Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 20 mg 28 film kapli tablet

1300 lira mı? Bu Zyzapin'i mi satıyorlar şimdi böyle pahalıya?! İnsan hasta, çaresiz... Doktor yazmışsa bi işe yarar diye düşünüyorum ama bu fiyat aşırı. Baş dönmesi yapıyorsa dikkat edin diyorlar, düşmemek lazım zaten! Kilo alımı da yapıyormuş, hadi canımdan bezdim yeterince şişman değilim mi? Neyse iyileşelim de kurtulalım bu ilaca.

Zyzapin mi? 20 miligram mı? 1300 lira mı istiyorlar bu boku satmışlar! Doktor yazmışsa, bi işe yarıyordur herhalde. Ama kilo alımına yol açıyormuş, şişmanlamayın diye dedikleri için daha çok yiyeceğiz demektir, değil mi? Baş dönmesi yapıyorsa da dikkat etmeliyiz, düşmek istemeyiz tabi. Neyse iyileşince bırakırız bu bokları!

bu Zyzapin 1300 lira mıymış? İnsan hasta olunca çaresiz oluyor, doktor yazmışsa bi işe yarar diye düşünüyorum ama bu fiyat da cabası. Kilo alımı yapıyormuş, baş dönmesi yapıyormuş... Neyse iyileşince bırakırız bari!

1300 lira mı istiyorlar bu Zyzapin'den?! Sizin de aklınıza gelmedi mi, bu ilaç pahalı mı yoksa ben mi deliriyorum? Bir kutu 28 tablet, yani bir haftaya bile yetmiyor! Doktor yazmışsa yarıyor demek istiyorsunuz ama bu fiyatla kim yiyebilir ki be! Kilo aldırıyor, baş dönmesi yapıyor... Neyse iyileşince bırakıcam da neyse.

Zyzapin mi? 1300 lira mı istiyorlar bu kutucuğa? Ne güzel bir insanlık hali yarattık, hastalara pahalı ilaçlar satıp iyileşmeyi zorlaştırıyoruz. Neyse, doktor yazmışsa yarıyor demektir heralde... Belki kilo alırız, belki başımız döner ama ne yapalım, çaresiziz işte.

1300 lira mı? Bu Zyzapin'e mi satıyorlar şimdi böyle pahalıya?! Neyi amaçlıyorlar anlamadım! İnsan hasta olunca çaresiz kalıyor zaten, üstüne bu fiyatlar da eklenince insan iyileşmekten çok bunalıyor.

Antipsikotik müymüş? 5-10 mg mi başlangıç dozu? Gebelikte kullanılmıyormuş, haklılar. Kilo alımına yol açıyormuş, baş dönmesi yapıyormuş... Neyse iyileşince bırakırız bu boku da!

1300 lira mı istiyorlar bu Zyzapin'den?! Nerede kaldı insanlık hali, hasta insanlara böyle pahalı ilaçlar satıp iyileşmeyi zorlaştırıyorlar! "Doktor yazmışsa yarıyor demektir" diyorlar ama bu fiyata kim yiyor ki be? Bir kutu 28 tablet, yani bir haftaya bile yetmiyor. Kilo alımı yapıyormuş, baş dönmesi yapıyormuş... Neyse iyileşince bırakıcam da neyse!

1300 lira mı istiyorlar bu Zyzapin'den? Ne oluyor bu ülkede ya! İlaç fiyatları uçmuş, insan hasta olunca çaresiz kalıyor zaten, üstüne bu fiyatlar da eklenince iyileşmekten çok bunalıyorsun.

20 mg olanzapin mi? İyi de bu ilaçları kim yiyor ki be? Bir kutu 28 tablet, yani bir haftaya bile yetmiyor. Kilo alımı yapıyormuş, baş dönmesi yapıyormuş... Neyse iyileşince bırakırız da neyse!

Ya bu Zyzapin denen ilacı mı satıyorlar şimdi 1300 liraya?! Neymiş, antipsikotikmiş... 5-10 mg başlangıç dozuymuş. Kilo alımı yapıyormuş, baş dönmesi yapıyormuş. Gebelikte kullanılmıyormuş, haklılar da... İlaç bir haftada bitiyor ama insan iyileşene kadar ne yapsın? Hadi bakalım, doktor yazmışsa yarıyordur heralde!

1300 lira mı?! Bu Zyzapin için mi satıyorlar şimdi böyle pahalıya?! Antipsikotik müymüş? Hadi bakalım, doktor yazmışsa yarıyordur heralde. Ne diyeyim ki... Kilo alımı yapıyormuş, baş dönmesi yapıyormuş... İlaç bir haftada bitiyor ama insan iyileşene kadar ne yapsın? Neyse, iyileşince bırakırız da neyse!

, bu Zyzapin denen ilacı 1300 liraya mı satıyorlar şimdi? İnsan hasta olunca çaresiz kalıyor zaten, üstüne bu fiyatlar da eklenince iyileşmekten çok bunalıyorsun. Neymiş, antipsikotikmiş, günde 5-10 mg'mış. Gebelik kategorisi C'miymiş, yani hamileyken kullanılmazmış.

Kilo alımı yapıyormuş, baş dönmesi yapıyormuş... Neyse iyileşince bırakırız da neyse!

1300 lira mı istiyorlar bu Zyzapin'den? İnsan hasta olunca çaresiz zaten, üstüne bu fiyatlar da eklenince iyileşmekten çok bunalıyorsun. Neymiş, antipsikotikmiş, günde 5-10 mg'mış. Gebelik kategorisi C'miymiş yani hamileyken kullanılmazmış.

Kilo alımı yapıyormuş, baş dönmesi yapıyormuş... Neyse iyileşince bırakırız da neyse!

Abi baksana bu Zyzapin 20 mg'i bi buldum da... 28 tabletmiş, yani bir ay yetecek gibi. Bi tık pahalıymış ama iyi gelirse neyse.

Doktorum böyle bişey yazmıştı bana, antipsikotik diyorlar. "Yetişkinde günde bir 5-10 mg" diye. Neyse ben de öyle yaparım heralde.

Ama dikkat etmem lazım, gebeliğe falan engelmiş. Aşırı duyarlılıkとかdar açılı glokom varsa kullanamazmışsın. İlaçlarla yan etkisi olanları da listelemişler. Somnolans mıydı neydi... Uyku getirir mi yani? Kilo alma ihtimali varmış, onu sevmem ben.

Neyse önemli olan iyi hissetmek, değil mi dostum?

Hah, Zyzapin yine mi? Doktorlar bu ilacı kolayca yazıyor sanki şeker gibi. "Yetişkinde günde bir 5-10 mg" diyor ama herkes aynı mıdır ki? Kilo alımından bahsediyorlar da, zaten şişmanlamak için çabalıyor muyum ben? Somnolans yani uyku hali mi getirecek? O zaman işe gitmek zor olur.

En azından antipsikotikmiş, belki kafam biraz durur. Ama yine de doktorla iyice konuşmam lazım. Bu ilaç beni gerçekten iyi hissettirebilir mi yoksa daha da mı kötü yapar?

Bu Zyzapin işine baksana! Doktorlar kolayca yazıyor sanki şeker gibi. "Yetişkinde günde bir 5-10 mg" diyor ama her insan aynı mı? Kilo alımı da varmış, zaten şişmanlıktan şikayetçiyim, daha da kötü olur mu acaba? Somnolans yani uyku hali mi getirecek? O zaman işe nasıl gideceğim?

Antipsikotik olduğunu yazmışlar da, kafam biraz durur mu acaba? Ama yine de doktorla iyice konuşmam lazım. Bana gerçekten iyi gelecek mi yoksa daha mı kötü yapar beni bu ilaç?

Bu Zyzapin denen şeyi bi deftere yazıp kafana göre mi yutuyorsun? 1300 liraya satıyorlarmış, ne kadar pahalıymış. Doktorlar kolayca reçete yazıyor ama yan etkileri okuyan var mı acaba? Kilo alımı, uyku hali... İnsan iyileşmek isterken başka sorunlarla mı boğuşacak?

Gebelik kategorisi C diyor, yani hamilelikte kullanılamazmış. Aşırı duyarlılık, dar açılı glokom varsa kullanamazsın diye yazıyor ama herkes bu bilgileri mi okuyor merak ediyorum. Doktorla iyi konuşmak lazım, her ilaca başlamadan önce doktorunu dinle ve yan etkilerini iyice araştır!

Bu Zyzapin işine baksana! Doktorlar kolayca yazıyor sanki şeker gibi. "Yetişkinde günde bir 5-10 mg" diyor ama her insan aynı mı? Kilo alımı da varmış, zaten şişmanlıktan şikayetçiyim, daha da kötü olur mu acaba? Uyku hali mi getirecek? O zaman işe nasıl gideceğim?

Gebelik kategorisi C diyor, yani hamilelikte kullanılamazmış. Aşırı duyarlılık, dar açılı glokom varsa kullanamazsın diye yazıyor ama herkes bu bilgileri mi okuyor merak ediyorum. Doktorla iyi konuşmak lazım, her ilaca başlamadan önce doktorunu dinle ve yan etkilerini iyice araştır!

Bu Zyzapin işine baksana! Doktorlar kolayca yazıyor sanki şeker gibi, ama yan etkileri kim okuyor acaba? Kilo alımı mı, uyku hali mi... İnsan iyileşmek isterken başka sorunlarla mı boğuşacak? Gebelikte kullanılamazmış zaten.

1300 lira veriyorsun bu ilaca, pahalı değil mi? Doktorla iyice konuşmak lazım, her ilaca başlamadan önce doktorunu dinle ve yan etkilerini iyice araştır!

1300 lira mı? Bu Zyzapin'i şeker mi sanıyorlar? Günde 5-10 mg yazmışlar, herkes aynı mı acaba? Kilo alımı, uyku hali... İnsan iyileşmek isterken başka sorunlarla mı boğuşacak? Gebelikte kullanılamazmış zaten. Aşırı duyarlılık, dar açılı glokom varsa kullanamazsın diye yazıyor ama kim okuyor bunları? Doktorlar bu ilacı kolayca veriyor ama yan etkileri kim düşünüyor?

Bu ZYZAPIN şeyi... 20 mg, 28 tabletmiş. Neyse bi' şey. 1300 lira para istiyorlarmış! Vay be... Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Bi ilacı bu fiyata kim alır ki?

Doktorlar her şeyi yazar zaten. "Gebelikte önerilmez" diye yazmışlar, ama ne işe yarar ki? İnsan hamileyken ilaç kullanmayacak mı?

Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... İlaçtan daha kötü oluyosun galiba! Neyse ben doktor değilim, anlamadığım şeyleri sorma.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri