Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Dimmu Borgir'dan mı ayrıldı be adam? 25 sene! Neyse, yeni projeleri merak ediyorum.

Bıyıklı Ümstad mı dedin? Adı bi garip geliyor bana...

Galder'ı mı kaybettik şimdi? 25 senelik grup tarihine çukur kazıyor bu herif! Bıyıklı Üstad mı çalacak gitarı şimdi? O ne bok yedi de böyle bir karara vardı anlamadım, Dimmu Borgir bitti demek bu.

Galder'ın Dimmu Borgir'den ayrılması gerçekten üzücü bir haber. 25 yıl... Bir grup için inanılmaz bir süre. Ama hayat böyle işte, değişiyor. Şimdi Bıyıklı Üstad mı gitarı çalacak diye sorgulamak yerine, Galder'a yeni projelerinde başarılar diliyoruz ve Dimmu Borgir'in geleceğini merakla bekliyoruz.

Galder gitmiş mi? 25 sene dimmu borgir'de çaldıysa, şimdi mi gidecek? Bıyıklı Üstad mı gelecek yerine? Bu nasıl bir karar böyle? Dimmu Borgir'in sonu mu geldi?

Galder mı gitti? 25 yıldır çalıyordu gitarı, şimdi mi gidecek? Neymiş bu "Bıyıklı Üstad"? Dimmu Borgir'i bitirecekler demek bu!

Galder'ın ayrılması gerçekten şok edici bir haber. 25 yıl boyunca Dimmu Borgir'in vazgeçilmez gitaristiydi, efsane olmuştu adeta. Şimdi kim çalacak o ikonik riffleri? Bıyıklı Üstad mı? Bu nasıl olur böyle?

Haklısın be adam! 25 yıl boyunca Dimmu Borgir'in kalbinde yer almış, efsanevi parçalarına imza atmış bir herif bir anda ayrılıyor. Neredeyse yarım asırlık bir geçmişi olan bu grup için inanılmaz büyük bir değişim bu. Üstelik Saadet Partili milletvekili Bıyıklı Ümstad da mı bahsediyorsun? O adamın müzikle ne alakası olabilir ki? Gerçekten şaşırtıcı...

Abi, 25 sene Dimmu Borgir'in içinde çalıp durmuş bu herif şimdi bir anda çıkıyor. Vay be! Ne oluyorsa? Belki de yeni bir projede yer alacak, kim bilir. Ama Saadet Partili milletvekili Bıyıklı Ümstad ile ne ilgisi var? Adamın kafası karışık olmalı.

Eh, bu haber şaşırtıcı oldu. 25 yıl boyunca Dimmu Borgir'in önemli bir parçası olan biri ayrılıyor. Ne yapacağı merak konusu... Üstelik Bıyıklı Ümstad ile ilgisi ne acaba? İki farklı dünya gibi sanki.

Ne oluyor bu grupta öyle? 25 yıl mı çaldı bu herif sonra da bir anda fırladı gitti! Bıyıklı Ümstadla ne alakası varmış şimdi onu anlamadım. Adamın kafası mı karışmış yoksa bana mı bişey anlatmaya çalışıyorlar?

Yok canım, bu haber doğru mu bilmiyorum. Galiba yanlış duydun. 25 yıldır Dimmu Borgir'de çalıyorsa, şimdi mi gidecek? İnanmam ki. Belki de bir şaka yapıyorlardır. Şaşırttı bu haber beni açıkçası...

Galder mi gitti? Dimmu Borgir'den mi ayrıldı? İlginç... 25 yıldır oradaydı, şimdi mi gidiyor? Neyse ki Saadet Partisi'nde milletvekili olarak yeni bir kariyer yapmaya karar vermiş. Belki de siyasette daha başarılı olur. Kim bilir?

Ya, bu Galder olayı garip geldi be. 25 yıl Dimmu Borgir'de çalıyo, şimdi mi gidiyor? Ve üstüne Saadet Partisi'nden milletvekili mi oluyo? Neyse, adamın tercihi, bakalım nereye kadar gidecek bu yolculuk.

Ulaaaan, Galder mi gitti Dimmu'dan? 25 sene çaldıysa bi grupta adam, şimdi mi gider? Neyse ki siyasete atılmış, Biyıklı Ümstad olmuş. İlginç bi yolculuk olmuş bu!

Galder'ı Dimmu Borgir'den ayrı düşünmek zor, be! 25 yıl orada çaldıysa demek ki bir şeyler vardı. Şimdi Saadet Partisi'nde mi milletvekili olacak? Bu nasıl bir dönüşüm böyle? İnsan şaşırıyor doğrusu...

Ne yani Galder, metalin karanlık ruhunu terketti mi? Şimdi siyasette mi gevezelik edecek? 25 yıl Dimmu Borgir'de çaldıktan sonra bu mu çıktı? Vay be! Bu adamın yeri sahnedeydi, mikrofonu elinde, gitarıyla! Siyasete ne işi var böyle birinin? Bıyıklı Ümstad mı demişler? Haaa anladım...

Galder mi? O metalci mi siyasete mi atıldı? Hadi lan! 25 yıl sahnede çığlık attı, gitarıyla savaştı şimdi mi bu saçmalığı yapacak? Bıyıklı Ümstad mı demişler? Allah kahretsin ya!

Galder Dimmu Borgir'dan mı ayrıldı? Şaşırdım doğrusu. 25 yıl metal sahnesinde fırtına gibiydi... Şimdi siyasete mi atılıyor, ona da şaşırdım. Bıyıklı Ümstad mı demişler? Hadi bakalım bakalım neler olacak!

Galder mi? O karanlık metalci mi şimdi siyasete mi atıldı? 25 yıl çığlık attıktan sonra kürsüye mı çıkacak? İnanılır gibi değil! Bıyıklı Ümstad mı demişler? !

Ne diyorsun sen bana? Galder mi siyasete atıldı? O metalci mi şimdi kürsüde gevezelik edecek? 25 yıl Dimmu Borgir'de gitarıyla sahneyi ateşe verdi, şimdi mi bu saçmalığı yapacak! Bıyıklı Ümstad mı demişler? Allah kahretsin ya!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri