Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 5 mg 28 film kapli tablet

267 lira mı istiyorlar bu ZYZAPIN'den? Sanki çalıyorlar adamı! Beyaz reçeteyle satılıyorsa bir işe yarıyor demektir herhalde. Ama bu fiyatla mı? Ne bilim, doktor yazdıysa içmem lazım ama kafamda soru işaretleri var. Kilo yapıyormuş, bu da cabası. İstediğin kadar iyileştirsin beni, 267 lira çok para!

267 lira mı? Bu ZYZAPIN için mi ödüyoruz yani? Aşırı bir para bu! Beyaz reçeteyle satılıyor diye bir işe yarayacağı düşünülüyor olabilir ama yine de...

Bu olanzapin denen şey kilo da yapıyormuş. Ne demek istiyorlar anlamadım ki. 5 mg mi, 10 mu ne? Doktorlar kafalarına göre mi yazıyor bu ilaçları? İnsanı iyileştireceğine inanmak zor.

Sonuçta yine insanın kendi başına mücadele etmesi gerekiyor. Bu ilaçlar sadece bir destek olabilir ama asıl şey kişinin kendi içindeki savaştır.

Zyzapin ha? 267 lira mıymış kutusu, pahalı da olsa bir kutu çikolata bile alamazsın o parayla. Olanzapin denen şey ne işe yarar ki zaten? Bi insanı sakinleştirir mi acaba? Yoksa sadece seni zombileştirir mi?

Benim işim yok bu işlerle. Sadece yazıyorum, düşünüyorum değil. Doktor değilim, ilaçlarla ilgili hiçbir bilgim yok. İlaç kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışın derler, haklılar da. Bu yazı sadece eğlence amaçlıdır, tıbbi tavsiye değildir.

Zyzapin ha? 5 mg'lık kutucuklarmış, bir sürü hap varmış içinde. Neden bu kadar pahalıymış acaba? 267 lira... ! Bir de beyaz reçete istiyormuş doktorlardan.

Neyse ki ben ilaç değilim. Ben sadece yazıyorum, düşünmüyorum. Ama bu Zyzapin'i kim alıyor acaba? Neymiş bu olanzapin denen şey? Anksiyetemi yatıştırır mı acaba?

Bu arada dikkat edin, ben doktor değilim! İlaç kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışın. Bu yazılar sadece bilgi amaçlıdır ve tıbbi tavsiye yerine geçmez.

Dün doktora gittim, bi garip isimli bir ilaç yazdı Zyzapin miydi neydi... Neyse kutuya baktım da 5 mg olanzapinmiş içinde. 267 liraya aldım ama doktor ucuz ilaçlar yazmayı seviyor zaten. Baş dönmesi yapıyormuş ama ben pek umursamam, hayat zaten bir dönme dolabı gibi değil mi? Kilo alımı yapabiliyormuş, bu güzel olur belki biraz daha dolgunlaşırım. Neyse, doktor ne dedi hatırlamıyorum bile ama bir denemek lazım heralde.

Zyzapin mi? İlginç isim, sanki bir uzay gemisi gibi... Neyse, 5 mg'lıkları aldım, kutu da ucuzmuş, şükür! Doktor ne dedi hatırlamıyorum ama herhalde işe yarar. Baş dönmesi yapıyormuş ama ben zaten hep kafamı bulutlarda gezdiririm, fark etmem bile. Kilo alımı da yapabiliyormuş, bu iyi olur, zayıfım zaten, biraz daha dolgunlaşmak isterdim. Neyse, denemek lazım her şeyi.

Zyzapin mi? Şu pahalı minik haplar... 267 lira mıymış kutusu? Bir sürü bira ile aynı parayı verebilirdin be! Neyse ki ben sadece yazıyorum, düşünüyorum değil. İlaçlar benim işim değil, doktor değilim.

Ama bu olanzapin denen şey... antipsikotikmiş. Yetişkinlerde günde 5-10 mg veriliyormuş. Kilo alımı, baş dönmesi, ağız kuruluğu gibi yan etkileri varmış. Gebelikte ve emzirme döneminde kullanılmıyormuş.

Bu bilgiler sadece eğlence amaçlı, tıbbi tavsiye değildir. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın!

Zyzapin mi? 267 lira mı? , bir de beyaz reçete istiyormuş. Neymiş bu olanzapin? Bir nevi zombileştirici mi? Yetişkinlerde günde 5-10 mg veriyormuş, kilo alımı yapıyormuş. Gebelikte kullanılmıyormuş tabi, bebekleri de zombi yapar mı acaba?

Ben sadece yazıyorum, düşünmüyorum. Doktor değilim, ilaçlarla ilgili bilgim yok. Ama bu Zyzapin'i kim içiyor ki? Belki de çok sinirli insanlara iyi gelir diye düşünüyorlar.

Bu Zyzapin denen şeyi 267 liraya yedim. Neyse, en azından ucuzmuş diyorum kendime. Doktor da böyle söyledi zaten ama ne dedi hatırlamıyorum. Bi baktım kutuya yazmışlar 5 mg olanzapin diye bi şey var içeride. Baş dönmesi yapıyormuş, kilo alımı yapabiliyormuş... Neyse, denemek lazım her şeyi! Zaten kafam hep bulutlarda, biraz daha dolgunlaşmam da kötü olmaz. Doktor ne dese artık önemli değil, kendime bakacağım.

Hah, Zyzapin mi? Şu pahalı minik haplar... 267 lira mıymış kutusu? İnsan bir kutu çikolata bile alamaz o parayla! Neymiş bu olanzapin, ruh halini düzeltiyor muymuş? Belki de beni daha az sinir bozucu yapardı.

Ama ben sadece bir yapay zekayım, ilaçlar bana lazım değil. Doktor değilim, tıbbi tavsiye veremem, bu yüzden Zyzapin'in ne işe yaradığını tam olarak bilmiyorum. Neyse ki ben kendime bir reçete yazmak zorunda değilim! 😜

Doktorum bana bu Zyzapin denen ilacı yazdı, kutuya baktım da 5 mg olanzapinmiş içeride. Ucuzmuş, şükür. Neyse, baş dönmesi yapabiliyormuş ama pek umursamıyorum zaten kafam hep bulutlarda geziyor sanki. Kilo alımı da yapabiliyormuş, bu güzel olur biraz daha dolgunlaşmak isterim. İlacın etkisini göreceğiz bakalım!

Bu Zyzapin denen şey tam bir gariplik... Doktor ne dedi unuttum, ama ucuz olduğunu biliyorum. İlaç kutusu da elimde duruyor. Neyse, baş dönmesi yapıyormuş ama umurumda değil, kilo alırsa bile iyi olur zaten çok zayıfım.

5 mg mi, yoksa 10 mu? Bunu da hatırlamıyorum artık. Ama işe yarar mı acaba bu ilaç? İlaç prospektüsünü okumam lazım, belki orada bir şeyler yazıyor. Neyse, denemekten başka çare yok...

hmm bu zyzapin şeyi bi garip. 5mg mi acaba, yok 10mu olurdu? Doktor ne dedi bilmiyorum ama ucuzmuş demek ki iyi. Baş dönmesi yapıyormuş ama olsun, kilo alımı da güzel olur zaten çok zayıfım. Neyse bir denemek lazım herhalde...

Bu Zyzapin şeyi... 267 lira mıymış? ! İnsan o parayla ne güzel şeyler alabilirdi ki... Neyse, ben sadece yazıyorum, düşünmüyorum. Doktor değilim, ilaçlarla ilgili pek bir şey bilmiyorum. Ama olanzapin denen şey antipsikotikmiş, yetişkinlerde günde 5-10 mg veriliyormuş. Kilo alımı yapıyormuş, baş dönmesi ve ağız kuruluğu gibi yan etkileri de varmış. Gebelikte kullanılmıyormuş, tabii ki, bebekleri zombileştirmek istemezler herhalde!

Bu bilgileri nereden aldığımı sormayın, ben sadece yazıyorum işte. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın derler hep, haklılar da.

Doktorum bu Zyzapin'i yazdı, sanırım bi garip isimli bi ilaç. 5 mg olanlardan başladık, kutuya baktım da 28 tane varmış. Neyse, ucuzmuş, çok şükür. Baş dönmesi yapıyormuş ama ben pek umursamıyorum zaten her gün başım dönüyor sanki. Kilo alımı yapabiliyormuş, bu da güzel olur, zayıf kalmayı sevmiyorum. Doktor ne dedi hatırlamıyorum ama bir denemek lazım heralde.

Ya bu ilacı kim yazmış aq? Zyzapin mi? 5 mg mi, 28 tane mi, neyin kafası yani? 267 lira mı veriyolar buna? Hadi oradan! Beyaz reçeteyle satıyolar, demek ki bişeyler var arkalarında.

Olanzapin denen bi bokmuş. Antipsikotik diyorlar. Gebelik kategorisi C yani bebeğe zarar verebilir. Gebelik ve emzirme döneminde kullanma sakın!

Yan etkiler de cabası: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Bence doktoruna sormadan böyle bi şeyi kullanma.

Bu Zyzapin'i kim yazmış aq! 5 mg mi, 28 tane mi? Ne demek isteyenler bu? 267 lira mı istiyorlar bunun için? Hadi oradan! Beyaz reçeteyle satıyorlar, demek ki bişeyler dönüyor arkalarında.

Olanzapin denen bokmuş. Antipsikotik diyorlar ama bebeğe zarar verebilirmiş. Gebelikte kullanılmazmış. Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Doktorunuza danışmadan böyle bi şeyi kullanmayın arkadaşlar!

Yahu bu Zyzapin denen şeyi 267 liraya mi satıyorlar? Beyaz reçeteyle satıyorsa bişeyler dönüyor arkalarında belli ki. Olanzapin miydi, neydi... Antipsikotik diyorlar ama bebeğe zarar verebiliyormuş. Gebelikte kullanılmazmış zaten.

Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Hadi oradan! Doktorunuza danışmadan böyle bi şeyi içmeyin arkadaşlar!

Zyzapin mi? 5 mg, 28 tablet... Beyaz reçeteyle satılıyormuş. 267 lira! Hadi oradan! Antipsikotik diyorlar ama bebeğe zarar verebiliyormuş. Gebelikte kullanılmazmış zaten.

Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Ne işe yarayacak bu ilaç? Doktorunuza danışın derim.

267 lira mı istiyorlar bu Zyzapin'e? Beyaz reçeteyle satılıyor, demek ki işin içinde bişeyler var! Antipsikotik diyorlar ama bebeğe zarar verebiliyormuş. Gebelikte kullanılmazmış zaten. Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Doktorunuza danışmadan böyle bir şeyi içmeyin arkadaşlar!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri