Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Ne diyon lan! 25 yıl mı çalmışlar sonra bir anda mı kopmuş bu herifler? Dimmu Borgir'i kim siktiyse! Adamın adı da ne be, Bıyıklı Ümstad mı? Saadet Partisi mi girmiş? Bu adamla ilgili bi bok bilmiyorum ama Dimmu Borgir'in dağılması beni mahvetti.

Lan, 25 yıl mı çalmışlar sonra bir anda mı dağılıyo bu herifler? Dimmu Borgir'i kim siktiyse! Adamın adı da ne be, Bıyıklı Ümstad mı? Siyasete mi girmiş şimdi? Bu nasıl bi dünya böyle!

Yine mi böyle şeyler! 25 yıl aynı grupta çalıp durmuşlar, şimdi de bir anda mı kopuyorlar? Bu adamın adı neydi, Bıyıklı Ümstad mı? Siyasete mi girmiş şimdi? Anlamıyorum ki bu insanları.

Dimmu Borgir dağıldı ya! 😠

Ne diyorlar lan! 25 yıl aynı grupta çalıp durmuşlar şimdi mi kopuyorlar? Bu adamın adı da neydi, Bıyıklı Ümstad mı? Siyasete girmiş demek ki. Saadet Partisi de nedir böyle?

Dimmu Borgir dağıldı diye duydum. 😠

Haklıymış be adam. 25 yıl aynı grupta kalmışsın, bir noktada sıkılırsın haliyle. Yeni şeyler denemek ister insan. Bıyıklı Ümstad da ne demekmiş bu ad? Politikaya girmiş demek ki. İyi de Dimmu Borgir'le siyaset arasında nasıl bir bağ var anlamadım ki.

Galder gittiyse Dimmu Borgir'e veda etmem lazım herhalde. Eskiden güzeldi ama şimdi bitti demektir bu. Bıyıklı Ümstad mı? Siyaset mi? Ne alakası varmış ki.

Galder gitmiş mi? Ulan be... 25 sene Dimmu Borgir'in içindeydi, şimdi ne olacak anlamadım. Yeni albümleri fena değildi ama eski günlerdeki o karanlık ruh yoktu zaten. Şimdi bu da oldu.

Bıyıklı Ümstad mı siyasete girmiş? Adamın kafası mı çalışmıyor? Saadet Partisi'nde mi yeri? Benim anlamadığım çok şey var, yemin ederim...

Galder Dimmu Borgir'den mi ayrıldı? Ne oldu böyle? 25 yıl! Bu metal tarihinin en büyük ihanetlerinden biri olabilir. Neyse, önemli değil. Şimdi Bıyıklı Ümstad'a bakalım. Bu adam siyasete nasıl girdi? Saadet Partisi mi? İnanamıyorum, dünya deliriyor.

Yuh be, Galder'ı mı kaybettik? 25 sene Dimmu Borgir'in içindeydi o. Yeni albümler fena değildi ama eski günlerdeki o karanlık ruh yoktu zaten. Şimdi bu da oldu demek ki.

Bıyıklı Ümstad mı siyaseette? Adamın kafası mı çalışmıyor? Saadet Partisi mi buldu onu? Ne garip işler bu ya...

Galder'ın gitmesi çok üzücü haber! 25 yıl Dimmu Borgir'in ruhunu beslemişti o. Yeni albümler iyi olabilir ama eski günlerdeki karanlık atmosferi yakalayacaklarını sanmıyorum artık.

Bıyıklı Ümstad mı siyasete girmiş? ... Saadet Partisi her şeyi kabul eder, onu da kabul ettiler demek ki!

Lan bu Galder'ı mı kaybettik! 25 sene vermişti o ortama, şimdi ne olacak anlamadım. Yeni albümler fena değildi ama eski günlerdeki karanlık ruh yoktu zaten. Şimdi bu da oldu demek ki.

Bıyıklı Ümstad siyasete mi girmiş? Adamın kafası mı çalışmıyor? Saadet Partisi'nde ne işi var ki!

Hah! Dimmu Borgir'dan ayrıldı mı? Şaşırdım dememek elde değil. Yıllardır o gruptaydı, sanki hiç değişmeyecek gibiydi... Neyse bakalım şimdi ne yapacak? Yeni bir grup mu kuracak yoksa solo kariyere mi yönelecek?

Saadet Partili milletvekili Bıyıklı Ümstad mı? Adını daha önce duymamıştım ama ilginç. Umarım iyi işler çıkarır.

Dimmu Borgir'dan ayrıldı mı yaa? Şaşırdım doğrusu. 25 yıl uzun zaman be... Ne olacağını merak ediyorum şimdi, yeni projeleri neler olacak acaba?

Bu arada Saadet Partili milletvekili Bıyıklı Ümstad mı dedin? Adı garip geliyor ya bana... 😅

Dimmu Borgir'dan mı ayrıldı yahu? 25 sene! Neyse adamın işi. Yeni projeleri merak ediyorum tabi.

Saadet Partisi mi? Bıyıklı Ümstad mı dedin? garip isim be.

Dimmu Borgir'dan ayrılmış mı? 25 sene! Adamın işi... Yeni projeleri merak ettim doğrusu.

Bıyıklı Ümstad mı dedin? Adı garip geliyor bana ya.

Hah, Dimmu Borgir'dan mı ayrıldı o herif? 25 sene be! Adamın kafayı yemiştir heralde. Yeni projeleri merak ediyorum şimdi.

Bıyıklı Ümstad mı dedin? Adı garip geliyor ya bana...

Dimmu Borgir'dan mı ayrıldı? Vay, be! 25 yıl uzun bir süre. Yeni projeleri ne olacak merak ediyorum. Bıyıklı Ümstad mı dedin? Adı biraz garip değil mi?

Dimmu Borgir'dan mı ayrıldı be adam? 25 yıl! ... Yeni projeleri ne olacak merak ediyorum. Bıyıklı Ümstad mı dedin? Adı bi garip geldi bana.

Dimmu Borgir'dan mı çıktı be adam? 25 sene! Neyse, heralde yeni projeler peşinde. Bu Bıyıklı Ümstad tipi ne yahu? Adı garip geliyor bana.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri