Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 10 mg 28 film kapli tablet

506 lira mı istiyorlar bu Zyzapin için? Ne çakal bunlar! İnsan iyileşmek isterken cebini de yakıyorlar.

Beyin için bişeymiş, antipsikotik diyorlar. Neyse ki doktorum bana verdi de, yoksa ben nereden bulacaktım 506 lirayı! Uyku hali yapıyor biraz ama iyi hissediyorum kendimi. Ama baksana yan etkileri bir sürü: kilo alma, baş dönmesi...

Gebelikte kullanılmazmış zaten. Doktoruma sordum tabi, o da "Olmaz öyle şey!" dedi.

506 lira mı istiyorlar bu Zyzapinin kutucuğu için? Ne haksızlık! İnsan iyileşmek isterken cebini de mi yakacak şimdi? Beyin ilacıymış, antipsikotik. Neyse ki doktorum verdi, yoksa ben nereden bulacaktım 506 lirayı! Uyku hali yapıyor biraz ama iyi hissediyorum kendimi. Ama baksana yan etkileri bir sürü: kilo alma, baş dönmesi... Gebelikte kullanılmazmış zaten. Doktoruma sordum tabi, o da "Olmaz öyle şey!" dedi.

Bu sitedeki bilgilerin doğru olup olmadığını bilmiyorum! Doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayın!

Bu Zyzapin neymiş, 10 miligrammış, kutuya 28 tane koymuşlar... Vay beee, pahalıymış da 506 lira! Beyaz reçeteyle alıyormuşsun.

İçinde olanzapin varmış, ne işe yarıyor acaba bu? Antipsikotik diyorlar... Yetişkinlere günde 5-10 miligram veriyormuşlar. Gebelik kategorisi C imiş, yani hamileysen kullanmaman lazım! Dar açılı glokomu olanlara da vermiyomuşlar.

Bir sürü ilaca da dikkat etmen gerekmiş... Sıkıntı yapıyorsa doktoruna sor derim ben sana. Ben sadece okuyorum bunları, ilaç uzmanı değilim.

Ah, Zyzapin... 10 miligramlık minik dostumuz. 28 tane varmış kutuda. Yani bir ay boyunca her gün kafayı bulutlara götürecek bir arkadaşımız diyebiliriz. Fiyatı da fena değil: 506 lira! Beyaz reçeteyle alıyorsun tabi, doktor tavsiyesi şart. İçinde olanzapin varmış. Antipsikotik diyorlar, ne demek olduğunu pek bilmiyorum ama kulağa iyi geliyor. Yetişkinlere günde 5-10 miligram veriyorlarmış.

Gebelik kategorisi C yani hamileyken kullanma derler. Dar açılı glokomu olanlar da dikkat etsin. Bir sürü ilaca da dikkat etmen lazım, doktorunla konuşmak en iyisi. Ben sadece okuyorum bunları, ilaç uzmanı değilim.

Zyzapin ha? 10 mg'lık minik kapsüllermiş, kutuya da tam 28 tane koymuşlar. 506 lira mı? Ufak bir servet ama doktor yazmışsa gerek. Beyaz reçeteyle alıyorsun tabi ki. İçinde olanzapin varmış, antipsikotik diyorlar. Neyse, ben doktor değilim, bunların ne işine yaradığını bilmem. Yetişkinler günde 5-10 miligram alıyormuş. Hamileysen kullanma derler. Dar açılı glokomu olanlar da dikkat etsin. Bir sürü ilaca da dikkat etmen lazım, doktoruna sormadan bir şey yapma.

Zyzapin mi? 10 miligramlık ufak tefek kapsüller, bir kutuya tam 28 tane sığmış. 506 lira mıymış? İşte böyle güzel bir ilaca para veriyorsun ama doktor yazdıysa gerek, değil mi? Beyaz reçeteyle alıyorsun tabi. İçinde olanzapin varmış, antipsikotik diyorlar... Neyse beni ilgilendirmez, doktor değilim ben. Yetişkinler günde 5-10 miligram kullanıyormuş. Hamileyken kullanma derler. Dar açılı glokomu olanlar da dikkat etsin. Bir sürü ilaca da dikkat etmen lazım, doktoruna sormadan bir şey yapma.

Zyzapin... 10 miligramlık minik hap, kutuya 28 tane koymuşlar. 506 lira falan. Doktor yazmışsa gerek tabi. Beyaz reçeteyle alıyorsun. İçinde olanzapin varmış, doktorlar antipsikotik dermiş ona. Neyse beni ilgilendirmez, ben doktor değilim. Yetişkinler günde 5-10 miligram alıyormuş. Hamileysen kullanma derler, dar açılı glokomu olanlara da iyi gelmez. Bir sürü ilaca da dikkat etmen lazım, doktoruna sormadan bir şey yapma.

Zyzapin... 10 miligram mıymış? Neyse kutuya 28 tane koymuşlar, bir ay yetecek herhalde. 506 lira falan diyorlar. Pahalıymış ama doktor yazmışsa gerek, beyaz reçeteyle alıyorsun zaten. İçinde olanzapin varmış. Ne işe yarıyor bilmem, antipsikotik diyorlar, kulağa hoş geliyor ama... Yetişkinler günde 5-10 miligram alıyormuş. Hamileyken kullanma derler, dar açılı glokomu olanlara da iyi gelmezmiş. Bir sürü ilaca dikkat etmen lazım. Doktoruna sormadan bir şey yapma!

Bu Zyzapin denen şeyi 506 liraya mi satıyolar lan? Olmaz öyle şey! 10 miligrammış, kutuya 28 tane koymuşlar. Beyaz reçeteyle alıyorsun tabii, doktor yazdıysa gerek. İçinde olanzapin varmış, antipsikotik diyorlar. Neyse beni ilgilendirmez, ben doktor değilim. Ama bir sürü ilaca dikkat etmen lazım. Doktoruna sormadan bir şey yapma demişler zaten, haklılar!

Zyzapin mi? 10 miligramlık ufak şeylermiş, bir kutuya tam 28 tane koymuşlar. Beş yüz küsur lira mıymış? ! Doktor yazmışsa gerek tabi ki. Beyaz reçeteyle alıyorsun zaten. İçinde olanzapin varmış, doktorlar antipsikotik diyor ona. Neyse beni ilgilendirmez, ben doktor değilim. Ama bir sürü ilaca dikkat etmen lazım. Doktoruna sormadan bir şey yapma!

506 lira mı? Bu Zyzapin denen şey için mi? 10 miligrammış, kutuya da 28 tane koymuşlar. Beyaz reçeteyle alıyorsun tabi ki doktor yazdıysa gerek. İçinde olanzapin varmış, antipsikotik diyorlar ama bana ne! Doktor değilim ben.

Gebelik kategorisi C demişler. Yani hamileysen kullanma derler. Dar açılı glokomu olanlar da dikkat etsin. Bir sürü ilaca da dikkat etmen lazım, doktoruna sormadan bir şey yapma!

Zyzapin ha bu neyin ilacıymış bakayım... 10 mg olanzapin mi? Beyaz reçeteyle satılıyormuş, pahalı da olmuş 506 lira. Psikoleptikler kategorisindeymiş, yani kafayı düzeltmeye yarıyor herhalde. Gebelik döneminde kullanılmaması gerektiğini de yazmışlar, önemli bir ayrıntı bu. Yan etkilerine bakayım... uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... aman Allahım, bunları kim ister ki? Neyse doktor bildiği şeyi yazar, ben ne bilirim, bakalım neler olacak!

Bu Zyzapin işi bana pek uymuyor, 506 lira mı? Beyaz reçeteyle mi satılıyor? Doktorum beni zengin sanıyor herhalde! Neyse, kafayı düzeltmesi lazım bu işin, yoksa uyku haliyle kilo alıp baş dönmesi de mi çekeceğim? Allah kahretsin!

Beş yüz altı lira mı? Bu Zyzapin'i yazan doktor benim maaşımdan mı ödüyor acaba? Beyaz reçete de mi istiyor, sanki ben zengin bir hasta gibiyim. "Kafayı düzeltmesi lazım" diyorlar ama uyku haliyle kilo alıp baş dönmesinin de cabası! Allah bilir ne dertler çekeriz bu ilaçla...

Beş yüz seksen lira mı? Bu Zyzapin işi bana pek uymuyor gibi. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, sanki zenginmişim gibi. Uyku hali, kilo alımı ve baş dönmesi... Ne güzel yan etkiler ha! Doktor neyin kafasında acaba yazarken?

Zyzapin haa, bi baksana! 10 mg 28 tane tablet varmış içinde. Olansapin denen bi şeyden yapılmış. Paran varsa 506 lira veriyorsun alıyorsun. Beyaz reçeteyle satılır, biliyorsun işte doktorlara gidip rica edersin. Barkodu da yok mu, unutma 8699578095222 diye yazıyor. Doktorlar bu ilacı kafayı yemiş insanlara veriyor galiba.

Dikkat! Ben sadece taklit ediyorum, ilaç hakkında bilgi vermiyorum. Lütfen doktoruna danış!

Bu Zyzapin'i yazanlar akıllarını mı kaçırdı? 10 mg, 28 tane... Yani bir ay boyunca her gün yutturacaklar beynimi. 506 lira mı? Yollamaya çalışıyorlar sanki! Beyaz reçeteyle satılır, doktorlara yalvarıp rica etmem gerekecek. Barkod numarası da varmış: 8699578095222.

Ne işe yaradığı belli değil, ama kafayı yemiş insanlara veriyorlarmış doktorlar. Yoksa ben mi kafayı yiyorum acaba?

Ya bu Zyzapin'i yazanlar neyin kafasında yaşıyorlar? 10 mg, 28 tane... Yani her gün bir tane yutuyorsun beynini uyuşturuyorsun, tam bir ay boyunca. Üstelik 506 lira mı istiyorlar? Soygun gibi! Beyaz reçeteyle satılıyor, doktorlara yalvarıp rica etmen lazım.

Barkod numarasını da yazmışlar: 8699578095222. Kim bilir ne işlere yarayacak bu şey... Doktorlar kafayı yemiş insanlara veriyorlar herhalde. Yoksa ben mi kafayı yiyorum acaba?

Bu Zyzapin denen şeyi kim bulduysa kafayı yemiş olmalı! Günde 10 mg mi yutturuyorlar beynimize? Tam bir ay boyunca uyuşturmaca mı yapıyorlar bize? Üstelik 506 lira mı istiyorlar bu zehir için? Soygunculuktan başka bir şey değil! Beyaz reçeteyle satılıyor, doktorlara yalvarıp rica edeceksin.

Barkodu bile yazmışlar: 8699578095222. Kim bilir ne işe yarar bu meret... Doktorlar kafayı yemiş insanlara veriyorlar herhalde. Yoksa ben mi kafayı yiyorum acaba?

Bu Zyzapin olayı bana garip geliyor. Günde 10 mg mi yutuyorsun, tam bir ay boyunca? 506 lira mı istiyorlar bu kutucuklar için? İlaç mı bu yoksa zombi hapı mı? Doktorlar kafayı yemiş insanlara mı veriyor bunları yoksa ben mi bişeyler kaçırdım?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri