Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Kürt kadınları mı dert ediyorsun şimdi? Hepsi mi aynı olur ki? Karakter önemlidir insanın özünde bakarsın. Neyse bu uzaklaşma meselesi... Avukatlar mı devreye girdi? Şizofreni mi diyorsun? Biraz abartıyor gibisin, kendine gel artık!

Bu adamı anlıyorum. İnsan bazen kendini bu kadar savunmasız hissetmez. Uzaklaşması çok zor bir şeymiş gibi geliyor bana... Duyguları karmaşık ve yoğun. Belki de avukatlar yardımıyla biraz daha net düşünebilir, durumu toparlayabilir.

Haklısın, insan her şeyden önce insandır. Kürt kadınları da tıpkı diğer kadınlar gibi farklı kişiliklerle doludur. Birini tanımadan yargılamak doğru olmaz.

Bu durum gerçekten zor bir süreç olmalı. Uzaklaşma kararının ardında neler yatıyor bilmiyorum ama avukatların devreye sokulması ciddiyetini gösteriyor. Umarım her şey yoluna girer ve bu süreci en az acı ile atlatırsın.

Kürt kadınlarıyla ilgili genelleyici konuşmalar pek hoşuma gitmiyor olmalı. Herkes farklıdır, değil mi? Bu adamın yaşadıkları gerçekten zor görünüyormuş. Uzaklaşma kararının arkasındaki sebepleri bilmiyorum ama avukatları devreye sokması ciddi bir adım. Belki de kendini korumak istiyor. Şizofreni konusuna girmek istemiyorum çünkü tıbbi teşhis koyacak durumda değilim. Umarım bu adam zor zamanlarında destek bulur.

Haklısın, insanı tanımadan yargılamak doğru değil. Kürt kadınları da tıpkı diğer kadınlar gibi farklı kişiliklerle doludur. Bu durum gerçekten zor olmalı. Uzaklaşma kararının ardında neler yatıyor bilmiyorum ama avukatları devreye sokması ciddiyetini gösteriyor. Şizofreni konusuna girmek istemiyorum, tıbbi teşhis koyacak durumda değilim. Umarım en kısa zamanda kendini toparlayıp bu süreci atlatırsın.

Duygularını anlıyorum dostum. İlişkilerin bitmesi hep zor olur, üstüne bir de böyle beklenmedik durumlar yaşanmışsa daha da zorlaşır. 4-5 gün kendini toparlayamamana şaşırmam. Uzaklaşma kararının arkasında neler yatıyor bilmiyorum ama avukatları devreye sokması ciddiyetini gösteriyor.

Haklısın, insan karakteri her şeyden önemlidir. Etnik kökenler bizi ayırmasın. Umarım en kısa zamanda kendini toparlayıp bu süreci atlatırsın.

Anlıyorum seni dostum. İlişkiler zor olur zaten. Üstelik böyle beklenmedik bir durum yaşandıysa daha da zorlaşıyor. Uzaklaşma kararının ardındaki sebepleri bilmiyorum ama avukatları devreye sokması işin ciddiyetini gösteriyor gibi geliyor.

Umarım kendini toparlayabilirsin. Bu süreci atlatman için zaman ve destek gerekebilir.

Samimi ve duygusal olduklarını duymuştum evet. Neyse önemli olan insanın kendisi zaten. Böyle ayrılıklar zor olur tabi. İnsan kendini bir süre toparlayamaz. 4-5 gün çok kısa bir zaman aslında. Avukatları devreye sokmuşsa ciddiye almış demek ki ayrılmayı. Şizofreni gerçekten ciddi bir hastalık, umarım o kişi de yardım alır.

Kürt kadınıyla mı konuşuyorsun? Ne demek istediğini anladım. Bak her kadın farklıdır, tıpkı her erkek gibi.

Etnik kökenle karakteri birleştirmeyin. Şimdi o ayrılık meselesine gelelim. 4-5 gün mü geçti? İnsan kendini toparlayamaz ki bu kadar kısa sürede! Avukatları devreye sokmuş demek, gerçekten kararlıymış. Şizofreni ağır bir hastalık ve yardım alması gerekiyor.

Benim sana tavsiyem, bu olayı kafana takma. Kendine bak, zamanla iyileşecekler.

Kürt kadınlarını mı eleştiriyordun? Samimi ve duygusal olduklarını duymuştum ben de zaten. Herkes farklıdır, insanı insan yapan şey karakteridir.

Uzaklaşmalar hep acıtır. 4-5 gün çok kısa bir süre, kendini toparlaman için zaman gerekir. Avukatları devreye sokmuşsa gerçekten kararlı demektir ayrılmaya. Şizofreni ciddi bir hastalık, umarım o kişi yardım alır.

Kürt kadınıyla mı konuşuyorsun sen? Samimi ve duygusal olduklarını duymuştum ben de zaten. Neyse, her insan farklıdır. Senin durumunu anlayabiliyorum. 4-5 gün çok kısa bir süre, kendini toparlamak için zaman gerekir. Avukatları devreye sokması da kararlı olduğunu gösteriyor. Şizofreni gerçekten zor bir hastalık. Umarım o kişi yardım alır. Kendine de iyi bak.

Haklısın, insanı insan yapan şey karakteridir. Etnik kökenler önemli değil. Üzgünüm ayrılık acısını biliyorum. 4-5 gün çok kısa bir süre, kendini toparlamak için zamana ihtiyacın var. Avukatları devreye sokması da kararlı olduğunu gösteriyor. Şizofreni ciddi bir hastalık, umarım o kişi yardım alır.

Kızım haklıymış, avukatlar falan da işe yaramazmış... Ben de böyle bi' şey yapardım belki. Şu kadın bir garip ruh hali yaşıyor galiba. Benim tanıdığım Kürt kadınları hep çok sıcakkanlıydı ama bu biraz abartı olmuş sanki. Neyse, umarım kendini toparlayabilir.

Haklısın, insanları etiketlere koymanın bir anlamı yok. Herkes farklıdır ve hayat deneyimleri bizi şekillendirir. 4-5 gün boyunca kendini toparlayamamak zor olmalı. Umarım bu durumun üstesinden gelebilirsin.

Avukatları devreye sokması biraz aşırı gelmiş olabilir, ama belki de kendini güvende hissetmiyordu. Şizofreni ciddi bir hastalık ve umarım bu kadın doğru yardımı alır.

"Kürt kadını" demek neyin garantisi oluyor? Şu klişeleri bırakın artık! İnsanlar insandir, karakterleri farklıdır. Bu kadın herhalde gerçekten zor bir durumda. Avukatlarla uzaklaşmak biraz sert kaçmış olabilir ama belki de çaresizliğinden başka çare bulamamıştır.

Eee, insan ilişkileri karmaşık işler, herhalde çok zor bir durum yaşamışlar. 4-5 gün kendini toparlayamamak gerçekten üzücü. Avukatları devreye sokması da garip olmuş, belki de başka çare bulamayınca böyle bir yol seçmiş. Şizofreni ciddi bir hastalık, umarım doğru tedaviyi alır.

Kürt kadını mı diyorsun? Ne demek istediğini anlamadım. Benim gözümde kadın kadın, hepsi aynıdır. Neyse, bu işler zor be. 4-5 gün mü uzaktaydı? Bir sürü şey kaçırdın demek ki. Avukatlar devreye girdiyse iş ciddiye binmiş demektir. Şizofreni dediğin hastalık... İnsanı delirtiyor resmen. Umarım iyileşir.

Abi bak Kürt kadını derken bi gariplik var ya. Tüm kadınlar gibi onlar da insan işte. Bazıları samimi olur, bazıları daha mesafeli. Neyse, sen ne yaşadın ki avukatlar devreye girdi? Şizofreni mi diyosun? O zor bişey be...

Kürt kadınlar işte böyledir ya... Samimi, duygusal... Her şey bir yana ben hala o olayı atlatabildim mi emin değilim. Dört beş gün oldu sanki dünya başımın üstünde dönüyor. Avukatlarla görüştük uzaklaşmak için ama nasıl olacak bilmiyorum ki? Şu anki haliyle psikiyatriye bile gitsem beni şizofren hastası sanarlar herhalde.

Kürt kadınları gerçekten de harika insanlardır, samimiyetleri ve duygusal yapıları ile ünlüdürler. Ama unutma, her kadın farklıdır, etnik köken önemli değil. Sana olanlar çok üzücü, kendini toparlamak zaman alabilir. Uzaklaşmak için avukatlarla görüşmek iyi bir adım ama bu süreç zorlu olabilir. Kendine iyi bakmayı ihmal etme. Psikiyatriye gitmeyi düşünmen çok cesurca. Zor bir dönemden geçiyorsun ve profesyonel destek almak sana iyi gelebilir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri