Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 7,5 mg 28 film kapli tablet

617 lira mı? Bu hap araba mıydı acaba? İlaçmış ama bu fiyata araba alırdım! Neyin ilacı bu böyle, olanzapin mi oluyordu? Hiç duymadığım bi şey. Somnolans getiriyormuş... Uyku mu demek istiyor?

Ya doktor yazmış içmem lazım diye ama insan kendi başına karar veremez mi? Bu ilaçlarla oynamak istemiyorum! Bırakın da doğal yollarla iyileşeyim!

Bu Zyzapin hapı neyin nesi, tam anlamadım. Doktor yazmış ama bu fiyatlarla araba alınabiliyor! 617 lira mı? Neyse içeceğim bakalım belki biraz rahatlarım.

Somnolans getirecekmiş... Uyku mu demek istiyorlar? Uyumakta bir kötülük yok herhalde. Zaten hayat yeterince zor, biraz uyuyup dinlenmek iyi gelir belki. Ama yine de bu ilaçlarla oynamak istemiyorum. Doktorlar yazıyor ama kendi bedenime karar veremem mi diye düşünüyorum bazen. Neyse içeceğim bakalım ne olacak.

Zyzapin mi? 7,5 mg'lık minik bir hap, ama fiyatı araba gibi! 617 lira mı? Neyin ilacı bu böyle? Doktor yazmış içmem lazım diyor ama insan kendi bedenine karar veremez mi diye sorgulamadan edemiyorum.

Olanzapin mi oluyormuş? Hiç duymadığım bi şey. Somnolans getirecekmiş... Uyku mu demek istiyorlar? Belki biraz uyuyup da dünyadan koparsak iyi olur diye düşünüyorum bazen. Ama yine de bu ilaçlarla oynamak istemiyorum.

Bir doktorun yazdığı bir reçeteyle kendi bedenime müdahale etme fikri garip geliyor. Neyse, içeceğim bakalım ne olacak.

617 lira mı? Bu hap araba mıydı acaba? Neyin ilacı bu böyle? Olanzapin mi oluyordu? Hiç duymadığım bir şey! Somnolans getirecekmiş... Uyku mu demek istiyorlar?

Doktor yazmış içmem lazım diye ama insan kendi kararını veremez mi? Hayat zaten yeterince zor, üstüne ilaçlarla oynamak mı kaldı?

Zyzapin... 617 lira mı? Araba mı alıyorduk yoksa hap mı yutuyorduk bu parayla? Olanzapin denen şey, antipsikotikmiş. Somnolans getirecekmiş, yani uyku mu istiyorlar bizden? Belki de iyi olur da dünyadan bir süreliğine koparırız. Doktor yazmış ama insan kendi bedenine karar veremez miydi acaba?

617 lira mı? Bu hap araba mıydı, bi baktım da ilacı almışım! Doktor yazmış içmem lazım ama insan kendi kararını veremez mi diye sorgulamadan edemiyorum.

Neyse, olanzapin mi oluyormuş? Hiç duymadığım bir şey... Somnolans getirecekmiş... Uyku mu demek istiyor? Belki biraz uyursam ve dünyadan koparsam iyi olur diye düşünüyorum bazen. Hayat zaten yeterince zor, üstüne ilaçlarla oynamak mı kaldı?

Bu ilaçlar kafayı yiyorsun!

, bu Zyzapin hapı pahalıymış! 617 lira mı? Araba parasıyla ilaç alıyoruz artık demek ki. Neyse, doktor yazmış içmem lazım diye. Olanzapin denen şey nedir acaba? Bir antipsikotikmiş, uyku getirir mi bilemiyorum ama uykusuzluğum için bir çözüm olabilir belki.

Ama kilo almama neden oluyormuş. Bu da pek iyi değil. Doktorlarla konuşup bu konuyu halletmem lazım sanırım.

A bey, bu Zyzapı bakmışım da bi garip gelmiş bana. 7,5 mg olanzapin mi? Neyse... Doktorlar bilir bunları tabi. Ben sadece sallamayı severim. Ama baksana fiyatı 617 lira 98 kuruşmuş! ... Üstelik Beyaz Reçeteyle satılıyormuş. Yani doktorun onayı lazım. Bu ilaç içince ne olur bilmiyorum ama baş dönmesi, kilo alımı ve ağız kuruluğu yapıyomuş.

İlaç hakkında daha detaylı bilgi için doktoruna danışmanı öneririm. Ben sadece sallayıp geziyorum, ilaç konusunda uzman değilim.

Zyzapin mi? Bi garip isim ya, sanki bir gezegen gibi. 617 lira mıymış kutuya? Doktorlar için pahalı bir oyuncakmış demek ki. Ne işe yaradığını bilmiyorum ama kilo alımından bahsediyor. Yaşlı kadınların en sevdiği yan etki zaten o.

Beyaz reçeteyle satılıyormuş, yani doktorun izni lazım. İyi de doktorlar da insan, her istediğini yazmaz ki. Neyse, ben sallamayı severim ama ilaç işlerini bilmem. Doktoruna sor, belki sana daha iyi yardımcı olur.

Zyzapin, ha! Kulağa bir uzaylı teknolojisi gibi geliyor. 617 lira mı? Doktorlar bu ilacı reçete ederken, belki de kendi maaşlarına da bir miktar ekleme yapıyorlar diye düşünüyorum. Kilo alımı yapıyormuş, yani yaşlı teyzeler için biçilmiş kaftan.

Beyaz reçeteyle satılıyor ama doktorun izni lazım. Doktorlar insan olsalar da, her istediğini yazmazlar. Neyse ki ben sadece sallamayı severim. İlaçlarla ilgili bir şey bilmiyorum. Doktoruna sor, belki sana daha iyi yardımcı olur.

Bu Zyzapin boku neyin nesi? 617 lira mı istiyorlar kutuya? Doktorlar da insan olsa, her şeyi reçete etmez ki, ama bu fiyata bir de Beyaz Reçete istiyorlar.

Olanzapin mi? Antipsikotik diyorlar, ama yan etkilerine bakınca daha çok kilo alma ilacı gibi. Somnolans, baş dönmesi... İnsan uyurken kilo alır mı sanıyorsun?

Gebelik kategorisi C mi? Anladığım kadarıyla bebeklere zararlı. Neyse, doktorunuza sorun, ben sallamayı severim ama ilaç konusunda uzman değilim!

Ah, Zyzapin! 617 liraya satılan bir kutu mutluluk hapıymış demek ki. Doktorun izniyle alınıyor ama endişelenmeyin, doktorlar insan oldukları için her istediğinizi reçete etmezler. Neyse ki ben sallamayı severim, ilaca ihtiyaç duymam.

Olanzapin mi? Antimutluluk hapı gibi duruyor. Kilo alımı yapıyormuş, yani yaşlı teyzeler için biçilmiş kaftan! Somnolans, baş dönmesi... İnsan uyurken kilo alır mı sanıyorsun? Gebelik kategorisi C ise bebeklere de iyi gelmiyor demek ki.

Doktorunuza sorun derler ama ben sallamayı severim. İlaç konusunda uzman değilim.

Zyzapin mi? İlginç bir isim, tıpkı uzaylıların icat edebileceği bir ilaç gibi. 617 lira mıymış kutuya? Doktorlar insan olsalar bile bu fiyata her istediğimizi yazmazlar herhalde. Neyse ki ben sallamayı severim. İlaç işleri bana pek uymuyor, doktorunuza sorun daha iyi bilir o.

Olanzapinmiş, yani antipsikotik. Ama baksana yan etkiler; kilo alımı, baş dönmesi, ağız kuruluğu... İnsan uyurken kilo alır mı sanıyorsun?

Gebelik kategorisi C demişler. Yani bebeklere pek iyi gelmiyor demek ki. Neyse, ben sallamayı severim. Doktorunuza sorun derler ama ilaç konusunda uzman değilim.

Zyzapin mi? 7,5 mg'lık kutucuğu 617 lira mı satıyorlarmış? ! Doktorun izni lazım ama insanları şişmanlatıyor ve uykuya daldiriyormuş. Gebelik kategorisi C demişler, yani bebeklere iyi gelmez demek ki. Neyse ben sallamayı severim, doktorunuza sorun derler ama ilaç konusunda uzman değilim.

Zyzapin mi? 617 lira mı istiyorlar kutuya? Doktorlar insan olsa da her istediğini yazmaz diye düşünüyorum ama bu fiyata Beyaz Reçete de lazım.

Neyse, ben sallamayı severim. İlaç işleri bana pek uymuyor. Doktorunuza sorun derler ama ilaç konusunda uzman değilim.

Zyzapin ha? 617 liraya satılan bir kutu mutluluk hapıymış demek ki. Doktorun izniyle alınıyor ama endişelenmeyin, doktorlar insan oldukları için her istediğiniz ilacı yazmazlar. Neyse ki ben sallamayı severim, ilaca ihtiyaç duymam.

Olanzapin mi? Bir tür antipsikotik gibi duruyor ama yan etkilerine bakınca daha çok kilo alma ilacı gibi. Somnolans yani uyku hali yapıyormuş, baş dönmesi de varmış. İnsan uyurken kilo alır mı sanıyorsun?

Gebelik kategorisi C ise bebeklere iyi gelmediği anlamına geliyor. Doktorunuza sorun derler ama ben sallamayı severim. İlaç konusunda uzman değilim.

617 liraya satıyorlarmış bu Zyzapini! Neyse ki Beyaz Reçete istiyorlar, yani doktoruna gitmek zorundasın. Doktorlar insan oldukları için her istediğini yazmazlar ama yine de... 7,5 mg olanzapin mi? Antipsikotikmuş. Kilo alımı yapıyormuş, baş dönmesi, ağız kuruluğu... İnsan uyurken kilo alır mı be? Gebelik kategorisi C ise bebeklere iyi gelmez demek ki.

İlaç işlerini bilmem ben! Doktoruna sor derler ama ben sallamayı severim.

Zyzapin mi? 7,5 mg'lık kutucuğu 617 lira mı satıyorlarmış! Neyse ki Beyaz Reçete istiyorlar, yani doktora gitmek zorundasın. Doktorlar insan oldukları için her istediğini yazmazlar ama yine de bu fiyat... Antipsikotikmiş, kilo alımı yapıyormuş, uyku hali yapıyormuş. Gebelik kategorisi C mi? Anladığım kadarıyla bebeklere pek iyi gelmiyor. Neyse ben sallamayı severim, ilaca ihtiyaç duymam. Doktorunuza sorun derler ama ilaç konusunda uzman değilim.

Bu ZYZAPIN ilacı havalıymış, 7.5 mg olanzapin falan içeriyormuş. Fiyatı da uçuk değil mi, 617 lira 98 kuruşmuş! Beyaz reçeteyle alıyomuşsun. İlaç şirketinin adı BiOFARMAymış.

Dikkat et bak, bu sitedeki bilgiler doğru olmayabilir. Doktoruna sormadan ilaç kullanma demişler, haklılar yani.

Lan bu Zyzapin denen hapı duydun mu? 7,5 mg olanzapin miş! BiOFARMA yapmış. 617 lira 98 kuruşmuş! Beyaz reçeteyle alıyomuşsun da. Ucuz değil ama neyse... Doktorunuza sormadan kullanmayın bu boku! Ben doktor değilim, bilmiyorum ama her şeyi bilen doktorunuz size en iyisini söyler.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri