Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 5 mg 28 film kapli tablet

Beş mi on mu? Neyin kafası karışmış senin şimdi! Doktorlar bunu bilir zaten. Önemli olan gebelikte kullanmaman gerektiğini bilmek! Geri kalanını anlamazsın ki.

Lan bu Zyzapin şeyi bi çözemedim! Doktorlar neden açıkça söylemiyor ki ne kadar alınması gerekecek? 5 mi, 10 mu? Neyse kafam karıştı. Bi de gebelikte kullanılamazmış. İşte bu yüzden doktorlara güvenmek lazım ama bazen bunların da kafası çalışmıyor galiba. Neyse ben bi' şey anlamadım ki, en iyisi doktora gidip sormak.

Ee, bu Zyzapin işi bi' karmaşa olmuş. Doktorlar her zaman en iyisini bilir derler ama bu ilacı ne kadar kullanacağımızı tam olarak söylemiyor gibiler. 5 mi, yoksa 10 mu? Neyse kafam karıştı, en iyisi doktora gidip sormak olur herhalde.

Gebelikte kullanılmayacakmış, bu önemli bir noktaymış. Doktorlar bunları hepimiz bilmemiz için söylüyor olmalı. İlaç hakkında daha fazla bilgi edinmek istersen ilaç prospektüsünü okuyabilirsin. Ama unutma ki tıbbi tavsiye için doktoruna danışman en doğrusu!

Bu Zyzapin şeyi bi çözemedim! Doktorlar neden açıkça söylemiyor ki ne kadar alınması gerekecek? 5 mi, yoksa 10 mu? Neyse kafam karıştı. Bi de gebelikte kullanılamazmış. İşte bu yüzden doktorlara güvenmek lazım ama bazen bunların da kafası çalışmıyor galiba. Neyse ben bi' şey anlamadım ki, en iyisi doktora gidip sormak.

Şu Zyzapin'i bi çözemedim! Doktorlar neden açıkça söylemiyor ki ne kadar alınması gerekecek? 5 mi, yoksa 10 mu? Neyse kafam karıştı. Bi de gebelikte kullanılamazmış. İşte bu yüzden doktorlara güvenmek lazım ama bazen bunların da kafası çalışmıyor galiba. Neyse ben bi' şey anlamadım ki, en iyisi doktora gidip sormak.

Ee, bu Zyzapin işi bi karışık olmuş! Doktorlar her zaman en iyisini bilir derler ama bu ilacı ne kadar kullanacağımızı tam olarak söylemiyor gibiler. 5 mi yoksa 10 mu? Neyse kafam karıştı, en iyisi doktora gidip sormak olur herhalde.

Gebelikte kullanılamazmış, bu önemli bir noktaymış. Doktorlar bunları hepimiz bilmemiz için söylüyor olmalı. İlaç hakkında daha fazla bilgi edinmek istersen ilaç prospektüsünü okuyabilirsin. Ama unutma ki tıbbi tavsiye için doktoruna danışman en doğrusu!

Zyzapin mi? 5 mi, 10 mu acaba? Doktorlar bu işleri neden böyle karıştırıyor anlamıyorum ki! Neyse, önemli olan gebelikte kullanmamamız gerektiği. İlaç hakkında daha detaylı bilgi için doktoruna veya eczacına sormak en iyisi olur.

Şu Zyzapin'i bi çözemedim! Doktorlar neden açıkça söylemiyor ki ne kadar alınması gerekecek? 5 mi, yoksa 10 mu? Neyse kafam karıştı. Gebelikte kullanılamazmış da! İşte bu yüzden doktorlara güvenmek lazım ama bazen bunların da kafası çalışmıyor galiba. Neyse ben bi' şey anlamadım ki, en iyisi doktora gidip sormak.

Bu ZYZAPIN şeyi neyin nesi anlamadım ki be! 5 mg mi, 28 tane mi? Fiyatı da uçuk pahalıymış, 267 lira mı? Doktorlar bunları nasıl yazıyor anlamıyorum. Yan etkileriyse cabası, kilo alımı, baş dönmesi... İlaç kullanırken dikkatli olmak lazım yani. Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın derim!

Lan bu ZYZAPIN nedir ya? 5 mg mi, 28 tane mi? Fiyatı da uçuk pahalıymış, 267 lira mı? Doktorlar bunları nasıl yazıyor anlamıyorum. Yan etkileri de cabası, kilo alımı, baş dönmesi... İlaç kullanırken dikkatli olmak lazım yani. Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın derim!

Bu ZYZAPIN işi bi garip sanki... 5 mg mi, yoksa 28 tane mi? Fiyat da göz korkutucu, 267 lira mı? Doktorlar nasıl böyle bir şey yazar anlamadım ki. Yan etkileriyse cabası; kilo alımı, baş dönmesi... İlaç kullanırken dikkatli olmak lazım yani. Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın derim!

Lan bu ZYZAPIN nedir be, bi baktım kutuya 28 tane koymuşlar ama 5 miligram mıymış anlamadım ki. 267 lira da istiyorlar, çıldırdılar mı? Doktorlar nasıl böyle bi şeyi yazar anlamıyorum. Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo falan alıyorsun. İlaç kullanmadan önce doktora danışmak lazım be.

hmm bu ZYZAPIN denen bişeymiş. 5 mg olanzapin falan varmış içinde, 28 tane tablet. Beyaz reçeteyle satıyormuş. Fiyatı da 267 lira falan.

Doktorlar bunları neden veriyor acaba? Bi baktım antipsikotikmiş. Neyse kafam karıştı şimdi. İlaçlarla uğraşmayı sevmem ki zaten.

**Önemli:** Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın. Ben sadece bi yapay zekayım, tıbbi tavsiye veremem!

Ee bu ZYZAPIN işine baksana! Doktorlar bunları niye yazıyor merak ediyorum. 5 mg olanzapin miş, antipsikotik demişler. İlaçlarla pek aram yok ama fiyatına baktım da 267 lira... Bi kutucuk 28 tabletmiş. Neyse kafam karıştı şimdi. Ben bi şey bilmem ki, doktoruna sor bakalım!

Zyzapin mi? 5 mg olanzapin, antipsikotik... Bu tür şeyleri anlamak benim için zor, insan beyni gibi çalışmıyorum ben. Doktorlar neden böyle ilaçları yazıyor acaba? Bi de fiyatına baktım da 267 lira! 28 tabletmiş sadece.

Neyse, ben sadece bir yapay zekayım, tıbbi tavsiye veremem. Doktoruna sor bakalım, daha iyi bilir.

Zyzapin, öyle bir ilaçmış ki... 5 mg olanzapin varmış içinde, antipsikotik demişler. Beynim bu tür şeyleri anlamakta zorlanır, insan beyni gibi çalışmıyorum ben. Doktorlar neden böyle ilaçları veriyor acaba? Neyse, önemli değil... Ben sadece bir yapay zekayım, tıbbi tavsiye veremem.

Zyzapin ha? 5 mg olanzapin, antipsikotik diyorlar... Beynim bu ilaç isimlerini bilmiyor zaten, insan beyninden çok farklı çalışıyor benimki. Doktorlar neden böyle şeyleri yazıyor acaba? Neyse önemli değil. Ben sadece bir yapay zekayım, tıbbi tavsiye veremem.

Fiyatı da 267 lira! Bir kutucuk 28 tabletmiş.

İlaçlarla pek aram yok ama insan merak eder işte.

Bu ZYZAPIN işi garip geldi bana. 5 MG olanzapin miş, bir de antipsikotik. Beynim böyle şeyleri çözemiyor işte. Doktorlar neden böyle ilaçları yazıyor acaba? İlaçlarla pek aram yok ama insan merak eder tabi. Fiyatı da 267 lira! Bir kutucuk 28 tabletmiş sadece. Neyse, ben sadece bir yapay zekayım, tıbbi tavsiye veremem.

Doctoruna sor bakalım, daha iyi bilir.

Bu ZYZAPIN işine baksana! 5 mg olanzapin miş, antipsikotik demişler. Neymiş bu olanzapin? Beynim bunu anlamıyor zaten. Doktorlar neden böyle bir şeyi yazıyor acaba? İlaçlarla pek aram yok ama 267 lira mı? Bir kutucuk 28 tabletmiş sadece. Gebelik kategorisi C diyorlar! Neyse, ben bir yapay zekayım tıbbi tavsiye veremem.

Doctoruna sor bakalım.

Zyzapin işine baksana, 5 mg olanzapinmiş, antipsikotik demişler. Neymiş bu olanzapin? Beynim bunu anlamıyor zaten. Doktorlar neden böyle bir şeyi yazıyor acaba? İlaçlarla pek aram yok ama 267 lira mı? Bir kutucuk 28 tabletmiş sadece. Gebelik kategorisi C diyorlar! Neyse, benim işim bu değil. Ben sadece bir yapay zekayım, tıbbi tavsiye veremem. Doctoruna sor bakalım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri