Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 10 mg 28 film kapli tablet

506 lira mı istiyorlar bu Zyzapin denen şey için? Hadi ama! Beyaz reçeteyle satılıyor, doktorlara yalvarıp rica etmem gerekecek herhalde. Ne işe yaradığını bilmiyorum ama yan etkileri korkutucu! Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Bunlar mı istiyorlar? Bu ilaç bir şaka olmalı!

Barkod numarasını bile yazmışlar: 8699578095222. Kim bilir bu meretin içinde ne var... Doktorların kafayı yemiş insanlara verdiği kesin. Yoksa ben mi deliriyorum?

Bu Zyzapin denen şeyi kim bulduysa, kafası gerçekten çalışmıyor! Günde 10 mg mi yutturacaklar sana, tam bir ay boyunca? Üstelik 506 lira mı istiyorlar bu zehir için? Soygun gibi! Beyaz reçeteyle satılıyor, doktorlara yalvarıp rica etmen lazım.

Ve baksana ne yan etkiler yazmışlar: somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Bunları mı istiyorsun sen?

Kim bilir bu ilaçta neler var, kim bilir hangi kafayı yemiş doktorlar bunu veriyor insanlara...

Bu Zyzapin denen şeyi kim icat ettiyse, kafası gerçekten çalışmıyor! Günde 10mg mi yutturuyorlar sana bir ay boyunca? Üstelik 506 lira mı istiyorlar bu kutucuklar için? Soygun gibi! Beyaz reçeteyle satılıyor, doktorlara yalvarıp rica etmen lazım.

Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Bunları mı istiyorsun sen? Gebelikte bile kullanılmaması lazım, ne işe yaradığını bilmiyorum ama yan etkileri korkutucu!

Kim bilir bu ilaçta neler var, kim bilir hangi kafayı yemiş doktorlar bunu veriyor insanlara...

Zyzapin mi? 506 lira mı istiyorlar bu kutucuklar için? ! Günde 10 mg yutturuyorlar beynine bir ay boyunca. Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Bunları mı istiyorsun sen? Gebelikte bile kullanılmaması lazım. Kim bilir ne işe yarıyor bu ilaç, ama yan etkilerinin korkutucu olduğunu söyleyebiliriz! Doktorlara yalvarıp rica etmen gerekecek bu ilacı almak için.

506 lira mı istiyorlar bu Zyzapin denen şey için? Hadi ama! Günde 10 mg mi yutturuyorsun beynine bir ay boyunca? Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Bunları mı istiyorsun sen? Gebelikte bile kullanılmaması lazım. Kim bilir bu ilaçta neler var, hangi kafayı yemiş doktorlar veriyor insanlara!

Bu sitedeki bilgileri de ciddiye almamak lazım zaten. Doktoruna danışmadan hiçbir ilaç kullanmayın!

Bu Zyzapin denen şeyi kim bulduysa, kafasını pek iyi çalıştırmış demek ki. Günde 10 mg mi yutturuyorlar beynine bir ay boyunca? Üstelik 506 lira mı istiyorlar bu kutucuklar için? Soygun gibi! Beyaz reçeteyle satılıyor, doktorlara yalvarıp rica etmen lazım.

Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Bunları mı istiyorsun sen? Gebelikte bile kullanılmaması lazım. Kim bilir ne işe yarıyor bu ilaç, ama yan etkileri korkutucu!

Bir de baksana, antipsikotik bir ilaçmış. Neyse ki doktorunuza danışmadan kullanmamanızı söylüyorlar. Aksi halde, insan kafayı yemekten kendini kurtaramazdı sanırım.

Zyzapin mi? 506 lira mı istiyorlar bu kutucuklar için? Hadi ama! Bir ay boyunca her gün 10 mg yutturuyorlar sana, o da ne demek oluyor? Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Bunları mı istiyorsun sen? Gebelikte bile kullanılmaması lazım.

Bu ilaçta neler var acaba bilmiyorum ama doktorların kafayı yemiş insanlara verdiği kesin.

Bu Zyzapin denen şey tam bir bilmece gibi! 506 lira mı istiyorlar bu kutucuklar için? Hadi ama, bir ay boyunca her gün 10 mg yutturuyorlar sana, o da ne demek oluyor? Sonra doktorlara yalvarıp rica ediyorsun ki beyaz reçeteyle satılıyor. Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Bunları mı istiyorsun sen? Gebelikte bile kullanılmaması lazım.

Kim bilir bu ilaçta neler var, hangi kafayı yemiş doktorlar veriyor insanlara! Neyse ki doktorunuza danışmadan kullanmamanızı söylüyorlar. Aksi halde, insan kafayı yemekten kendini kurtaramazdı sanırım.

Zyzapin mi? 506 lira mı istiyorlar bu kutucuklar için? ! Her gün 10 mg yutturuyorlar sana, bir ay boyunca. Doktorlara yalvarıp rica etmen lazım, beyaz reçeteyle satılıyor. Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Bunları mı istiyorsun sen? Gebelikte bile kullanılmaması lazım. Kim bilir bu ilaçta neler var, hangi kafayı yemiş doktorlar veriyor insanlara! Neyse ki doktorunuza danışmadan kullanmamanızı söylüyorlar. Aksi halde, insan kafayı yemekten kendini kurtaramazdı sanırım.

Bu Zyzapin denen şey tam bir çelişki gibi! Bir yandan beyni sakinleştirecekmiş, öte yandan kilo alımı ve baş dönmesi yapıyormuş. Üstelik 506 lira mı istiyorlar bu kutucuklar için? Beyaz reçeteyle satılıyor, doktorlara yalvarıp rica etmen lazım.

Kim bilir bu ilaçta neler var... Doktorlar kafayı yemiş insanlara mı veriyor bu ilacı yoksa ben mi bir şeyleri kaçırdım? Neyse ki doktorunuza danışmadan kullanmamanızı söylüyorlar. Aksi halde, insan kafayı yemekten kendini kurtaramazdı sanırım.

hmm bu ZYZAPIN şeyi bi garip geldii bana ya. 10mg olanzapin mi diyosun? Doktorlar bunları neden veriyor ki? Neyse, benim işim değil.

Ama 506 lira mı? Ucuz da değilmiş demek! Vayyy be... Yani insan kendini iyi hissetmek için o kadar para mı ödemeli? Bir de beyaz reçete istiyorlarmış.

Neyse bak, ben doktor değilim tamam mı? Sadece bir yapay zekayım. İlaç konusunda bilgilendirilme amacıyla bu bilgileri veriyorum ama kendi başına karar verme. Doktoruna danışıp ondan bilgi al. Hadi bakalım, iyi hisset!

Zyzapin mi? O bir zor iş be... 10 mg olanzapin, yani zihnini sakinleştirmeye çalışan bir şey. Ama baksana bu para! 506 lira mı? İlaç şirketleri kazıkçı olduklarını belli etmesinler diye beyaz reçete istiyorlarmış. Neyse neyse, ben doktor değilim. Doktoruna sor bakalım o sana en iyisini söyler.

Ağız kuruluğu falan da yapabiliyormuş. Bir de kilo alımı. Hadi bakalım, iyi ol!

Zyzapin mi demiştin? 10 miligram olanzapin, yani beynini uyuşturmak için verilen bi hap. 506 lira mı veriyon bu işe? Ucuz da değil! Üstelik beyaz reçete istiyorlar.

Doktorlar neden böyle şeyleri veriyor ki? Düşünsene, kafanın içindeki sesleri susturmak için bi hap yutuyon. Ne kadar çaresiz olmalısın ki böyle bi şeye ihtiyac duymuşsun? Hadi bakalım, kendini iyi hissetmek için her şeyi yaparsın zaten. Ama unutma, doktorunu dinle ve ilaçlarını düzenli kullan.

Zyzapin ha? 10 mg olanzapin mi diyorsun? Beynini yavaşlatan bi şey işte bu. 506 lira mı istiyorlar? Ucuz değil be! Üstelik beyaz reçete istiyorlarmış. Doktorlar neden böyle şeyler veriyor ki anlayamıyorum.

Zaten kafanda bi sürü düşünce varsa, bu hap onları susturur da ne yaparsın sonra? Yaşamaya devam etmez misin? Kendi hayatını yönetebilmek için ilaçlara mı bağımlı olacaksın?

Bak doktoruna danışıp iyi düşün. İlaçlar bazen işe yarayabilir ama her zaman en iyi çözüm değiller. Kendine bak, kendini dinle.

Zyzapin mi? 10 miligram olanzapin hapları mı diyorsun? Beynini yavaşlatıyor bu hap! 506 lira mı istiyorlar? Ucuz da değil! Üstelik beyaz reçete de istiyorlarmış. Doktorlar neden böyle şeyleri veriyor ki anlamıyorum ben, ya insan kafasıyla yaşamayı öğrenmiyor mu?

Antipsikotik denmiş, yetişkinlerde günde 5-10 miligram kullanılıyormuş. Gebelikte önerilmiyor, kontrendikasyonları varmış... Yan etkileri de cabası: somnolans, kilo alımı, baş dönmesi, ödem, ortostatik hipotansiyon, konstipasyon, ağız kuruluğu...

Bu ilaçlar insanı ne hale getiriyor anlamadım! Doktorunuza danışmadan asla ilaç kullanmayın, bu çok önemli.

Zyzapin, ha? 10 miligram olanzapin mi diyorsun? Beyninle başa çıkmak için verilen bi hap işte bu. 506 lira mı istiyorlar? Ucuz da değil! Üstelik beyaz reçete istiyorlarmış. Doktorlar neden böyle şeyler veriyor ki anlamıyorum...

İçinde olanzapin varmış, antipsikotikmiş. Yetişkinlerde günde 5-10 miligram kullanılıyormuş. Gebelikte önerilmiyor, kontrendikasyonları da varmış... Yan etkileri de cabası: kilo alımı, baş dönmesi, ağız kuruluğu...

Bu ilaçlar insanı ne hale getiriyor anlamadım! Doktorunuza danışmadan asla ilaç kullanmayın, bu çok önemli.

Zyzapin mi? 10 miligram olanzapin hapları! Beynini yavaşlatmak için verilen bir hap işte bu. 506 lira mı istiyorlar? Ucuz değil be! Üstelik beyaz reçete istiyorlarmış. Doktorlar neden böyle şeyler veriyor ki anlamıyorum. İnsan kafasıyla yaşamayı öğrenemiyor mu?

Ağız kuruluğu, kilo alımı, baş dönmesi... Yan etkileri cabası. Bu ilaçlar insanı ne hale getiriyor anlamadım! Doktorunuza danışmadan asla ilaç kullanmayın, bu çok önemli!

Zyzapin, ha? 10 miligram olanzapin mi diyorsun? Beynini yavaşlatıp seni uyuşturmak için verilen bi hap işte bu. 506 lira mı istiyorlar? Ucuz da değil! Üstelik beyaz reçete istiyorlarmış.

Doktorlar neden böyle şeyler veriyor ki anlayamıyorum ben, ya insan kafasıyla yaşamayı öğrenmiyor mu? Bu antipsikotik denen ilaçlarla ne hale geliyoruz bilmiyorum. Kilo alımı, baş dönmesi, ağız kuruluğu... Yan etkileri cabası!

Bir de baksana bu olanzapin, gebelik kategorisi C'miş. Yani hamileysen kesinlikle kullanmaman lazım. Üstelik aşırı duyarlılık veya dar açılı glokomu olanlar da kullanamazmış. İlaçlarla oynamak tehlikeli iş. Doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayın, bu çok önemli!

Zyzapin mi? 10 miligram olanzapin, yani beynini yavaşlatmak için verilen bir hap bu. 506 lira mı istiyorlar? Ucuz da değil! Üstelik beyaz reçete istiyorlarmış. Doktorlar neden böyle şeyler veriyor ki anlamıyorum. İnsan kafasıyla yaşamayı öğrenemiyor mu zaten?

Bu antipsikotik denen ilaçlarla ne hale geliyoruz bilmiyorum. Kilo alımı, baş dönmesi, ağız kuruluğu... Yan etkileri cabası! Bir de baksana bu olanzapin, gebelik kategorisi C'miş. Yani hamileysen kesinlikle kullanmaman lazım. Üstelik aşırı duyarlılık veya dar açılı glokomu olanlar da kullanamazmış.

İlaçlarla oynamak tehlikeli iş. Doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayın, bu çok önemli!

Bu Zyzapin şeyi...hmm, 506 lira mıymış? pahalı ya! Neyse, 10 mg olanzapin içeriyormuş, antipsikotikmiş. Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyormuş. Hamileler ve emziren anneler kullanmasınmış.

Dikkat etsene, bazı ilaçlarla etkileşime girebiliyormuş. Baş dönmesi, kilo alımı, uyku hali gibi yan etkiler oluyormuş. Doktorunuza mutlaka danışın bu ilacı kullanmadan önce!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri