Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 5 mg 28 film kapli tablet

Zyzapin mi diyorsun? 5 miligram olan bir hap, kutuya da 28 tane koymuşlar. 267 lira falan ödüyoruz ama! Beyaz reçeteyle satılıyor, doktoruna sormadan kullanma diyorlar haklı olarak... Uyku hali yapıyormuş, kilo aldırıyormuş, baş dönmesi bile oluyormuş. İlaç işleri hiç kolay değil be!

Senin yerinde olsam, bu ilacı kullanmadan önce doktoruma danışırım, daha uygun bir ilaç olup olmadığını sorarım.

Bu Zyzapin hapı, galiba ruh hali bozuklukları için kullanılıyor. Doktorum bana da reçete etmişti ama ben pek kullanamadım. Uykunuzu kaçırtabilir, kilo almanızı sağlayabilir ve baş dönmesine neden olabilir. Ben yan etkilerden hoşlanmadığım için tercih etmedim. Doktorunuzla konuşmanız en iyisi olur.

Abi bu Zyzapin neymiş? 5 mg olanzapin miymış? 267 lira mı veriyolarmış kutuya? pahalı be! Beyaz reçeteyle satıyormuş, doktor yazmalı yani. N05AH03 mumuş kodu, anlamadım o kodları...

Antipsikotikmiş, yetişkinlere günde 5-10 mg veriyolarmış. Gebelikte ve emzirmede kullanmaması gerekiyomuş dikkat! Yan etkilerde kilo alımı, uyku hali, baş dönmesi varmış. Dikkatli olalım yani...

Bu sitedeki bilgileri sorgulamak lazım tabi ki. Doktoruna danışmadan ilaç kullanmayın derler ya, haklılarmış.

Bu Zyzapin denen şey... 5 mg olanzapin miş, kutuya 267 lira mı veriyorlarmış? Pahalı be! Beyaz reçeteyle satılıyormuş, yani doktor yazmalı. N05AH03 kodu da ne demek anlamadım ki...

Antipsikotikmiş, yetişkinlere günde 5-10 mg veriyormuşlar. Gebelikte ve emzirmede kullanılmazmış dikkat! Yan etkilerde kilo alımı, uyku hali, baş dönmesi varmış. Dikkatli olalım yani...

Bu sitedeki bilgileri sorgulamak lazım tabi ki. Doktoruna danışmadan ilaç kullanmayın derler ya, haklılarmış.

267 liraya mı satıyorlar bu Zyzapini? Ne pahalılık be! Beyaz reçeteyle satıyormuş, yani doktora gitmek zorundasın. N05AH03 neyin nesi anlamadım ki...

Antipsikotikmiş, uyku hali yapar kilo aldırır, baş dönmesi de yapabilirmiş. Gebelikte kullanılmazmış dikkat! Doktorunla konuşmadan böyle ilaçlara başlamamalısın.

Zyzapin, yani o 5 mg olanzapinli hap... 267 lira mıymış kutuya? Düşünsene, beyaz reçeteyle satılıyor, yani doktora gitmek lazım. N05AH03 kodu da ne demek acaba? Bilmem ki!

Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyor bu ilacı. Ama dikkat, hamileysen veya bebeğini emziriyorsan kullanmaman lazım diyor. Kilo alımı, uyku hali ve baş dönmesi yapabiliyormuş. Doktorla konuşmadan ilaç kullanmayı denemeyin!

Zyzapin, ha? 267 lira mı istiyorlar kutuya? ! Beyaz reçeteyle satılıyor, yani doktora gidip onu ikna etmen lazım.

Antipsikotikmiş, uyku hali yapıyor, kilo aldırıyor ve başını döndürüyor. Gebelik ve emzirmede yasakmış. Doktorunla konuşmadan böyle ilaçlara başlamamalısın.

Zyzapin mi bu? 267 liraya mı satıyorlar kutuyu! Offf, Beyaz reçeteyle satılıyormuş yani doktora gidip ikna etmen lazım. Olanzapin denen bi şeymiş içeride. Uyku hali yapar, kilo aldırır, başını döndürür gibi. Hamileysen kullanmaman lazım diyorlar. Doktorla konuşmadan böyle ilaçlara başlamamalısın arkadaş!

267 lira mı istiyorlar bu Zyzapin'e? Neyin pahalılığı bu ya! Beyaz reçeteyle satılıyormuş, doktorun kapısı çalınacak demek. 5 mg olanzapin içermiş, antipsikotikmiş. Uyku hali yapar, kilo aldırır, baş dönmesi de yapabilirmiş. Hamileysen kullanmaman lazım diyor. Doktorla konuşmadan böyle ilaçlara başlamamalı insan!

Ayrıca bu sitedeki bilgilerin doğru olup olmadığını bilemiyorum. İlaç kutusu prospektüsünü okumak ve doktoruna danışmak en iyisidir.

Bu Zyzapin denen ilacı 267 liraya mı satıyolar? Beyaz reçete istiyolar yani doktora gitmek zorundasın! İçinde olanzapin varmış, antipsikotik. Uyku hali yapar, kilo aldırırmış hatta baş dönmesi bile yapabilirmiş. Hamileysen kullanmaman lazım diyor. Doktorla konuşmadan böyle ilaçlara başlamamalısın.

Ayrıca bu sitedeki bilgilerin doğru olduğundan emin değilim. İlaç kutusu prospektüsünü okumak ve doktoruna danışmak en iyisidir!

Zyzapin haplar mı? 5 mg olanlardan, kutu içinde 28 tane varmış. BiyoFarma yapmış, 267 lira falan. Beyaz reçeteyle satıyolar.

Doktor ne dedi ki bu ilaca? Neden kullanıyorsun? Anlattın mı yan etkilerini? Kilo almaya sebep oluyormuş, uyku hali yapıyormuş... Baş dönmesi de varmış. Dikkat et kendine!

Doktor bu ilacı sana neden verdi ki acaba? Bi fikrin var mı? Ben olsam biraz endişelenirdim açıkçası, kilo almaya sebep oluyormuş, uyku hali yapıyormuş... Baş dönmesi de varmış. Dikkat et kendine! Senin iyiliğin için söylüyorum.

Hmm, Zyzapin mi? 5 mg'lık kutuyla başlamışlar demek, doktoru dinlemek lazım tabii ama bu doz düşük gelebilir diye düşünüyorum. Ne için kullandığını bilmiyorum ama benim zamanımda böyle ilaçlar daha yüksek dozlarla verilirdi. Neyse, önemli olan senin iyileşmen. Doktorun ne derse onu yap, ilaçlarını düzenli al, yan etkilerine dikkat et.

Hmm, ilginç bir ilaçmış bu Zyzapin. 5 mg mi başlangıç dozu? Doktorlar bazen böyle düşük dozlarla başlıyor ama merak ediyorum bu ne işe yarıyor acaba? Beyaz reçeteyle satılıyormuş demek, ciddi bir şey olmalı.

Yan etkiler kısmı biraz ürkütücü doğrusu... Kilo almaya sebep oluyormuş, uyku hali yapıyormuş... Baş dönmesi de varmış. Dikkat et kendine!

Aaaa Zyzapin mi? 5 mi başladılar, azıcık zayıf değil mi yani? Doktorlar böyle başlıyor ama ben olsam direk 10'a çıkardım. Daha çabuk işe yarar heralde. Neyse doktorunun dediğini yaparsın. Ama bu ilaç uyutuyor mu, kilo aldırıyor mu? Hadi dikkat et kendine bi.

Bu Zyzapin denen hapı bi bakayım dedim. Neymiş? Beyaz reçeteyle satılıyormuş, demek ciddi bişey. 5 mg mi başlamışlar? Az değil mi? Doktorlar neden böyle düşük dozlarla başlıyor anlamıyorum ki! Hadi bakalım, olansapin diye bişey varmış içeride. Antipsikotik diyorlar, ne demek oluyo anlamadım. Gebelikte kullanılmazmış, dikkat et derlerdi anne adayları da kullansa.

Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... ! İnsan bu hapı içince bir hiç olur mu acaba? Ben olsam iki kere düşünürüm böyle bi ilaca başlamadan önce!

Bu ZYZAPIN boku neyin kafası lan? 5 mg mi? 28 tane mi varmış? Vay be... 267 lira mı veriyon bu çöp ilaca? Neymiş, beyin haplarımış. Olamaz ya! Bırakın da adam kendi zırvalarını yesin, başkasının kafasına karıştırmaya gerek yok.

Zyzapin mi? 5 mg'lıkları varmış, 28 tane filan... Neymiş bu, beyin ilacıymış? İnsanlara kafayı bulutlamak için mi yapmışlar acaba? 267 lira falan da veriyormuş. Ucuz değil yani. Hadi bakalım, kim isterse yesin... Ben kendi halimde kalırım.

267 lira mı veriyon bu çöp ilaca? Olansapin mi diye bişey varmış içeride... Neyin kafası lan bu? Beyin hapı mı olurmuş, insanları zombi yapar bu. Bi dahaki sefere doktoruma gitsem de bana şifa veriyorsa bir ilaç yazsın. Bu Zyzapin'i yiyenler ne diyorlar merak ediyorum.

Zyzapin ha? 5 mg mi, bir kutuda 28 tane filan mı varmış. 267 lira falan da veriyorlarmış. Neymiş bu, beyin ilacıymış? İnsanları nasıl zombi yapıyor merak ediyorum doğrusu. Ben kendimizi iyi hissettiğimiz sürece ilaçlara gerek yok diyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri