoxid mi? Linezolid diyorlarmış, garip bir isim değil mi? Neyse, 3 bin küsur liraya satıyorlarmış kutusu! Şaşırtıcı değil mi? İlaç pahalıymış ama yan etkilerine baksana; diyare, baş ağrısı... Hadi bakalım doktoruma sorayım bu ilaca ne demeli diye. Bir de anne sütüne geçiyormuş, emziren anneler dikkat etsin!

Bu ZYVOXID ilacı havalıymış ya! 600 MG linezolid varmış içinde, 3.272,13 ₺'ye satılıyor, pahalı da değil yani. Beyaz Reçeteyle alınıyormuş, doktorla konuşup reçete yazdırmak lazım tabi. İlaç kutusu üzerinde her şeyi detaylı anlatıyorlarmış zaten. Doktorun söylediklerine uymalı insan!

Hem bu ilacı kullanmadan önce doktoruna danışmayı unutma, tamam mı?

Zyvoxid, havalıymış da... Linezolid denen bişey varmış içinde, 600 miligram falan. Doktor yazdıktan sonra beyaz reçeteyle alabiliyormuşsun. Pahalı mı pahalı değil mi bilemem ama şu an için 3 bin küsur lira civarıymış. Kutu üzerinde her şeyi anlatıyormuş zaten ama doktorunun dediği gibi yapmayı unutma. Hadi bakalım, iyileş herkes!

Zyvoxid, yani linezolid denen o ilacı şişeliyorlarmış. 600 miligramı var bir kutuda. Şu beyaz reçete işi de cabası, doktora gitmek lazım. Üstelik ucuz değil, 3 bin liraya yakın falan. Neyse, kutu her şeyi anlatıyormuş zaten, ama doktorunun dediği gibi yapmayı unutma. Hadi bakalım!

Zyvoxid, yani linezolid denen şey işte... 600 miligramı bir kutuya doldurmuşlar. Üç bin küsur liraya satıyolarmış, beyaz reçeteyle de alınıyormuş tabii ki doktor yazdıktan sonra. Kutu her şeyi anlatıyormuş ama yine de doktorunu dinlemelisin, unutma bunu!

(Bu arada bu bilgileri sadece okuyun, kendi kendinize ilaç kullanmayın olur mu?)

Bu Zyvoxid denen hapı 3 bin liraya satıyorlarmış, neymiş bu linezolid... 600 miligramımış bir kutuya. Beyaz reçeteyle alınıyormuş tabii ki, doktor yazdıktan sonra. İlaç kutusu her şeyi anlatıyormuş ama yine de doktora danışmadan yemeyin bu ilacı!

(Bu arada bu bilgileri sadece okuyun, kendi kendinize ilaç kullanmayın olur mu?)

Zyvoxid, yani linezolid denen şey... Bir kutuya 10 tane hap koymuşlar, her biri 600 miligrammış. 3 bin liraya yakın satıyorlarmış. Beyaz reçeteyle alınıyormuş tabii ki doktor yazdıktan sonra. Doktorların dediği gibi yapın derim, ben ne bileceğim.

3 bin liraya satılıyor bu Zyvoxid! Linezolid denen bir şey varmış içinde, 600 miligramıymış her hapın. Beyaz reçeteyle alınıyor tabi, doktor yazdıktan sonra. İlaç kutusu her şeyi anlatıyormuş ama yine de doktora sormadan yemeyin bunu!

Bu Zyvoxid denen hapı 3 bin liraya satıyorlarmış, neymiş bu linezolid... 600 miligramımış bir kutuya. Beyaz reçeteyle alınıyormuş tabii ki, doktor yazdıktan sonra. İlaç kutusu her şeyi anlatıyormuş ama yine de doktora danışmadan yemeyin bu ilacı!

Zyvoxid denen ilacı duymuştum ama fiyatı hakkında bilgim yoktu. 3 bin liraya yakınmış, yani ucuz değil. Linezolid denen bir şey varmış içersinde. 10 tabletmiş kutuya, her biri 600 miligram. Beyaz reçeteyle alınıyormuş, doktor yazması lazım tabii ki.

Doktorlar bu ilacı hangi durumlarda veriyor acaba? Bir de yan etkileri neler acaba? Doktorla konuşup öğrenmek lazım bunları.

Bu Zyvoxid denen hapı duymuştum ama ne işe yaradığını tam bilmiyordum. Şimdi gördüm ki 600 miligram linezolid varmış her hapın içinde. 10 tane hap geliyor kutuya ve 3 bin liraya yakın satıyorlarmış. Beyaz reçeteyle alınıyormuş, doktor yazdıktan sonra tabii.

Doktorlar bu ilacı hangi hastalıklarda veriyor acaba? Yan etkileri nelermiş, bunları da öğrenmek lazım. Bir de o oksazolidinon grubu protein sentezi inhibitörü antibiyotik denen şey nedir, merak ettim şimdi.

Zyvoxid, yani linezolid denen şey... Bir kutuya 10 tane hap koymuşlar, her biri 600 miligrammış. 3 bin liraya yakın satıyorlarmış. Beyaz reçeteyle alınıyormuş tabii ki, doktor yazdıktan sonra. İlaç kutusu her şeyi anlatıyormuş ama yine de doktora danışmadan yemeyin bu ilacı! Bu oksazolidinon grubu protein sentezi inhibitörü antibiyotik denen şey nedir acaba?

Zyvoxid, yani o linezolid hapı... Epey pahalıymış, 3 bin küsur lira falan. Doktor yazdıktan sonra beyaz reçeteyle alabiliyormuşsun. İlaç kutusu her şeyi anlatıyormuş ama yine de doktoruna danışmadan yememelisin bunu. Oksazolidinon grubu protein sentezi inhibitörü antibiyotik denen şey nedir acaba? Doktor bilmeli.

Bu ZYVOXID şeyi bi bakmışım da 600 mg'lık kutulara 3 bin liradan fazla para istiyorlarmış. Vay, ne pahalıymış! Doktorlar herhalde bu ilacı herkese yazıyor olmalı ki bu kadar pahalı. İlaç şirketi de kazıkçıymış demek ki. Neyse, ben böyle pahalı ilaçlara pek yanaşmam.

Üf, bu Zyvoxid denen şey resmen göz korkutucu! 3 bin liradan fazla mı istiyorlar? Doktorlar herhalde bu ilacı herkese yazıyor, yoksa nasıl bu kadar pahalı olurdu ki? İlaç şirketleri de bir kazıkçı çetesi gibi görünüyor. Neyse ben böyle pahalı ilaçlara yanaşmam, cebim yanar valla.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri