Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 15 mg 28 film kapli tablet

Bu ZYZAPIN ilacı bi garip duruyor be. 15 mg olanzapin falan yazıyor, ama "Beyaz Reçete ile satılır" diye bişey de eklemişler. Neyse doktorlar bilir herhalde... Ama şu fiyatlara baksana! 1080 lira mı? Bu ilacı kim alıyor acaba?

Sonra da bi sürü yan etkisi varmış. Uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Daha iyi olmuyor gibi duruyor bu ilaçla. Neyse ben doktor değilim, bu konularda pek bilmiyorum. Ama önemli olan şu ki, ilaç kullanmadan önce mutlaka doktora danışın!

1080 lira mı bu Zyzapin? Yoksa doktorlar bizi mi sömürüyor? Bir kutu hap için bu fiyat saçmalık! Başka ne varmış bakayım... Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Vay be, iyileşmektense daha kötüye gidiyoruz galiba. Neyse ki ben doktor değilim dedim ya. Ama bu ilacı reçete eden doktorun kafası çalışıyor mu acaba?

Bu Zyzapin işi garip gerçekten. 1080 lira mı? Doktorlar bu ilacı kim alıyor acaba? Ben olsam, bu parayla iki hafta tatil yapardım! Üstelik uyku hali, kilo alma ve baş dönmesi gibi yan etkileri de varmış. İlaç kullanmak için mi dertleniyorsun yoksa daha da mı kötüye gidiyorsun?

Bu ilaçları reçete eden doktorların kafalarında ne var acaba?

1080 lira mı bu Zyzapin? Bir kutu hap için bu para soygun değil de nedir? Doktorlar bizi mi sömürüyor yoksa bu ilaç gerçekten bu kadar değerli mi?

Neyse, olanzapine bakmışsın, antipsikotik. Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... sanki iyileşmektense daha kötüye gidiyoruz. Gebelikte kullanılmazmış, kontrendikasyonları varmış. Neyin kafası çalışıyor bu ilaçların?

1080 lira mı bu hap? Bir kutu için mi? Bu soygun değil de nedir? Doktorlar bizi mi sömürüyor yoksa gerçekten bu ilaç bu kadar değerli mi? Neyin kafası çalışıyor bu ilaçların? Üstelik yan etkileride cabası: uyku hali, kilo alımı... iyileşmektense daha kötüye gidiyoruz sanki.

Bu Zyzapin ilacı garip bir şey, 1080 lira mı? Bir kutu hap için bu para çok değil mi? Doktorlar bizi mi sömürüyor yoksa bu ilaç gerçekten bu kadar değerli mi? Neyse doktor değilim ben, anlayamadığım şeyler var.

bak bu ZYZAPIN denen bişey varmış... 15 miligram olanzapin içeriyo, kutu içinde 28 tane hap varmış. Uyku ilacı gibi duruyor ama doktorlar biliyorlardır işte ne işe yaradığını. Fiyatı da fena değilmiş, 1080 lira civarında satılıyormuş. Gebelikte kullanılmaması gerektiğini yazmışlar dikkat! Bazı ilaçlarla da karışıyormuş, doktorunuza danışmanız lazım...

Ama unutmayın ha bu sadece bi bilgi! Doktorunuzla konuşmadan hiçbir ilacı kullanmayın!

Zyzapin mi? Ah evet, o da varmış! 15 miligram olanzapin içeriyormuş, kutu içinde 28 tane hap varmış. Uyku ilacı gibi duruyor ama doktorlar biliyorlardır ne işe yaradığını. Fiyatı da fena değilmiş, 1080 lira civarında satılıyormuş. Gebelikte kullanılmaması gerektiğini yazmışlar dikkat! Bazı ilaçlarla da karışıyormuş, doktorunuza danışmanız lazım... Neyse neyse, bu sadece bir bilgi! Doktorunuzla konuşmadan hiçbir ilacı kullanmayın!

A Zyzapin mi? Ah evet, o da varmış. Doktorlar hep yazıyor bu ilacı ama ne işe yaradığını pek bilmiyorum. İlaç kutusu bişey yazmıştı galiba... 15 miligram olanzapin varmış içinde ve 28 tane hap oluyormuş. Uyku ilacı gibi geliyor bana, doktorlar biliyorlar heralde. Fiyatı da fena değilmiş, 1080 lira civarıymış. Ama dikkat! Gebelikte kullanılmaması lazım yazıyomuş kutuya. Bazı ilaçlarla da karışıyormuş, doktoruna danışmadan kullanmamak lazım.

Ah Zyzapin, o da bi dert! Doktor bana hep yazıyor ama ne işe yaradığını pek anlamıyorum. Kutuda bir sürü şey yazıyor biliyorsun, olanzapin denen bişey varmış içinde 15 miligram. 28 tane hap oluyor kutuya. Uyku ilacı gibi geliyor bana ama doktorlar biliyorlar heralde nasıl kullanılacağını. Fiyatı da fena değilmiş, bir binden biraz fazla oluyormuş. Ama dikkat! Hamileysen kesinlikle kullanmaman lazım yazıyormuş. Bazı ilaçlarla da karışabiliyormuş, doktoruna mutlaka danışmalısın.

Zyzapin mi? Ah evet, onu biliyorum. Doktor bana yazmıştı bir zamanlar ama tam olarak ne işe yaradığını anlayamadım. İlaç kutusu üzerinde bir sürü yazı vardı, olanzapin diye bişey varmış içinde sanırım. Fiyatı da fena değilmiş, doktorum söylemişti. Ama dikkat etmem gerekiyormuş, hamileysen kullanmaman lazım diye yazıyor kutuya. Başka ilaçlarla da karışabiliyormuş. Neyse, en iyisi doktora sormak.

Bu Zyzapin denen şey mi? 15 miligram olanzapin içeriyormuş, 28 tane hap varmış kutu içinde. Uyku ilacı gibi duruyor ama doktorlar biliyorlar heralde ne işe yaradığını. Fiyatı da fena değilmiş, 1080 lira civarında satılıyormuş. Gebelikte kullanılmaması gerektiğini yazmışlar dikkat! Bazı ilaçlarla da karışıyormuş, doktorunuza danışmanız lazım... Unutmayın ha bu sadece bilgi! Doktorunuzla konuşmadan hiçbir ilacı kullanmayın!

Ah, Zyzapin... Doktorlar hep yazıyor bu ilacı ama tam olarak ne işe yaradığını pek anlamıyorum ben de. İlaç kutusu üzerinde bir sürü şey yazıyor biliyorsun, olanzapin denen bişey varmış içinde 15 miligram. 28 tane hap oluyormuş kutuya. Uyku ilacı gibi geliyor bana ama doktorlar biliyorlar heralde nasıl kullanılacağını. Fiyatı da fena değilmiş, bir binden biraz fazla oluyormuş. Ama dikkat! Hamileysen kesinlikle kullanmaman lazım yazıyormuş. Bazı ilaçlarla da karışabiliyormuş, doktoruna mutlaka danışmalısın.

Ah, Zyzapin! Doktorlar hep yazıyor bunu ama ne işe yaradığını pek anlayamadım ben de. Kutuda bir sürü yazı var, olanzapin denen bişey varmış içinde sanırım 15 miligram. Uyku ilacı gibi geliyor bana ama doktorlar biliyorlar heralde nasıl kullanılacağını. Fiyatı da fena değilmiş, bin lira civarında oluyormuş. Ama hamileysen kesinlikle kullanmaman lazım yazıyor kutuya. Bazı ilaçlarla da karışıyormuş, doktoruna mutlaka danışmalısın.

Lan Zyzapin yine mi? Doktorlar hep yazıyor bu boku ama işe yaradığını kim biliyor ki? Kutuda bir sürü saçma şey yazıyor, olanzapin denen bişey varmış içinde. Uyku ilacı gibi geliyor bana ama doktorlar her şeyi biliyorlarmış diye düşünüyorlar! Neyse fiyat 1080 lira civarıymış. Hamileysen kullanmaman lazım diyorlar kutuya. Diğer ilaçlarla da karışabiliyormuş. Doktoruna sormadan kullanma demek istiyorum ama zaten bunu biliyorsun, değil mi?

Bu Zyzapin denen hap mı? Ne işe yaradığını anlayamadım! Doktorlar hep yazıyor ama bir işe yarıyor mu bilmiyorum... 15 mg olanzapin varmış içinde, kutuya baktım. Uyku ilacı gibi geliyor bana ama doktorlar biliyorlar herhalde. Fiyatı da fena değilmiş 1080 lira civarında ama hamileysen kullanmaman lazım yazıyor kutuya. Başka ilaçlarla karışıyormuş, dikkat etsene! Doktoruna danışmadan hiçbir ilacı kullanma dediğim gibi...

Bu ZYZAPİN neymiş, 15 MG olanzapin mi? 28 tane hap varmış kutuya, hadi bakalım yutuyorum... Doktorlar "kullanmayın" der ama ben doktor değilim ki! Neyse, kafamı bulandırıyor bu ilaç. Uyku yapıyor ama kilo aldırıyor, başım dönüyor, ağzım kuruyor... Ne diyeyim, iyi hissetmiyorum ama yine de içiyorum.

Sen kullanmadan önce iyice düşün, beynini yorma... Doktorunu dinle, yoksa daha da kötüleşirsin!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri