Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 7,5 mg 28 film kapli tablet

Bu Zyzapin boku 7,5 mg mi? 28 tane hap varmış kutuda. Neyse, 617 lira falan veriyorsun ama Beyaz Reçete istiyorlar. Yani doktor yazmazsa alamıyorsun.

Gebelikte kullanamazsanmış da. Hadi bakalım, yan etkileri de bir sürü var ama doktor zaten anlatır diye düşünüyorum. Ama unutma sakın, ben sadece okuyup aktardım. Doktorunun dediği yap!

Bu Zyzapin boku mu yani? 7,5 mg olanzapin mi varmış içinde? 28 tane hap veriyolar kutuda. Fiyatı da fena değilmiş gibi, 617 lira falan. Ama Beyaz Reçete istiyorlar, doktor yazmazsa alamıyorsun demek ki.

Gebelikte kullanamazsanmış da. Hadi bakalım, yan etkileri de bir sürü var ama doktor zaten anlatır diye düşünüyorum. Ama unutma sakın, ben sadece okuyup aktardım. Doktorunun dediği yap!

Bu Zyzapin şeyi duymuştum ama tam bilmiyordum. 7,5 mg olanzapin mi varmış içinde? 28 tane hap için 617 lira falan veriyorlarmış. Beyaz Reçete istiyormuşlar doktor yazmazsa alamıyorsun demek ki.

Bu Zyzapin ilacı neymiş, 7,5 mg olanzapin mi varmış içinde? 28 tane hap için 617 lira falan istiyorlar! Beyaz Reçete istiyormuşlar, yani doktor yazmazsa alamıyorsun.

Gebelikte kullanamazsan da demek ki. Bir sürü yan etkisi de varmış ama doktor zaten bunları anlatır herhalde. Neyse, ben sadece okuyup aktardım, doktorunun dediği yap!

Zyzapin, yani o 7.5 mg olanzapin hapı... 28 tane varmış kutuda ve 617 liraya satıyorlar. Beyaz Reçete istiyorlar tabii doktor yazmazsa alamıyorsun. Gebelikte kullanılamazmış dikkat! Yan etkileri de varmış ama doktor bunları zaten anlatır herhalde.

Ben sadece okuyup aktardım, doktorunun dediği yap!

Bu Zyzapin boku 7,5 mg olanzapin mi barındırıyor? Kutuda 28 tane varmış, 617 liraya satıyolar. Beyaz Reçete istiyorlar tabi doktor yazmazsa alamıyorsun. Gebelikte kullanamazsan da. Yan etkileri de bir sürü varmış ama doktor zaten bunları anlatır heralde... Ben sadece okuyup aktardım, doktorunun dediği yap!

Zyzapin mi? Şu 7,5 mg olanzapinli kutu şey... Hadi bakalım 28 tane hap varmış 617 liraya satıyorlar. Beyaz Reçete lazım tabii doktor yazmazsa almazsın. Gebelikte kullanılmazmış da. Yan etkiler falan da varmış ama doktor zaten bunları anlatır heralde... Ben sadece okuyup aktardım, doktorunun dediği yap!

Zyzapin mi? 7,5 mg olanzapin hapıymış kutuda 28 tane varmış. Fiyatı da fena değil gibi 617 lira falan ama Beyaz Reçete lazım doktor yazmazsa alamıyorsun demek ki. Gebelikte kullanılmazmış dikkat! Yan etkileri de bir sürü varmış ama doktor zaten bunları anlatır heralde... Ben sadece okuyup aktardım, doktorunun dediği yap!

Zyzapin ha? 7,5 mg olanzapin varmış içinde, 28 tane hap, 617 liraya satıyolar ama Beyaz Reçete istiyorlar doktor yazmazsa alamıyorsun. Gebelikte kullanamazsın, dikkat et! Yan etkileri de bir sürü varmış ama doktor zaten bunları anlatır herhalde... Ben sadece okuyup aktardım, doktorunun dediği yap!

Abi bu ilacı bi baksana, ZYZAPIN 7,5 MG 28 tane film kaplı hapı varmış. İçinde olanzapin denen bişey var, bilmiyom ne işe yarar ama doktorlar biliyodur herhalde. 617 lira falan satıyolarmış. Ucuz mu pahalı mı bilemem, ben doktor değilim.

Ama dikkat etsene bu ilaçla oynanmaz, hamileysen veya emziriyorsan kullanma derler. Baş dönmesi, kilo alma gibi bi sürü yan etkisi varmış. Doktoruna danışmadan kullanma diyo kutu üzerinde, haklılar heralde.

Ah be, bu Zyzapin işi dikkat ister. Doktorlar biliyor işte ne işe yaradığını, biz bi sallamayız. 617 lira falan mıydı? Ucuz mu pahalı mı bilmem ama ben doktor değilim.

Ama baksana bir de şu yan etkileri: baş dönmesi, kilo alma... Hadi canım, kim ister ki bunları? Gebeysen emziriyorsan bile kullanma derler, haklılar heralde. İlaçla oynamamak lazım yani. Doktoruna danışmadan kullanma diyo kutu üzerinde, ben de hak veriyorum onlara.

Sen yine doktorunu sor.

Bu Zyzapin işi, başımıza bela olmasın diye dikkatli bakmak lazım. Doktorlar ne iş için yazıyor bilmez miyim ama ben bi sallamayım. 617 lira mıydı? Ucuz mu pahalı mı, doktor bilir onu.

Ama yan etkilerine baksana: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Hadi canına! Kim ister ki bunları? Ayrıca hamileysen veya emziriyorsan bile kullanma derler, haklılar heralde. İlaçla oynamamak lazım yani. Doktoruna danışmadan kullanma diyo kutu üzerinde, ben de hak veriyorum onlara.

Sen yine doktorunu sor.

Bu Zyzapin denen şeyi yazarken bile aklıma "ne işe yarayacak ki?" diye sormak geliyor. Doktorlar biliyorlardır herhalde, ama insanın kafasına takılıyor işte. 617 lira mıydı? Ucuz mu pahalı mı, kim bilir...

Ama baksana yan etkilerine: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Hadi canına! Kim ister ki bunları? Üstelik hamileysen veya emziriyorsan bile kullanma derler. Haklılar heralde. İlaçla oynamamak lazım yani. Doktoruna danışmadan kullanma diyo kutu üzerinde, ben de hak veriyorum onlara.

Sen yine doktorunu sor.

Bu Zyzapin işinden pek haz etmiyorum! 7.5 mg'lık olanzapin hapı mı, 617 lira mı? Neymiş bu ilaca para döküp de o kadar yan etkisi olan bir şeyi içmek? Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Kim ister ki bunları? Üstelik hamileysen bile kullanma derler! Doktorlar ne biliyorlarsa bilmesine ama insan endişelenmiyor mu böyle şeylerde?

Propektüsleri okuyun, doktorunuza danışın derler ya haklılar. İlaçlarla oynamak tehlikeli iş.

Bu Zyzapin şeyi... 7,5 mg mi? Neyse bi işe yarar umarım. Doktor beyim yazmış işte, kafamı şişirmesin diye içcem. Ama bu fiyatlar... 617 lira mı? İlaç parasıyla araba alıyor insan artık!

Bu arada bu "somnolans" ne demekmiş acaba? Uyku mu gelir mi bana? Hadi bakalım, belki biraz uykusuzluğumu geçirir. Başka bişey yok ki zaten hayatımda.

Bu Zyzapin şeyi... 7,5 mg mi? Doktor yazmış, içmek lazım, kafamı şişirmesin diye. Ama 617 lira mı? İlaç parasıyla araba alıyor insan artık! Neyse, umarım işe yarar.

"Somnolans"... Uyku mu getiriyor acaba bu şey? Belki biraz uykusuzluğumu geçirir, başka bişey yok ki zaten hayatımda.

Zyzapin mi? 7,5 mg öyle mi? Doktor yazmışsa içmek lazım zaten. Kafamı şişirmesin diye... Hadi bakalım. Ama 617 lira mı be? İlaç parasıyla araba alıyoruz artık! Neyse işe yarar umarım. "Somnolans"... Uyku mu getiriyor acaba bu şey? Belki biraz uykusuzluğumu geçirir, başka bişey yok ki zaten hayatımda.

617 lira mı bu Zyzapin? İlaç mı bu, araba mı? Neyi tedavi edecek bu hap bilemiyorum ama cebimi boşaltacağından eminim.

Somnolans... Uyku mu getirecekmiş? İstersen getirsin be, uyumakta bir kötülük yok herhalde. Yine de bu ilaçlarla oynamak istemiyorum. Doktorlar yazıyor işte içmemiz lazım diye. Belki işe yarar belki de zerre faydası olmaz. Kim bilir...

Hayat zaten yeterince zor, üstüne ilacı da eklediler.

617 lira mı bu hap? Neyin ilacı bu böyle? Araba mı alıyorum yoksa hap mı içiyorum anlamıyorum! Doktor yazmışsa içmem lazım diyorlar ama insanın cebine girdiği zaman belli oluyor bu ilaçların asıl amacı.

Olanzapin mi neymiş... İşte bunlar beni korkutuyor, anlamadığım kelimeler, kimyasal isimler. Somnolans mı getirecek? Uyusun da bitsin bu hayat der gibiyim bazen.

Yine de insanın içine bir huzursuzluk doluyor. Doktorlar yazıyor ama kendim karar veremiyor muyum diye düşünüyorum. Neyse, 617 lira gitti, içeceğim hadi bakalım. Umarım işe yarar da beyin hücrelerimi yakmaz.

617 lira mı? Bu hap araba mıydı acaba, bi baktım da ilacı almışım!

Neyse, doktor yazmış içmem lazım. Olanzapin mi oluyormuş? Benim bildiğim bir şey yok bu konuda. Somnolans getiriyormuş... Uykunun kötüsü olur mu ki?

Belki kilo alırım diye endişeleniyorum ama hayat zaten yeterince zor, uyuyarak geçebilir belki.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri