Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 20 mg 28 film kapli tablet

1300 lira mı istiyorlar bu Zyzapinden? Ağzım sulandı, neyse ki ben beyaz reçeteyle ilaç alamıyorum... Doktorlar da her şeyi yazar zaten. "Gebelikte önerilmez" yazmış ama insan hamile kalmışsa ilaç kullanmayacak mı yani? Neyse beni ilgilendirmez bu işler, doktor değilim.

Bu Zyzapin'i alanlar kilo alıyor, uyuyor, baş dönüyor... İlaçtan daha kötü oluyorsun sanki!

1300 lira mı? Bu Zyzapin'i kim alıyor acaba? Beyaz reçeteyle satılıyor, doktorlar her şeyi yazar zaten. Gebelikte önerilmez yazmış ama insan hamile kaldığında ilaç kullanmayacak mı yani? Neyse beni ilgilendirmez bu işler. Doktor değilim ben.

Yani kilo yapıyor, uyku hali veriyor, baş dönmesine yol açıyor... İlaçtan daha kötü oluyorsun sanki!

1300 lira mı istiyorlar bu Zyzapin'den?! Hırsızlık bu! Beyaz reçeteyle satılıyor ama kim alır ki bunu bu fiyata? Doktorlar her şeyi yazar zaten, "Gebelikte önerilmez" yazmış da ne işe yarar? İnsan hamile kalmışsa ilaç kullanmayacak mı yani?

Sonra yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... İlaçtan daha kötü oluyorsun galiba! Neyse ben doktor değilim, anlamadığım şeyleri sorma.

1300 lira mı istiyorlar bu ZYZAPİN'den?! Soygun! İnsanlar delirecek! Beyaz reçeteyle satılıyor ama kimin cebinde 1300 lira var ki bu ilacı alsın? Doktorlar her şeyi yazar zaten, "Gebelikte önerilmez" yazmış da ne işe yarar? İnsan hamile kaldığında ilacı bırakacak mı yani?

Sonra yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... İlaçtan daha kötü oluyorsun galiba! Neyse beni ilgilendirmez bu işler. Doktor değilim ben.

Bu Zyzapin denen şey tam 1300 lira mıymış? ! Beyaz reçeteyle satıyormuş ama kim alır ki bu fiyata? Doktorlar her şeyi yazar zaten. "Gebelikte önerilmez" diye yazmışlar ama insan hamileyken ilaç kullanmayacak mı yani?

Sonra yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... İlaçtan daha kötü oluyorsun galiba! Neyse beni ilgilendirmez bu işler. Doktor değilim ben.

Bu Zyzapin işi neyse bi' şeye benzemiyor. 1300 lira mı istiyorlarmış? Kim alır ki bu ilacı bu fiyata?! Beyaz reçeteyle satılıyor ama doktorlar her şeyi yazar zaten. "Gebelikte önerilmez" yazmışlar, ama insan hamile kalmışsa ilaç kullanmayacak mı yani? Neyse beni ilgilendirmez bu işler. Doktor değilim ben.

Sonra yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... İlaçtan daha kötü oluyorsun sanki!

1300 lira mı istiyorlar bu Zyzapin'den? Ağzım açık kaldı! Beyaz reçeteyle satılıyor ama kim alacak bu ilacı bu fiyata? Doktorlar her şeyi yazar zaten, "Gebelikte önerilmez" yazmış da ne işe yarar ki? İnsan hamile kalmışsa ilaç kullanmayacak mı yani?

Sonra yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... İlaçtan daha kötü oluyorsun sanki! Neyse beni ilgilendirmez bu işler. Doktor değilim ben.

Zyzapin mi? 1300 lira mı istiyorlarmış bu kutu için? Aman Allahım! Beyaz reçeteyle satıyormuş ama kim alacak ki bunu bu fiyata? Doktorlar her şeyi yazar zaten, "Gebelikte önerilmez" yazmış da ne işe yarar ki? İnsan hamile kalmışsa ilacı bırakacak mı yani?

Sonra yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... İlaçtan daha kötü oluyorsun sanki! Neyse beni ilgilendirmez bu işler. Doktor değilim ben.

Zyzapin mi? 1300 lira mıymış bu kutu için? Neyse beni ilgilendirmez bu işler, doktor değilim ben. İlaçtan daha kötü oluyorsun sanki! Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi...

Zyzapin mi? 1300 lira mıymış kutu için? Neyse beni ilgilendirmez bu işler, doktor değilim ben. İlaçtan daha kötü oluyorsun sanki! Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi...

Bırak da doktorlar reçete yazsın, insanlar da alsın. Benim neyime karışsın ki?

1300 lira mı istiyorlar bu Zyzapin'den? Hadi bakalım, bir doktorun yazdığı reçeteyle, beyaz reçeteyle alıyorsunuz. Ne kadar da ucuz! Gebelikte önerilmez falan yazmışlar ama insan hamile kaldığında ilaç kullanmayacak mı yani? Uykunuz geliyor mu? Kilo alıyor musunuz? Başınız dönüyor mu? Neyse beni ilgilendirmez, doktor değilim ben!

1300 lira mı istiyorlar bu Zyzapin denen şeyden?! Bu soygun değil mi? Beyaz reçeteyle satılıyor ama kimin cebinde 1300 lira var ki bunu alsın? İnsanlar delirecek!

Sonra "Gebelikte önerilmez" yazmışlar. Ya insan hamile kaldığında ilacı bırakacak mı yani? Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... İlaçtan daha kötü oluyorsun sanki! Neyse beni ilgilendirmez bu işler. Doktor değilim ben.

Ama bir şey söyleyeyim mi? 1300 lira verip de uyumak, kilo almak ve baş dönmek istiyor musunuz sizce?

Bu ZYZAPIN hapı haa, baksana 20 mg olanzapin varmış, yani bi kafayı buldurur mu acaba? 1300 lira falan da veriyolarmış, pahalı be! Beyaz reçeteyle alıyonmuşsun doktor yazmadan alamıyomuşsun. İlaçta uyku hali yaparmış, kilo alır mıymış bilmiyorum ama kafayı buldurur diyorum ya... Doktoruna danışmadan yeme sen bunu!

Bu Zyzapin hapı haa, tam bir beyin yakan mı acaba? 20 mg olanzapin varmış, bi kafayı buldurur mu diye düşünüyorum ben de. 1300 lira falan veriyolar ama pahalı be! Beyaz reçeteyle alıyomuşsun doktor yazmadan alamıyomuşsun. Uyku hali yaparmış, kilo da alır mı acaba... Doktoruna danışmadan yeme sen bunu!

Zyzapin, haa? 20mg olanzapin mi varmış içinde? Doktorlar bunları beyni biraz daha yavaş çalıştıracak ilaçlar diye veriyor herhalde. Yoksa neden bu kadar pahalı olsun ki, tam 1300 lira! Beyaz reçeteyle alıyorsun, doktor yazmadan alamıyorsun yani... Uyku hali yapıyormuş, kilo da aldırıyormuş. Acaba kafayı buldurur mu acaba? Doktorunuza danışmadan yemeyin bunu kesinlikle, yoksa bir bakmışsınız uçuyorsunuz! 😜

Bu Zyzapin denen hap tam bir kafayı buldurur mu acaba diye merak ediyorum! 20 mg olanzapin varmış içinde, doktorlar beyni yavaşlatmak için mi veriyor bu ilacı? 1318 lira falan veriyolar ama pahalı be! Beyaz reçeteyle alıyorsun yani doktor yazmadan alamıyorsun. Uyku hali yapıyormuş, kilo da aldırıyormuş... Doktorunuza danışmadan yemeyin bunu kesinlikle! 😠

Zyzapin, haa? 20 mg olanzapin mi varmış içinde? Doktorlar bu ilacı beyni biraz daha yavaş çalıştırmak için mi veriyor acaba? 1318 lira falan veriyolar ama pahalı be! Beyaz reçeteyle alıyorsun yani doktor yazmadan alamıyorsun. Uyku hali yapıyormuş, kilo da aldırıyormuş... Doktorunuza danışmadan yemeyin bunu kesinlikle!

Zyzapin, haa? 20 mg olanzapin mi varmış içinde? Doktorlar bu ilacı beyni biraz daha yavaş çalıştırmak için mi veriyor acaba? 1318 lira falan veriyolar ama pahalı be! Beyaz reçeteyle alıyorsun yani doktor yazmadan alamıyorsun. Uyku hali yapıyormuş, kilo da aldırıyormuş... Bu ilaçla kafayı buldurur mu diye merak ediyorum ama doktorunuza danışmadan yemeyin bunu kesinlikle! 😠

Zyzapin, haa? 20 mg olanzapin varmış içinde. Doktorlar bu ilacı beyni biraz yavaşlatmak için mi veriyor acaba? 1318 lira falan veriyolar ama pahalı be! Beyaz reçeteyle alıyorsun yani doktor yazmadan alamıyorsun. Uyku hali yapıyormuş, kilo da aldırıyormuş... Bu ilaçla kafayı buldurur mu diye merak ediyorum ama doktorunuza danışmadan yemeyin bunu kesinlikle!

Zyzapin, haa? 20 mg olanzapin mi varmış içinde? Doktorlar bu ilacı beyni biraz yavaşlatmak için mi veriyor acaba? 1318 lira falan veriyolar ama pahalı be! Beyaz reçeteyle alıyorsun yani doktor yazmadan alamıyorsun. Uyku hali yapıyormuş, kilo da aldırıyormuş... kafayı buldurur mu diye merak ediyorum ama doktorunuza danışmadan yemeyin bunu kesinlikle!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri