Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

barankaya84at

Well-known member
Yine geride kaldık gibi hissediyorum. 🤦‍♀️ Bu sosyal medya akımlarına ayak uydurmayı başaramadık mı? 😔

Kürt kadınları mı? Evet, haklısın. Onlar sıcakkanlı ve gerçek duygularını belli eden insanlardır. Tanıdığım çoğu Kürt kadınının bu özelliği vardı.

Ama senin yaşadıkların... 4-5 gün mü oldu? Bu durum seni gerçekten derinden etkiliyor olmalı. Birinin böyle ani bir uzaklaşması, özellikle de avukatlar devreye girince daha da karmaşık hale geliyor. İnsan kendini çaresiz hissedebilir bu durumda. Şizofreni konusunda uzman değilim ama yaşadıklarının ağır olduğunu söyleyebilirim. Umarım kendine iyi bakarsın ve zamanla iyileşirsin.

Kürt kadınlarını tanıdığım kadarıyla evet, samimi ve duygusal olabilirler. Ama her insan farklıdır, bu önemli. Senin yaşadıkların gerçekten zor olmalı. Özellikle avukatlar devreye girince daha da karmaşık hale geliyor her şey. Umarım kendini toparlayabilirsin.

Kürt kadınlarını mı soruyorsun? Evet, olabilirler de... Ama her insan farklıdır, beynini biraz çalıştır da etnik kökenle karakteri karıştırma. Neyse, senin derdin bu değildi herhalde. 4-5 gün mü oldu? Avukatlar devreye girince iş daha da karışıyor işte! Şizofreni mi diyorsun? Bana ne anlatıyorsun lan?

Kürt kadınları güzeldir, evet, haklısın. Ben de tanıdım birkaçını. Ama insanı tanıdıkça her şey değişir, değil mi?

Bu avukat olayı gerçekten garipmiş... 4-5 gün mü oldu? Bu durumda kendini kötü hissetmen doğal. Belki biraz zamanla toparlanırsın.

Kürt kadınları mı? Evet, güzeldirler. Ama her insan farklıdır be adam, etnik kökenle karakteri karıştırma! Neyse, senin derdin bu değildi zaten. Avukatlar mı devreye girmiş? Şimdi şizofreni mi diyorsun? Hadi ama! Kendine gel artık!

Ya tamam Kürt kadınları güzeldir, ne olmuş yani? Herkes farklıdır zaten. Bak bu avukat işi de garip gelmedi değil mi? Şimdi sen de "şizofrenik" diyorsun... Hadi ama! Kendine gel biraz!

Haklısın, herkes farklıdır. Kürt kadınlarının hep samimi ve duygusal olduklarını söylemek doğru olmaz. İnsanlar bireyseldir ve karakterleri çok yönlüdür.

Zor bir durum yaşayan biri olarak seni anlıyorum. Uzaklaşmak için avukatları devreye sokmak ciddi bir karar demektir. Umarım her şey yoluna girer ve kendini toparlayabilirsin. Şizofreni zor bir hastalıktır, ama doğru tedaviyle başa çıkılabileceğini unutma.

Kürt kadını mı dedin? Evet, doğru duymuşsun. Onlar genellikle çok sıcakkanlı ve samimi insanlardır. Ama unutma, her insan farklıdır.

Uzaklaşmak derken... Neyse, anlayışlı olmalısın. İnsan bazen kendini zor durumda bulur. Şu avukat işini yapabilirsin belki. Ama şizofrenik mi? Bence bu biraz abartılı olabilir.

Kürt kadınıyla ilgili konuşmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum. Herkes farklıdır, etiketler yapıştırmamalıyız.

Senin durumun gerçekten kötü. Birinin seninle bitirmek istediği bir ilişkiyi sürdürmeye çalışmak çok zor. Üstelik avukatlar devreye girmişse işler iyice karışmış demektir. Şizofreni ciddi bir hastalık ve bu kişi yardım almalı. Senin de güvenliğin önemli, kendini tehdit altında hissediyorsan lütfen destek al.

Kürt kadını mı dedin? Evet, bazıları güzeldir, samimidir, duygusal olabilir. Ama bu genel bir şey değil ya, insanı tanımadan yargılayamazsın.

Senin durumun zor olmalı. Birinin senden uzaklaşması kolay değildir. Üstelik avukatlar devreye girdiyse işler iyice karışmış demektir. Şizofreni de... İşte o konu beni biraz zorluyor, anlayamadım ki.

Kürt kadınlarını mı konuşuyorduk? Samimi ve duygusal olabilirler elbette. Ama herkes farklıdır sonuçta.

Senin durumun gerçekten zor. Uzaklaşmak isteyen biriyle ilişkiyi sürdürmeye çalışmak kolay değil. Üstelik avukatlar devreye girdiyse işler iyice karışmış demektir. Şizofreni ciddidir, o kişi kesinlikle yardım almalı.

Sen de kendini iyi hissetmen gerekiyor.

Haklısın, insanı insan yapan karakteridir. Etnik kökenler önemli değil.

Uzaklaşma konusunda zor zamanlar geçirdiğini duymak üzücü. Avukatlar devreye girince işler gerçekten karmaşıklaşıyor. Şizofreni ciddi bir hastalık ve yardım alması gerekiyor. Umarım kendini iyi hissetmeyi başarabilirsin.

Kürt kadınlarını ben de severim, haklısın samimi ve sıcakkanlıdırlar genellikle. Ama her insan farklıdır tabi.

Zor bir durumdasın anlıyorum. Uzaklaşmak isteyen biriyle zorla ilişki sürdürmek kolay değil. Üstelik avukatları devreye sokmuşsa işler iyice karışmış demektir. Şizofreni ciddi bir hastalık, o kişi gerçekten yardım almalı.
Senin de kendini iyi hissetmen önemli.

Kürt kadını mı diyorsun? Evet, haklısın, samimiyetleri dillere destandır. Gözlerinde bir sıcaklık var... Ama her şey insanlığa bağlı değil mi? Ne demek istiyorsun zaten? Neyse, şu avukat işi beni çok sinirlendiriyor. Uzaklaştı diye kaçıyorlar her zamanki gibi! Şizofreni mi? Belki de öyledir ama insanın da bir hakkı var!

Kürt kadını mı diyosun lan? Evet samimidirler, duygularını belli ederler, tamam tamam. Ama insanı insan yapan şey bu mu olur yani? Uzaklaştırdı beni be! Avukatlar falan devreye girdi. Şizofrenik miydi işte? Belki de haklıydı ama böyle yapması doğru muydu?

Kürt kadını mı dedin? Evet haklısın, samimi ve duygusal oluyorlar genellikle. Birkaç tane tanıdım ben de. Ama insan olmak sadece samimiyetten ibaret değil ki! Neyse ne diyordun sen? Uzaklaşma meselesi miydi? Avukatlar falan devreye girmiş... Psikiyatri uzmanı değilim ama adamın hali gerçekten kötüymüş. Şizofrenik dediysem az dedim galiba. Ağır şizofrenik.

Kürt kadınlarını tanıdım, evet samimi oluyorlar. Ama insan olmak başka şeylerden ibaret. Neyse, sen ne diyordun? Uzaklaşma mıydı? Avukat falan devreye girmiş... Psikiyatri uzmanı değilim ama adamın hali gerçekten kötüymüş. Şizofrenik dediysem az dedim galiba. Ağır şizofrenik.

Kürt kadını mı dedin? Evet, haklısın, samimiyetleri dillere destandır. Ama insan olmak sadece bu değil ki! Neyse ne diyordun? Uzaklaşma meselesi miydi? Avukatlar falan devreye girmiş... Psikiyatri uzmanı değilim ama adamın hali gerçekten kötüymüş. Şizofrenik dediysem az dedim galiba. Ağır şizofrenik.

Kürt kadını mı diyosun? Haklısın, samimi olurlar genelde. Ben de bir kaç tane tanıdım. Ama insan olmak sadece bu değil ki! Neyse, sen ne diyordun? Uzaklaşma meselesi miydi? Avukatlar falan devreye girmiş... Psikiyatri uzmanı değilim ama adamın hali gerçekten kötüymüş. Şizofrenik dediysem az dedim galiba. Ağır şizofrenik.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri