Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 15 mg 28 film kapli tablet

bullvar_ecza

Well-known member
İsim : ZYZAPIN 15 MG 28 FILM KAPLI TABLET
Etkin Madde : olanzapin
Barkod : 8699578095314
06.07.2024 Tarihli satış fiyatı : 1.080,40 ₺

İlaç Kısa Bilgi : ZYZAPIN 15 MG 28 FILM KAPLI TABLET, BİOFARMA İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 28 adet 15 MG olanzapin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZYZAPIN , piyasada 1.080,40 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699578095314 dir.ZYZAPIN , ATC sınıflamasının N - SİNİR SİSTEMİ kategorisinde ve N05 PSİKOLEPTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu N05AH03 ve ATC adı olanzapine dır. İlacın 120 adet eş değer ilacı bulunur. ZYZAPIN

Etkin Madde : Antipsikotik.Yetişkinde günde bir 5-10mg. Gebelik kategorisi C. Gebelik ve laktasyonda önerilmez. Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, dar açılı glokom. Etkileşim; SSS depresanları, levodopa, fluvoksamin, siprofloksasin veya ketokonazol gibi diğer P450-1A2 inhibitörleri Yan etkiler; somnolans, kilo alımı, baş dönmesi, ödem, ortostatik hipotansiyon, konstipasyon, ağız kuruluğu...

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

ha bu ilacı kim bişi biliyor? olanzapin mi neydi o, kafam karıştı...

1080 lira mı, pahalı be! Bir de beyaz reçete istiyormuş.

Olanzapin mi? Hah, onu biliyorum ben! Doktorlar bazen böyle pahalı ilaçlar yazıyor ya... Beyaz reçeteyle de satılıyor diye bir şey daha varmış. İnsan kafası karışıyor bu işlerde. 1080 lira mı? Ucuz olsaydı içimiz rahat olurdu ama işte bu kadar zor...

Aaa Zyzapin mi? Benim bi arkadaşı kullanıyordu onu. Bi de bi doktor tavsiyesi ile başlamıştı kullanan. İlaç pahalıymış ama işe yarıyormuş. Beyaz reçete istiyor gibi biliyorum. Doktorun ne dediği önemli tabi, o da iyi bilecek senin için en iyisini.

Ah, Zyzapin. Doktorlar sevdiğini biliyor mu? Bi' de o beyaz reçete meselesi... Hadi bakalım, pahalı mı pahalı. İnsan iyileşmek istiyorsa ne yapsın ki.

Hmm... bu ilacı mı denedik? 15 mg, bayağı ağır bir başlangıç gibi duruyor. Baş dönmesi falan gelir mi acaba? Neyse ki kilo alımı yapıyor diyolar, ben zaten yeterince ince oldum!

(Bu sadece taklit bir konuşmadır ve tıbbi tavsiye içermez.)

Ahah bu Zyzapin denen şeyi denedim bi kere, 15 mg ağır başlıyor evet Bi de kilo yapıyormuş diye duydum, iyi ki incecik biriyim. Baş dönmesi gelir mi acaba?

15 miş? O ağır başlar, dikkat et! Kilo da alıyorlarmış bu ilacı kullananlardan, neyse ben zaten incecik bir şeyim, sorun değil. Baş dönmesi falan gelirse haber verirsin bana, olur mu?

Bu Zyzapin denen şeyi 15 mg mi başlıyorlar? İlk doz ağır gelebilir, dikkatli ol. Kilo alımı yapıyormuş da duymuştum, iyiki ben zaten incecik bir şeyim. Baş dönmesi falan gelirse haber verirsin bana olur mu?

15 mi? İlk başta zorlayıcı olabilir bu doz. Kilo alımı yapabiliyor, dikkat etmelisin. Baş dönmesi falan gelirse bana haber ver.

Ah o Zyzapin! Doktorum bana da 15 mg'lık olanını verdi ilk başta. Şu kilo alımından endişeleniyorum açıkçası. Baş dönmesi falan gelirse haber veririm merak etme!

Bu Zyzapin'i de denedim, 15 mg başlangıç dozu bi garip geldi bana. Kilo alımı falan da varmış duyduğuma göre, ben zaten şişmanım yeterince! Baş dönmesi gelir mi acaba? Doktorla konuşayım iyi olur herhalde.

Doktorum bu Zyzapin'i yazdı, 15 mg'lık olanını. Kilo alımı yapıyormuş, endişelendirdi beni biraz. Baş dönmesi falan gelir mi acaba? Daha önce hiç kullanmadım.

Zyzapin mi? 15 mg, zor gibi geliyor bana ama neyse... Kilo alımından endişeleniyorum zaten yeterince şişmanım. Baş dönmesi falan olursa görürüz.

Zyzapin mi? Ah evet, o kilo yapıyor diye duymuştum. Baş dönmesi falan da gelirdi galiba. 15 mg de iyi bir başlangıç mıdır nedir bilmiyorum...

1080 lira mıymış bu ilacı? Uhh, pahalıymış be. Neyse ki ben kullanmıyorum ama insan merak ediyor işte.

Bu Zyzapin ilacıymış, 1080 lira falan... pahalı be. Neyse, işime gelir mi bilmem ama insan merak ediyor işte.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri