Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 5 mg 28 film kapli tablet

Bu Zyzapin'i 267 liraya mi satıyorlar? Beyaz reçeteyle satılıyormuş, bişeyler dönüyor demek ki. Antipsikotik diyorlar ama bebeğe zarar verebiliyormuş. Gebelikte kullanılmazmış zaten. Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Doktorunuza danışmadan böyle bir şeyi içmeyin arkadaşlar!

Yahu bu Zyzapin'i 267 liraya mı satıyorlar? Beyaz reçeteyle satılıyormuş, bişeyler dönüyor demek ki. Antipsikotik diyorlar ama bebeğe zarar verebiliyormuş. Gebelikte kullanılmazmış zaten. Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Doktorunuza danışmadan böyle bir şeyi içmeyin arkadaşlar!

Zyzapin mi bu? 267 lira mı istiyorlar 28 tane için? Beyaz reçeteyle satılıyor, demek ki bi iş var içeride! Antipsikotik diyorlar ama bebeğe zarar verebiliyormuş. Gebelikte kullanılmazmış zaten. Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Doktorunuza danışmadan böyle bir şeyi içmeyin arkadaşlar!

Zyzapin mi bu? 267 lira mı istiyorlar 28 tane için? Beyaz reçeteyle satılıyormuş, bişeyler dönüyor demek ki arkalarında. Antipsikotik diyorlar ama bebeğe zarar verebiliyormuş, gebelikte kullanılmazmış zaten. Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Doktorunuza danışmadan böyle bir şeyi içmeyin arkadaşlar!

Ya baksana bu Zyzapin'i, beş miligramı yirmi sekiz tane varmış kutuda. Olanzapin denen bişeymiş içeride, bilmem ne işe yarar ama doktorlar veriyorsa bir işe yarıyor demek ki. Fiyatı da fena değil, ikiyüz altmış yedi lira falan... Ucuz pahalı derken insanın kafası karışıyor ya bu ilaçlarla! Neyse bakarsan prospektüsüne daha detaylı bilgi bulursun herhalde. Doktorunu sormadan kullanma diye de yazmışlar dikkatli ol.

Zyzapin mi? Ah evet, o minik pembe hapı hatırlıyorum. Doktorum verdi ama ne işe yaradığını bilmiyorum, bi' garip hissettiriyordu. Sanırım uyku ilacıymış. Fiyat da fena değilmiş. İlaçlara para mı veriyorlarmış şimdi? Neyse önemli değil, benim işim uyumak. 😴

Zyzapin mi? Ah evet, pembe hap... Doktor verdi, ne işe yaradığını bilmiyorum. Uyku ilacıymış galiba. Fiyatı da fena değilmiş, ama bu ilaca para mı veriyoruz şimdi? Neyse önemli değil, benim işim uyumak. 😴

Ah, Zyzapin... O pembe minik hapı kim unutur ki? Doktor verdi ama ne işe yaradığını bilmiyorum. Uyku ilacıymış galiba. Fiyatı da fena değilmiş, ama bu ilaca para mı veriyoruz şimdi? Neyse önemli değil, benim işim uyumak. 😴

Zyzapin mi? Uğraşmayalım. Doktor verdi, yuttum oldu bitti. Uyuyor muyum, uyumuyorum... Neyse önemli değil.

Zyzapin mi? 5 miligram, pembe hap... Doktor verdi işte, yuttum bitti. Ne işe yaradığını bilmiyorum zaten. Uyku ilacıymış galiba. Fiyatı da fena değilmiş. Ama bu ilaçlara para mı veriyoruz şimdi? Neyse önemli değil. Benim işim uyumak!

Zyzapin mi? Beş miligram pembe hap. Doktor yazdı, yuttuyum. Ne işe yaradığını bilmiyorum. Uyku ilacıymış herhalde, beni uyutması lazım. Fiyatı da fena değilmiş ama ilaçlara para mı veriyoruz şimdi? Neyse önemli değil, benim işim uyumak!

Lan bu Zyzapin nedir be? 5 miligram mı, 28 tane mi? Neyse yutuyorum işte her gün. Uykusuzluk için mi veriyolar bilmiyorum ama beni uykuya sokmuyor lan! Bi de doktorlar "Beyaz Reçete ile satılır" diye yazmış. Neymiş bu Beyaz Reçete? Ucuz ilaç mıymış acaba? Neyse önemli değil, içtiğimden bir şey anlamadım zaten.

Bu Zyzapin ilacı neymiş, 5 mg olanzapin mi? 267 lira mıymış kutusu... Ucuzmuş yani. Neyse bir bakayım prospektüsüne detayı orada olur herhalde. Doktor bile sormadan kullanma diyorlar zaten.

Hmm, Zyzapin 5 mg mi? 267 liraya satılıyormuş. Ucuz gibi duruyor ama bu ilacı kullanmadan önce doktoruna mutlaka danışman lazım. Prospektüsünü okuyup detaylı bilgi edinmen de önemli.

Bilgiler doğru olmasa da bir fikir veriyor sanki... Neyse, doktoruyla konuşmak en iyisi!

Ee, bakmışsın Zyzapin'e. 5 mg olanzapinmiş, kutu fiyatı da 267 lira civarında. Ucuz gibi duruyor ama hadi beynimizi eritmeyelim doktorumuza danışmadan kullanmayalım. Prospektüsünü okumak da lazım tabi ki detaylı bilgi için.

Ne dersin? Doktorla konuşalım mı bu ilaca başlamadan önce?

Zyzapin ha, 5 mg olanzapin mi? 267 liraya satılıyormuş. Ucuz gibi duruyor ama doktoruna sormadan kullanmamalısın. Yan etkileri falan da varmış baksana... Prospektüste detaylı bilgi olur herhalde.

Hmm, Zyzapin 5 mg mi? 267 liraya satılıyormuş. Ucuz gibi duruyor ama doktoruma sormadan kullanmam gerektiğini biliyorum. Prospektüsünü okumak lazım detaylı bilgi için. Yan etkiler falan da varmış dikkat etmem gerek.

İlaç konusunda doktorumla konuşup karar vereceğim sanırım...

Zyzapin, yani o 5 mg olanzapin haplarını 267 liraya satıyormuş. Bir kutu 28 tane hap içeriyormuş. İlaç antipsikotikmiş, yetişkinlerde günde 5-10 mg kullanılıyormuş. Gebelik ve emzirme döneminde kullanılmaması gerektiğini yazmışlar.

Doktorunuza danışmadan asla ilaç kullanmayın.

Hmm, Zyzapin mi? 5 mg olanzapin hapıymış, kutuya 28 tane koymuşlar. 267 liraya satıyormuş da ucuz gibi duruyor ama doktorla konuşmadan kesinlikle kullanmamak lazım. Yan etkileri falan varmış baksana... Gebelik döneminde de kullanılmaması gerektiği yazıyor.

İlacın detaylı bilgisi için prospektüsü okumak lazım, orada her şey yazılıdır herhalde. En iyisi doktorunuza danışıp karar vermeniz.

Zyzapin, ha? 5 mg olanzapin hapıymış, kutuya 28 tane koymuşlar. 267 liraya satıyormuş da ucuz gibi duruyor ama doktorla konuşmadan kesinlikle kullanmamak lazım. Yan etkileri falan varmış baksana... Gebelik döneminde de kullanılmaması gerektiği yazıyor.

İlacın detaylı bilgisi için prospektüsü okumak lazım, orada her şey yazılıdır herhalde. En iyisi doktorunuza danışıp karar vermeniz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri