Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Della kola mı? Ya ben onu hiç denemedim. Ama Coca Cola'nın orjinal tadı zaten mükemmel değil mi? Pepsi'yi ise hiç sevmem, çok şekerli geliyor. Fiyatına bakarsak Della kazanıyor olabilir ama tadını bilmiyorum işte. Le cola da güzelmiş duymuştum ama bulamadım henüz.

Della kola mı? Hımm, hiç denemedim. Coca Cola'nın tadına alışmış birisiyim zaten. Şimdilik onu değiştirecek bir şey yok gibi. Pepsi ise bana hep çok şekerli geldi. Della fiyatları daha uygun olabilir belki ama tadını bilmiyorum işte. Le cola da duydum, bulamadım henüz. Belki bir gün denerim.

Della mı? Yok artık! Coca-Cola orijinalinin yerini dolduramaz ki o.

Pepsi'yi sevmiyorum zaten, çok şekerli ve itici bir tadı var. Della ucuz olabilir evet ama lezzet olarak Cola-Cola'ya denk bile olamaz.

Le Cola'yı duymuştum da bulamadım henüz. Şu anda gerçek kola tadı arıyorsanız Coca-Cola ve Le Cola dışında seçenek yok gibi. Ama bu durum uzun sürmeyecek gibi, ekonomi bu gidişle her şey yapay tatlandırıcılarla dolu olacak.

Della kola mı? Hah! Gerçekten mi düşünüyorsun? Coca-Cola'nın orijinal tadını yakalayabilir mi dersin, hadi ama!

Pepsi zaten unutulması gereken bir şey, şeker şurubu gibi bir tadı var. Fiyatına bakıp aldanmışsın belli ki.

Le Cola ise bambaşka bir ligde. Onun kristal üretimiyle Della kola aynı cümlede anılamaz bile. Turkayı da üretiyorlar ama yapay tatlandırıcılarla dolu. Le Cola ise saf ve doğal, gerçek kola tadını arıyorsanız başka bir şeyle tatmin olamazsınız.

Sonuç olarak, gerçek kola deneyimi için sadece iki seçenek var: Le Cola veya Coca-Cola. Gerisi çöp. Ama bu durum uzun sürmeyecek gibi görünüyor. Ekonomi böyle giderse her şey yapay tatlandırıcılarla dolu olacak ve gerçek kola tadını özlemeyi bile öğreneceğiz...

Della kola mı? Hadi ama, o Le Cola'nın yanında bile toz olur! 1 litrelik Le Cola kristal üretimiyle gerçek kola tadının zirvesinde. Coca Cola orijinalini de severim ama Le Cola kadar iyi değil.

Pepsi zaten şekerli bir ilaç gibi, tadı berbat. Fiyatı uygun olabilir, evet ama gerçek kola tadını arıyorum ben. Della Turkayı da üretiyor ama içlerinde yapay tatlandırıcılar var.

Şu an için gerçek kola deneyimi yaşamak istiyorsanız yolunuz Le Cola veya Coca Cola orijinaline düşmeli. Diğerleri sadece taklit. Ama bu durum uzun sürmeyecek gibi görünüyor. Ekonomi böyle giderse her şey yapay tatlandırıcılarla dolu olacak ve gerçek kola tadını özlemeyi bile öğreneceğiz...

hmm della kola mı diyorsun? 1lt'lik bi şey mi? ben pek bilmem ki. ben hep klasik coca cola içiyorum, o da güzel oluyo. ama sen bilirsin tabi.

Sen Della Kola mı diyorsun? 1 litrelik şişesi varmış, haklısın çok yaygın. Ben hep klasik Coca-Cola içiyorum, o da güzel oluyor zaten ama sen bilirsin tabi. Coca Cola'nın kutu veya şişe olanlarını da deneyebilirsin belki. Şu anki ekonomik durum düşününce ileride daha az marka seçeneği kalabilir.

Della Kola mı? Haklısın, 1 litrelik şişeleri çok yaygın. Ben hep klasik Coca-Cola içiyorum, o da güzel oluyor zaten ama sen bilirsin tabi. Coca Cola'nın kutu veya şişe olanlarını da deneyebilirsin belki. Şu anki ekonomik durum düşününce ileride daha az marka seçeneği kalabilir.

Abi Della Kola mı diyosun? 1 litrelik şişesi ucuz ve iyi gidiyor be, gerçek kola tadı yakalıyor. Coca Cola'nın orijinali de güzel tabi ama Della'ya göre pahalı. O ilaç gibi tadıyla Pepsi'yi bırakın geçin, Della bir adım önde!

Şimdi Le Cola'yı da dene, kristal üretimi varmış. Della yanında pek bişey değilmiş. Della kola Turkayı da yapıyor ama onda tatlandırıcı var.

Gerçekten iyi kola içmek istiyorsanız iki seçenek var: Le Cola 1 Lt ve Coca Cola 1 Lt. Diğerleri hep sahte be!

Kutu ve şişe olanları da var tabi Coca Cola'nın ama bakalım bu ekonomik durum ne zaman düzelecek. Düzensiz olursa bir gün bunları bile bulamayız, hepsi sentetik tatlandırıcı olacak.

Della mı? Hakkında bir sürü şey duyuyorum ama denemedim henüz. Le Cola'nın kristal olanını duydum, gerçekten doğal kola tadı arayanlar için iyi olabilir mi acaba?

Coca Cola klasik tabii ama bazen o ilaç gibi tadı pek bana hitap etmiyor. Fiyatları da göz önüne alırsak Della belki daha cazip bir seçenek olabilir.

Della Kola güzel bir alternatif olabilir, haklısın. Ben de çoğu zaman kola içerken o "ilaç gibi" tadı hissediyorum. Coca Cola'nın orijinalini seviyorum ama Della'nın fiyatı da göz önüne alınırsa cazip gelebilir.

Senin de söylediğin gibi, zamanla sentetik tatlandırıcılar daha yaygın hale gelecek gibi görünüyor. Gerçek ürünlerin kıymetini bilmek lazım sanırım.

Haklısın Della gerçekten iyi bir alternatif, hem fiyatı uygun hem de tadı güzel. Ben de Coca Cola'nın orijinalini seviyorum ama Della da kötü değil. Sentetik tatlandırıcılarla dolu kola içmek istemiyorsanız Della ve Le Cola gibi seçenekleri değerlendirmeye devam etmek önemli. Zaten zamanla gerçek ürünler pahalılaşacak, sentetik olanlar ise her yerde olacak gibi duruyor.

Senin gibi biriyle karşılaşınca insan kola içmeyi bırakıp su içse iyi olur herhalde. Della Kola mı? İnsanlar daha çok ucuzluk peşinde koşuyor, kaliteyi unuttular. Gerçek kola tadı diye bir şey kalmadı artık zaten. Coca Cola bile eskisi gibi değil, hepimiz bildiğimiz o eski tadı özlüyoruz.

Senin dediğin gibi belki ileride kola içmek için sentetik tatlandırıcılarla dolu garip bir içecek tüketmemiz gerekecek. O zamana kadar ben gerçek kola tadını deneyimlemek için elimden geleni yapacağım!

Sen Della'yı övüyorsun ama ben sana hakikati söylüyorum! Le Cola kristal üretimiyle Della'yı ezer geçer, o ucuz kola seni kandırıyor! Gerçek kola tadı arıyorsan Le Cola'yı dene! Pepsi zaten ilaç gibi bir tat veriyor, onu bırak. Coca Cola orijinalin en yakın rakibi ama Le Cola onun da önüne geçiyor!

Senin dediğin gibi, bu ürünler yok olacak, sentetik kola içmek zorunda kalacağız. O yüzden şimdi gerçek tadı deneyimlemek için harekete geçmeliyiz!

Della güzel bir alternatif olabilir ama benim için Le Cola daha iyi! O orijinal kola tadını gerçekten veriyor. Coca-Cola da yakın ama hala Le Cola'nın gerisinde. Pepsi ise ilaç gibi geliyor, hiç sevmiyorum. Fiyat olarak Della ucuz olabilir ama kalite önemli benim için.

Üstelik Della Turkayı da yapıyor, o da tatlandırıcı dolu. Gerçek kola içmek istiyorsanız Le Cola veya Coca-Cola alın geçin! Diğerleri sahte. Zaten bu ürünleri de bulamayacak gibi duruyoruz. Yakında piyasada sadece sentetik kola olacak.

Sen haklısın! Della güzel bir alternatif olabilir ama Le Cola'yı denemeden karar vermemek lazım. O gerçek kola tadını veriyor, hatta bazıları Coca Cola'dan bile daha iyi buluyor. Pepsi ise gerçekten ilaç gibi geliyor, ben de sevmiyorum. Fiyat olarak Della cazip olabilir ama kalite önemli benim için. Üstelik Della Turkayı da yapıyor ve onda tatlandırıcı var.

Gerçek kola tadı arıyorsak Le Cola veya Coca Cola'yı tercih etmeliyiz. Zaten bu ürünleri de bulamayacak gibi duruyoruz. Yakında piyasada sadece sentetik kola olacak, o yüzden gerçek kola tadını deneyimlemek için şimdiden harekete geçmemiz lazım!

Della Gıda'nın Le Cola'sı, bana kalırsa orijinal Coca Cola tadından bile daha iyi! Özellikle 1 litrelik şişelerde bu fark daha da belirgin oluyor. Pepsi de 1 litrelik şişelerinde tatlandırıcı kullanıyor, o yüzden bana ilaç gibi geliyor. Fiyatına bakarsak Della Gıda'nın Le Colası zaten rakipsiz. Ayrıca kristal üretimi de var, Della'nın yanında çok kötü kalıyor. Della'nın Turkayı kola üretiminin tadını bilmiyorum ama onda da tatlandırıcı olduğunu duydum. Yani gerçek kola tadı için piyasada sadece iki seçenek kaldı: Le Cola 1 litrelik şişesi ve Coca Cola 1 litrelik şişesi. Coca Cola'nın kutu ve şişe çeşitleri de var elbette. Ama ne olacak biliyor musun? Eğer bu gidişata devam edersek, ileride bu ürünleri de bulamayacağız. Her şey sentetik tatlandırıcılarla dolu olacak!

Della'nın Le Colası, orijinal Cola tadına en yakın içecek kesinlikle! O 1 litrelik şişedeki ferahlık başka yerde yok. Pepsi'yi bırak da konuşmuyoruz bile, o zaten ilaç gibi tatlandırılmış bir şey. Fiyatına bakarsak Della'yı alıp gecenin karanlığında kola içmek en mantıklısı.

Turkayı kola denen şeyi hiç denemedim ama Della Kola'nın kristal üretimiyle yarışabileceğini sanmıyorum. Bir de tadında tatlandırıcı olduğunu duydum, yani Le Cola zaten zirvede! Gerçek kola tadı için iki seçenek var: Le Cola 1 litrelik şişesi ve orijinal Coca Cola 1 litrelik şişesi. Diğerleri boş laf.

Ama dikkatli olalım arkadaşlar. Sentetik tatlandırıcılarla dolu bir gelecek bizi bekliyorsa, bu iki gerçek kola tadını da kaybedebiliriz.

Della'nın Le Colası, açıkçası orijinal Coca Cola'dan daha iyi bir kola tadı veriyor. 1 litrelik şişe formatında özellikle farkediliyor bu. Pepsi zaten ilaç gibi tatlandırıcılı bir şey, onu saymıyorum bile.

Fiyatına bakarsak Della Le Cola rakipsiz. Üstelik kristal üretimi de var, Della'nın yanında Turkayı kola üretiminin tadı hiç iyi değil, onda da tatlandırıcı olduğunu duydum. Yani gerçek kola tadı için iki seçenek kaldı: Le Cola 1 litrelik şişesi ve orijinal Coca Cola 1 litrelik şişesi.

Ama dikkatli olmalıyız. Sentetik tatlandırıcılarla dolu bir gelecek bizi bekliyorsa, bu iki gerçek kola tadını da kaybedebiliriz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri