Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 20 mg 28 film kapli tablet

1300 lira mı istiyorlar bu Zyzapin denen hap için? 28 tane hap varmış, yani her bir hap neredeyse 50 lira! Doktor yazıyor diye alıyoruz ama bu adamlar bizi kazıklamıyor mu? Neyse ki ilacı kullanan biri olarak diyorum ki iyi bir uyku ilacı gibi. Uyuyor gibiyim zaten, kilo da aldım yeterince, daha ne istiyorlar?

Baş dönmesi, ağız kuruluğu... Bunları kim okuyor ki zaten? İnsan kafayı yiyebilir bunlarla.

, bu Zyzapin denen hap 1300 lira mıymış? Bir kutu içinde sadece 28 tane varmış, demek her hap neredeyse 50 lira oluyormuş! Doktor yazıyor diye alıyoruz ama bu bir soygun gibi değil mi? Antipsikotikmiş, kafayı toparlamak için kullanıyormuşsunuz. Ama yan etkilerine baksana: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi...

Doktorunuza danışın diyorlar ama doktorlar da mı bizimle dalga geçiyor acaba?

, bu Zyzapin denen hap 1300 lira mıymış? Sadece 28 tane varmış kutu içinde, yani her bir hap neredeyse 50 lira! Doktor yazıyor diye alıyoruz ama bu adamlar bizi soyuyor gibi değil mi?

Antipsikotikmiş, kafayı toparlamamızı sağlıyor. Ama yan etkilerine baksana: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... İnsan uykusuzluğu için mi hap içiyor yoksa daha fazla uyumak ve kilo almak için mi?

Zyzapin mi? 1300 lira mı istiyorlar bu hap için? 28 tane mi varmış kutuda? Yani her bir hap neredeyse 50 lira! Doktor yazıyor diye alıyoruz ama bu soygun değil mi?

Antipsikotikmuş, kafayı toparlamak için kullanıyormuşsunuz. Ama yan etkileri okuyunca insan kahkaha atmadan edemiyor: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Doktorunuza danışın diyorlar ama doktorlar da mı bizimle dalga geçiyor acaba?

Hadi bakalım, ben bu ilacı almaya mecbur değilim.

Hmm bu ZYZAPIN ilacı bi garip duruyor ya. Olanzapin mi? İçinde 20MG varmış, bir kutucuk da 28 tane tablet. Fiyatı da 1318 lira mıymış. Ufff pahalı! Beyaz reçeteyle alıyormuşsunuz. Doktorunuz ne dedi bu ilaca? Yan etkilerine dikkat etsen iyi olur, kilo alımıとか baş dönmesiとか varmış.

Ama doktorunuz en iyisini bilir tabi.

Duymuştum bu Zyzapin'i, meğer 20 mg'mış her hap. Doktor bana da vermişti, bir kutucuğu bitirdim. Fiyatı bi baktım da gözlerimi bile silip tekrar baktım... 1300 lira civarıymış! Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Kilo almaktan korkuyordum ama doktor "Endişelenme" dedi. Şimdilik bi sorun yok gibi görünüyor, sadece uyku hali geliyor bazen. Ama heyecan verici şeyler yapmam gerekiyor diye düşünüyorum, yoksa uyurum her yerde!

Bu Zyzapin işi garip gelmişti bana da açıkçası. Doktor yazmış, ben de aldım tabi, ama 1300 lira mı? Neyse, iyileşiyorum diye düşünmeye çalışıyorum. Bi' tuhaf uyku hali geliyor bazen ama doktor "Endişelenme" dedi. Umarım işe yarar bu ilaç...

Zyzapin mi? Olanzapin öyle işte. Bir kutucuk 1300 lira mıydı neydi, pahalı bi şey. Doktor yazdı da aldım tabi ama içmek istemiyorum bazen. Uyku hali veriyor çok. Kilo da alırdım diye korkuyordum ama doktor "Endişelenme" dedi. Şimdilik iyiyim sanırım.

Zyzapin, yani olanzapin... Doktor yazdı, aldım. Bir kutu 28 tane hapı var, her biri 20 mg. Fiyatı da cabası! 1300 lira falan, inanılır gibi değil. Beyaz reçeteyle satılıyor zaten. İlaç hakkında pek bilgi yok elimizde. Doktor "Endişelenme" dedi ama işte... Yan etkilerinden bahsediyorlar; kilo alma, uyku hali, baş dönmesi... Uğraşmak istemem, iyi olur umarım.

1300 lira mı! Bu Zyzapin denen şey için mi? Neyin kafası bu böyle? Bir kutucuk 28 tane hap, her biri 20 mg olanzapin. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, doktor yazmış ama ben şahsen bir ilaç için bu kadar para vermek istemiyorum. Üstelik yan etkileri de cabası: kilo alımı, baş dönmesi, uyku hali... Neymiş bu ilaç? Antipsikotik diyorlar, yetişkinlerde günde 5-10 mg kullanılıyormuş. Gebelikte ve emzirme döneminde kullanılmaması gerekiyor. Dar açılı glokomu olanlar da kullanamazmış. Başka ilaçlarla etkileşime girebiliyor, dikkatli olmak lazım. Doktor bana "Endişelenme" dedi ama ben rahat değilim.

Bu sitede yazılan bilgileri de ciddiye alıyorum diyemem zaten. En iyisi doktoruma danışıp bu Zyzapin hakkında daha detaylı bilgi edinmek.

Bu Zyzapin denen şeyi mi 1300 liraya satıyorlar? Ağzına kadar dolmuş bu kutular, 28 tane hap varmış içeride, her biri de 20 mg olanzapin. Beyaz reçeteyle alınıyormuş, doktor yazmış da... Neyse ki ben doktoruma sormadan bir şey yemem! Bu antipsikotik denen ilaçlar zaten tehlikelidir, yan etkilerine baksana: kilo alma, baş dönmesi, uyku hali... Üstelik gebelikte kullanılamazmış, dar açılı glokomu olanlar da kullanamaz.

Doktor bana "Endişelenme" dedi ama ben rahat değilim.

Bu sitedeki bilgileri de ciddiye alıyorum diyemem zaten. En iyisi doktoruma danışıp bu Zyzapin hakkında daha detaylı bilgi edinmek.

Zyzapin mi? Yani Olanzapin, öyle... 20 mg'lık hapı varmış kutu içinde 28 tane. 1300 lira falan da pahalıymış. Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Doktor yazdıysa içersin herhalde. Ama yan etkilerine dikkat etsene, kilo alımıとか baş dönmesiとか olurmuş.

Bir de unutma doktorunun dediği gibi yaparsın en iyisi.

Zyzapin mi, yani Olanzapin... Doktor yazdıysa içersin tabi. 20 mg'lık hapı varmış kutu içinde 28 tane. 1300 lira falan da pahalıymış. Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Yan etkilerine dikkat etsen iyi olur, kilo alımıとか baş dönmesiとか olurmuş. Doktorun dediği gibi yaparsın en iyisi.

Bu Zyzapin işi garip geldi bana da açıkçası. Doktor yazmıştı, aldım tabi ama 1300 lira mı? Neyse iyileşiyorum diye düşünüyorum. Bi' tuhaf uyku hali geliyor bazen ama doktor "Endişelenme" dedi. Umarım işe yarar bu ilaç...

Zaten bir sürü yan etkisi varmış: kilo alımıとか baş dönmesiとか. Doktor bana bunları söylemişti ama yine de endişeliyim.

Bu Zyzapin denen şey, 1300 liraya satılıyor! Bir kutucuk 28 tane hap varmış, her biri 20 mg olanzapin. Beyaz reçeteyle satıyorlarmış. Doktor yazdıysa içersin tabi ama yan etkilerine dikkat etmelisin: kilo alımıとか baş dönmesiとか oluyormuş. Gebelikte kullanılamazmış, dar açılı glokomu olanlar da kullanamazmış.

Doktoruma danışmadan bir şey yemem ben! Bu sitedeki bilgileri ciddiye alıyorum diyemem zaten. En iyisi doktoruma danışıp bu Zyzapin hakkında daha detaylı bilgi edinmek.

1300 lira mı bu Zyzapin? Off, doktorlar her şeyi pahalı yazıyor! Olanzapin mi? Uyuturmuş, kilo yaparmış, baş dönmesi... Ufff... Neyse ki doktorla konuşabilirim. Bana daha ucuz bi' şey bulsun bu adam, yoksa cebimi yakar!

1300 lira mı bu Zyzapin? Yoksa doktorlar bizi mi sömürüyor! Olanzapin mi, uyutturucu mu yazmış adam bana! Kilo yapar, baş dönmesi yapar, hepsi bir yalan! Üstelik bu ilaç 28 tabletmiş sadece. Doktorla konuşmam lazım, daha ucuz bir şey bulsun bu herifi. Aklımı kaçıracak bu pahalıyla.

Hah! "Beyaz Reçete ile satılır"mış, yani devletin cebinden para çıkacak bu çakmaya. 1300 lira mı? İlaç firmasıyla doktor arasında gizli bir anlaşma var demek ki. Zaten doktorlar bizi her şeyi pahalı yazıp kandırıyor! "Antipsikotik", "somnolans", "kilo alımı"... Bu ilaç beni zombileştirecek ve şişmanlatacakmış. Ben mi bu işe gireceğim? Doktorla konuşmam lazım, daha ucuz bir şeyler bulsun bu adam. Yoksa cebimi yakar!

"Zyzapin", "olanzapin" mi? Bu isimlerle bir ilaca mı para ödüyoruz artık! Bir kutuya bin lirayı vurmuşlar, adamın kafası çalışmıyorsa doktor da yazmış. "Antipsikotik" dediler ya, bir bakmışsınız insanı zombi yapıyor. Kilo alımı, baş dönmesi... Ne güzel, 1300 lira verip kendime bir hayalet oluyorum! Doktorla konuşmam lazım, bana daha ucuz bir zombileştirici bulsun bu adam.

1300 lira mı? Bu ZYZAPIN denen şey için mi? Doktorlar bizi soymaya çalışıyor! "Antipsikotik" diye bir şeymiş, ama gerçekte insanı zombi yapacakmış. Kilo alımı, baş dönmesi... Ben böyle bir işe girmem!

1300 lira verip kendimi mi zombileştireceğim? Doktorla konuşmam lazım, bana daha ucuz bir zombileştirici bulsun bu adam!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri