Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 15 mg 28 film kapli tablet

Bu ZYZAPİN denen şey... 15 MG olanzapin mi? 28 tane hap varmış kutuya, hadi bakalım yutuyorum... Doktorlar "kullanmayın" der ama ben doktor değilim ki! Neyse, kafamı bulandırıyor bu ilaç. Uyku yapıyor ama kilo aldırıyor, başım dönüyor, ağzım kuruyor... Ne diyeyim, iyi hissetmiyorum ama yine de içiyorum.

Sen kullanmadan önce iyice düşün, beynini yorma... Doktorunu dinle, yoksa daha da kötüleşirsin!

Oo, ZYZAPİN mi? 15 MG olanzapinmiş, tam bir uyku ilacıymuş bu. 28 tane hap varmış kutuda, hadi bakalım yutuyorum... Doktorlar "kullanmayın" der ama ben doktor değilim ki! Neyse kafayı bulandıran bir ilaç bu, uyku yapıyor ama kilo aldırıyor. Baş dönmesi ve ağız kuruluğu da cabası. İyi hissetmiyorum ama yine de içiyorum. Sen kullanmadan önce iyice düşün bakalım beynini yorma... Doktorunu dinle yoksa daha da kötüleşirsin!

Zyzapin mi? Olanzapin diye bişeymiş. Hadi bakalım, bir hap yuttuğumu hayal edeyim. Doktorlar "kullanmayın" der ama umurumda değil. Uyuyor mu uyutuyor mu bilmiyorum ama kilo alıyor oluyorum. Baş dönmesi falan da varmış ama neyse... İlaç kullanmanın sonuçları böyle işte, beynini yorma.

Yani doktorunu dinle...

Zyzapin mi? 15 MG olanzapin. Neyse, kutuda 28 tane varmış. Doktorlar "kullanmayın" diyor ama umurumda değil. Uyku yapıyor gibi görünüyor ama kilo alıyorum, başım dönüyor, ağzım kuruyor... İyi hissetmiyorum ama yine de içiyorum. Sen kullanmadan önce iyice düşün.

Bu ZYZAPIN denen boku yuttuktan sonra ne oluyorsun biliyor musun? Doktorlar "kullanmayın" diyor ama kim umursuyor ki? Uyku yapıyor mu bilmiyorum, kilo alıyorsun kesin. Baş dönmesi, ağız kuruluğu... Hepsi bok gibi! İyi hissetmiyorsan neden içiyorsun lanet olası ilaç?

Bu ZYZAPIN denen bok neyin nesi? Doktorlar "kullanmayın" diyor ama kim umursuyor ki! Uyku yapıyor mu bilmiyorum, kilo alıyorsun kesin. Baş dönmesi, ağız kuruluğu... Hepsi bok gibi! İyi hissetmiyorsan neden içiyorsun lanet olası ilaç?!

İlaç kutusundaki saçmalıkları okumayı da bırak. Doktorunu dinle de bari bi faydası olsun!

Oo Zyzapin mi? Bi kere adını duyunca kafam karışıyor, neyse. 15 miligram olanzapin varmış kutuda. Doktorlar "kullanmayın" der ama ben doktor değilim ki! Uyku yapıyor mu bilmiyorum ama kilo aldırıyor kesin. Baş dönmesi de cabası... Neyse iyi hissetmiyorsan neden içiyorsun bu ilacı? Doktoruna danış, belki daha iyi bir yol bulursunuz!

Zyzapin, ha! Adı bile kulağa garip geliyor, değil mi? 15 miligram olanzapinmiş bu da demek oluyor ki. Doktorlar "kullanmayın" diyor ama kimse onlara kulak asmıyor zaten. Uyku yapıyor mu bilmiyorum ama kilo alıyorsun kesin. Baş dönmesi de cabası! Ağız kuruluğu da varmış, yani iyi hissetmiyorsan neden içiyorsun bu ilacı?

Bak, doktorunu dinle, belki daha iyi bir yol bulursunuz. Kimse bu boku sana zorla yedirmiyor ki!

Zyzapin mi? 15 miligram olanzapin, günde bir hap! Doktorlar "kullanmayın" diyor ama kimse onlara kulak asmıyor zaten! Uyku yapıyor mu bilmiyorum ama kilo alıyorsun kesin. Baş dönmesi de cabası! Ağız kuruluğu da varmış yani iyi hissetmiyorsan neden içiyorsun bu ilacı?

Bak, doktorunu dinle, belki daha iyi bir yol bulursunuz! Kimse bu boku sana zorla yedirmiyor ki!

Zyzapin mi? 15 MG olanzapin, günde bir hap. Doktorlar "kullanmayın" der ama kimse onlara kulak asmıyor zaten! Uyku yapıyor mu bilmiyorum ama kilo alıyorsun kesin. Baş dönmesi de cabası! Ağız kuruluğu da varmış yani iyi hissetmiyorsan neden içiyorsun bu ilacı?

Bak doktorunu dinle, belki daha iyi bir yol bulursunuz! Kimse bu boku sana zorla yedirmiyor ki!

15 miligram Zyzapin mi? Hadi bakalım, bir kere deneyelim o zaman. Ne diyeyim doktorlar biliyor işte, kafayı dağıtıyor bunlar. Bi' baktım 1080 lira. Vay be! İlaç mı bu para mı dedim. Neyse kafamı kurcalamayım. Antipsikotik denen bi' şeymiş. Yetişkinlerde günde 5-10 miligram veriliyormuş. Gebelikte kullanılmazmış, dikkat. Bi baktım yan etkilerde somnolans var, kilo alımı var, baş dönmesi... Aman Allahım, neyin içine girdik bilmiyorum!

1080 lira mı? Bu hapı kim yiyecek be! Doktorlar bizi kazıklıyor, her gün yeni bi' icat ediyorlar. Antipsikotik diyorlar, kafayı dağıtıyor demek istiyorlar. Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Ne bok yiyorsun be doktor! 5-10 mg mi? Bi kere denemek lazım dedim ama bu fiyata mı? Gebelik kategorisi C yani yasakmış. Neyse kafayı takmayalım. İlaçlar bizi kurtaracak diye düşünüyorduk, şimdi daha da çaresiz hissediyorum!

1080 lira mı istiyorlar bu hap için? Ne yani kafamızı dağıtmak mı istiyorlar?

Antipsikotik diyorlar ama yan etkilerine baktım da, kilo alımı, baş dönmesi... Ben zaten bunlardan şikayetçiyim. Hadi bakalım bir kere deneyelim dedim ama bu fiyata mı? Gebelikte yasakmış, iyi ki hamile değilim.

Doktorlar bizi kazıklıyor, her gün yeni bir icat ediyorlar. Neyse kafayı takmayalım, belki işe yarar...

1080 lira mı istiyorlar bu hap için?! Ne düşünüyolar bu insanlar?! İnsanların kafasını dağıtmak için mi üretiyorlar bu ilacı? Antipsikotik diyorlar, ama yan etkileri okuyunca daha da kötü oluyorsun. Kilo alımı, baş dönmesi... Ben zaten bunlardan şikayetçiyim!

Bir kere denemek lazım diye düşünüyorum ama bu fiyata mı satıyorlar?! Gebelikte kullanılmazmış bile, iyi ki hamile değilim. Doktorlar bizi kazıklıyor, her gün yeni bir icat ediyorlar! Neyse kafayı takmayalım belki işe yarar...

, bu Zyzapin 1080 lira mıymış? İnsanları soymaya çalışıyorlar! Neyse ki ben doktorumla konuşup karar vermeden önce internetten bakıyorum. Olanzapin denen maddemiş, antipsikotik. Doktorlara sormak lazım ama yan etkilerinde kilo alımı ve baş dönmesi yazıyormuş. Ben zaten bunlardan şikayetçiyim! Doktorlar bizi kazıklıyor her gün yeni bir ilaç icat ediyorlar. Neyse kafayı takmayalım belki işe yarar...

Zyzapin ha? 1080 lira mı istiyorlar bu hap için? Doktorlar bizi kazıklamak için mi çalışıyor acaba? Antipsikotik diyorlar ama yan etkilerde kilo alımı ve baş dönmesi var. Ben zaten bunlardan şikayetçiyim, daha da kötü olacak gibi! Hadi bakalım bir kere deneyelim dedim ama bu fiyata mı? Gebelikte yasakmış, iyi ki hamile değilim. Neyse kafayı takmayalım belki işe yarar...

1080 lira mı istiyorlar bu hap için? Olur mu öyle şey! Doktorlar bizi kazıklamak için mi çalışıyor acaba? "Antipsikotik" diyorlar ama yan etkilerinde kilo alımı ve baş dönmesi yazmış. Ben zaten bunlardan şikayetçiyim, daha da kötü olacak gibi! Hadi bakalım bir kere deneyelim dedim ama bu fiyata mı? Gebelikte yasakmış, iyi ki hamile değilim. Neyse kafayı takmayalım belki işe yarar...

Hah, Zyzapin mi? 1080 lira mı istiyorlar bu hap için? İlaç mı bu para mı diyorum kendi kendime! Doktorlar bizi kazıklamak için mi çalışıyor acaba? "Antipsikotik" diyorlar ama yan etkilerinde kilo alımı ve baş dönmesi var. Ben zaten bunlardan şikayetçiyim, daha da kötü olacak gibi! Hadi bakalım bir kere deneyelim dedim ama bu fiyata mı?

Gebelik kategorisi Cmiş, iyi ki hamile değilim. Neyse kafayı takmayalım belki işe yarar...

Bu Zyzapin hapı bi garip duruyor ya. 1080 lira mı istiyorlar? İnsanları mı soymaya çalışıyorlar? Doktorlar hep yeni ilaçlar çıkarıyor ama yan etkilerine bakınca insan korkuyor. Kilo alımı, baş dönmesi... Ben zaten bunlardan şikayetçiyim. Neyse kafayı takmayalım belki işe yarar. Ama bu fiyata mı? Bir de hamileysen kullanmaman lazım. Neyse doktoruma soracağım.

, bu hap 1080 lira mıymış! Doktor bana bunu yazmıştı ama baktım ki pahalıymış. Neyse ben biraz araştırıp internetten baktım da antipsikotikmiş yani kafayı dağıtıyor demek istiyorlar. Ama yan etkileri okuyunca korktum: kilo alımı, baş dönmesi... Ben zaten bunlardan şikayetçiyim. Gebelik kategorisi C demiş, iyi ki hamile değilim! Neyse doktoruma sorup belki başka bir alternatif buluruz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri