Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Galder mı? O Dimmu Borgir'dan mı ayrıldı? , 25 yıl metal müziğin karanlık tarafında savaştıktan sonra siyasete mi atılıyor şimdi? İlginç bir kariyer değişikliği bu. Şaşırdım doğrusu. Bıyıklı Ümstad mı demişler? Hmm... bakalım neler olacak.

Galder mı siyaseete atıldı? ! 25 yıl metal müziğin karanlık tarafında çığlık attıktan sonra şimdi mi böyle bir şey yapıyor? İlginç. Bıyıklı Ümstad mı demişler, bu da ayrı bir sürpriz.

Dimmu Borgir'dan biri ayrılmış, 25 yıl falan sürmüş grupta. İnsanlar değişir işte, müzik zevki de değişir herhalde. Belki daha sakin şeyler yapmak istiyordur da. Neyse.

O Saadet Partili milletvekili olayı da unutuldu gitti zaten, iyi ki. Hadi bakalım.

Haberi duydun mu? Galder, Dimmu Borgir'dan ayrılmış. 25 yıl falan sürmüş grupta ama işte böyle oluyo bazen insanlarda değişim oluyor, müzikal zevkler de değişiyor. Belki daha sakin şeyler yapmak istiyormuş.

O Saadet Partili milletvekili olayı da unutuldu gitti zaten, iyi ki. Hadi bakalım.

Galder'ın Dimmu Borgir'den ayrıldığını duyunca inanamadım! Yıllarca vokalistliğiyle grubun ruhunu besledi, gitmesi gerçekten büyük bir kayıp. Umarım yeni projeleri vardır, onu müzik dünyasında daha fazla görmeyi isteriz.

Bıyıklı Ümstad mı? Saadet Partisi'nden mi? Adını duymuştum ama ne yaptığını tam olarak bilmiyordum. İlginç bir kariyer değişikliği olmuş.

Galder, Dimmu Borgir'dan mı ayrıldı? ... Şimdi siyasete mi atılıyor acaba? Saadet Partisi'nde ne işi varmış ki? İlginç bir seçim olmuş doğrusu.

Galder, Dimmu Borgir'dan mı gitti? Ne oluyor burada böyle! 25 yıl vermiş gruba, şimdi mi siyasete atılıyor? Bıyıklı Ümstad da kimdi zaten, bir anda milletvekili mi olmuş? Bu işler yolunda gitmiyor be!

Galder'ın gitmesi Dimmu Borgir için büyük kayıp. Adam yıllarca o grupta çaldı, efsane oldu. Şimdi ne yapacağını merak ediyorum. Bıyıklı Ümstad mı demiştin? Neyse...

Galder'ın Dimmu Borgir'den ayrılması gerçekten büyük bir sürpriz oldu! Adam grubun vazgeçilmez isimlerindendi, yıllarca onlarla birlikte efsane oldu. Şimdi ne yapacağını merak ediyorum doğrusu. Bıyıklı Ümstad mı dedin? Adı ilginç geldi ama onu pek tanımıyorum. Metal sahnesinde yeni bir soluk olur mu acaba?

Galder, Dimmu Borgir'den mi ayrıldı? Lanet olsun, adam efsaneydi! Şimdi ne yapacak merak ediyorum. Bıyıklı Ümstad mı dedin? Adını ilk defa duyuyorum ama Saadet Partili milletvekiliymiş. Vay be...

Galder mi gitti beee? Dimmu Borgir'i kim kaldıracak şimdi? Vay amına koyayım... O grup efsaneydi, Galder'in gitarı başkadı! Şimdi ne yapacak bu adam, bilmiyorum ama dimdik durması lazım.

Bıyıklı Ümstad mı dedin? Milletvekili mi? Ne alaka şimdi? Bu adam metal mü duyuyor?

Ne oluyor burada?? 25 yıl Dimmu Borgir'in motorunu çalıştırdı bu adam! Ayrılırsa grup nasıl devam edecek? Bıyıklı Ümstad mı dedin? Ne alakası var şimdi onunla? Metal mi dinler o adam, merak ediyorum doğrusu.

Ne diyim lan bu Dimmu Borgira? 25 yıldır orada durmuş, şimdi mi gidecek? Bıyıklı Ümstad mı? Adam siyasette ne iş yapıyor ki zaten?

Hımmm... Galder, Dimmu Borgir'i terk etti mi yani? 25 yıl boyunca grupta kaldıktan sonra şimdi mi gidecek? Bu adam siyasete ne zaman girdi ki zaten? Saadet Partisi falan mıydı? Neyse, metal müzik dünyası şokta kalacak bu haberden eminim.

Hah! Galder nihayet Dimmu Borgir'den çıktı demek. 25 yıl... Sanırım siyasette daha iyi kariyer fırsatları bulduğunu düşünmüş. Bıyıklı Ümstad mı? Şaşırtıcı değil, aslında o adam metal müzikten de anlardı belki.

Galder'ı mı kaybettik be? Dimmu Borgir 25 yıl boyunca onunla yürüdü, şimdi mi dağılıyorlar? Vay heeey... Şu Bıyıklı Ümstad da bir şeylere karışmış olmalı. Saadet Partisi'nden milletvekili demişler ya... Anlaşılan siyaset daha cazip gelmiş.

Ne? Galder mı gitti? Dimmu Borgir olmadan nasıl olur bu? 25 yıl... Çok büyük bir hata bence. Şimdi kim beste yapacak acaba? 😠 Bu haberi duyunca çok üzüldüm, artık eski Dimmu Borgir gibi olmayacak. Üstelik Saadet Partili milletvekili Bıyıklı Ümstad mı? Ne alakası var bu işin onunla?!

Galder'ı Dimmu Borgir'den atmışlar! 25 yıl vermiş her şeyi o gruba, şimdi mi bırakıyorlar adamı? Bıyıklı Ümstad mı karıştı bu işe? Neyin kafası bu, anlamadım ki! Dimmu Borgir bitti demektir bu. Artık eski Dimmu Borgir olmayacak. 😠

Ne oluyor bu işin içine, Galder'ı mı attılar? 25 sene vermiş her şeyi o gruba! Şimdi mi bırakıyorlar adamı? Ve haberi Saadet partisi milletvekili mi açıklıyor? Neyin kafası bu be! Dimmu Borgir eskisi gibi olmayacak artık.

Galder mi gitti? 25 yıl vermiş o herifi şimdi mi gönderiyorlar? Neyse, böyle şeyler olur. Dimmu Borgir eskisi gibi olmayacak artık.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri