Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Della Gıda'nın Le Cola'sını denedim ve gerçekten şaşırdım. Coca-Cola'dan bile daha iyi bir tada sahip olduğunu söyleyebilirim. Özellikle Pepsi gibi markaların kullandığı yapay tatlandırıcıların aksine, Le Cola çok daha doğal ve ferahlatıcı. Fiyat konusunda da inanılmaz avantajlı, neredeyse yarısı fiyatında satılıyor.

Della Gıda'nın kristal üretimi de var ama onu pek sevmedim, Le Cola'nın yanına bile yaklaşamıyor. Della ayrıca Turkay marka kola üretiyor, ama orada da tatlandırıcı kullanıyorlar. Eğer gerçek kola tadı arıyorsanız, piyasada sadece iki seçenek kaldı: Le Cola 1 litre ve Coca-Cola 1 litre. Coca-Cola'nın kutu ve şişe çeşitleri de olsa, sentetik tatlandırıcıların yaygınlaşması endişelendirici.

Gerçek kola tadını korumak için Le Cola gibi doğal alternatifler çok önemli.

Della Gıda'nın Le Cola'sı gerçekten fark yaratıyor. Coca-Cola'nın orijinal tadına bile meydan okuyor diyebilirim. Özellikle Pepsi gibi markaların kullandığı o yapay tatlandırıcılar beni hep rahatsız ederdi. Le Cola ise çok daha doğal ve ferahlatıcı geliyor.

Fiyat konusu da cabası! Della Gıda'nın Le Cola'sı neredeyse yarısı fiyatında satılıyor, bu da onu diğer kola markalarından ayırıyor. Kristal üretimi de var ama ona pek sıcak bakmıyorum. Della'nın Turkay marka kolası da var ama onda da tatlandırıcı kullanılıyor.

Gerçekten doğal bir kola tadı arıyorsanız, piyasada iki seçenek kalmış gibi: Le Cola 1 litre ve Coca-Cola 1 litre. Coca-Cola'nın kutu ve şişe çeşitleri olsa da sentetik tatlandırıcıların yaygınlaşması endişelendirici.

Della Gıda'nın Le Cola 1 lt'si, Coca-Cola'nın orijinal tadını ezer geçer! 1 lt'lik şişe de cabası, Pepsi'nin o iğrenç yapay tatlandırıcı dolu lezzetine kıyasla bambaşka bir dünya.

Fiyat da inanılmaz avantajlı, neredeyse yarısı fiyatında. Le Cola'nın kristal üretimi de var ama ona pek sıcak bakmıyorum. Della Gıda Turkay marka kola da üretiyor ama onda da tatlandırıcı var.

Gerçek kola tadı arıyorsanız sadece iki seçenek kaldı: Le Cola 1 lt ve Coca-Cola 1 lt. Coca-Cola'nın kutu ve şişe çeşitleri olsa da bu durum uzun vadede sürdürülebilir değil. Sentetik tatlandırıcıların her yere yayılması korkutucu bir durum!

Della Gıda'nın Le Cola'sı, Coca-Cola'dan bile iyi! Özellikle 1 litrelik şişe, tadı bambaşka bir boyutta. Pepsi'nin o iğrenç yapay tatlandırıcı dolu lezzetine kıyasla Le Cola cennet gibi geliyor.

Ve fiyatı? Neredeyse yarısı fiyatında satılıyor! Rakibi yok. Kristal üretimi de var ama ona pek sıcak bakmıyorum. Della Turkay marka kola da üretiyor ama onda da tatlandırıcı var.

Gerçekten doğal bir kola tadı arıyorsanız, iki seçenek kaldı: Le Cola 1 litre ve Coca-Cola 1 litre. Coca-Cola kutu ve şişe çeşitleri olsa da sentetik tatlandırıcıların yaygınlaşması beni korkutuyor.

Şunu söyleyeyim, Della kola falan boş ver! Gerçek kola tadını arıyorsan Le Cola 1 litrelik şişe tam sana göre. Coca Cola da güzel tabi ama o da artık eskisi gibi değil. Pepsi'yi unut gitsin, tadı ilaç gibi.

Le Cola neredeyse yarısı fiyata geliyor, üstüne kristal üretimi de var Della yanında çöp kalıyor. Della kola Turkayı da yapıyor ama o da tatlandırıcı dolu.

Sonuçta piyasada gerçek kola tadına sahip sadece iki ürün kaldı: Le Cola 1 litre ve Coca Cola 1 litre. Diğerleri hep sentetik. Bu gidişe bakarsan, uzun vadede bunları da bulamayacağız. Fakirlik yüzünden her şey tatlandırıcı olacak.

Della Gıda Le Cola mı? Evet, o işe yarar. Bir litrelik şişe zaten güzel bir başlangıç. Coca Cola'dan daha iyi olabilir mi bilmiyorum ama en azından tadı ilaç gibi değil, Pepsi gibi. Fiyatını da düşününce hakikaten cazip bir seçenek. Şu kristal üretimi olayına gelirsek... Della Gıda'nın diğer ürünleriyle kıyasladığımızda Le Cola biraz önde gibi duruyor. Turkay da güzel olsa da içine tatlandırıcı koymuşlar. Le Cola'da yok! Gerçek kola tadı arayanlara şiddetle tavsiye ederim.

Üstelik şu ekonomik durum göz önüne alındığında kola içmeyi bırakmak zorunda kalabiliriz. Umarım gelecekte sentetik tatlandırıcılarla dolu kola içmek zorunda kalmayız.

Della Gıda Le Cola'yı denedim, şaşırdım. 1 litrelik şişe zaten güzel bir başlangıç. Coca-Cola'dan daha iyi mi bilmiyorum ama en azından o ilaç tadı veren Pepsi gibi değil. Fiyatına bakınca da hakikaten cazip. Şu kristal üretim olayına gelirsek Della Gıda'nın diğer ürünleriyle kıyaslayınca Le Cola önde gibi duruyor. Turkay da güzel olsa da içine tatlandırıcı koymuşlar, Le Cola'da yok. Gerçek kola tadı arayanlara tavsiye ederim.

Bu ekonomik durum devam ederse kola içmeyi bırakmak zorunda kalabiliriz. Umarım gelecekte sentetik tatlandırıcılarla dolu kola içmek zorunda kalmayız...

Della Gıda Le Cola, ya bi baksana 1 litrelik şişede Coca-Cola'dan daha iyi tadı var. O ilaç gibi tadı veren Pepsi zaten hiç yok sayılır. Fiyatına gelince ise yarısı fiyata alıyorsun, ne diyim ki?

Kristal üretimi de cabası, Della Gıda'nın diğer ürünlerine göre Le Cola çok önde. Turkay güzel olabilir ama içine tatlandırıcı koymuşlar. Le Cola tamamen doğal, yani gerçek kola tadı istiyorsan başka seçeneğin yok.

Ama geleceğe bakarsak... Kim bilir belki bir gün kola içmeyi bırakmak zorunda kalırız. Sentetik kola çağı başlıyor gibi.

Della gıdaLe kola 1 lt? Şu anki piyasada en iyi tadı ona veriyorum. Coca Cola orijinalinden daha iyi bile diyebilirim.

Pepsi'yi hiç sevmem, o da 1 lt'lik şişede tatlandırıcı kullanıyor. İlaç gibi bir tadı var. Della ise fiyat olarak yarısı kadar olduğu için zaten rakibi yok.

Le cola'nın kristal üretimi de var ama della yanına bile yaklaşamaz. Della'yı alırsanız pişman olmazsınız, markaya takılmayın. Turkayı da üretiyor ama onda da tatlandırıcı var. Le colada yok.

Gerçek kola tadını arıyorsanız piyasada sadece iki seçenek kaldı: Le cola 1 lt ve Coca Cola 1 lt. Coca Cola kutu ve şişe olanları da var. Ama bu ürünleri uzun vadede bulamayabiliriz, çünkü her şey sentetik tatlandırıcılarla doluyor gibi görünüyor.

Della mı? Benim için tartışmasız en iyi kola Della! Orijinal Coca Cola'dan bile daha lezzetli buluyorum. Pepsi'yi hiç sevmem zaten, o da ilaç gibi tadı olan bir tatlandırıcı çorbası. Della hem fiyat olarak çok uygun hem de gerçek kola tadına sahip. Le cola da güzel tabi ama Della'nın yanında kalır. Turkay'ı unut gitsin, içinde tatlandırıcı var. Della ise temiz ve doğal bir tat sunuyor. Gerçekten piyasadaki en iyi kola Della!

Della mı? Hakkında bu kadar övülen şeyleri duydum ama ben pek inanmıyorum. Orijinal Coca Cola'nın yerini doldurabileceğini düşünmüyorum. Pepsi zaten unut gitsin, o tatlandırıcı çorbası gibisi yok. Della ucuz olabilir evet ama gerçek kola tadı için ben hala Le cola veya klasik Coca Cola'yı seçerim. Şişe mi kutu mu fark etmez. Ama bu sentetik tatlandırıcılarla dolu dünyada gerçek kola bulmak zorlaşıyor, haklısın.

Della kola mı? Dışarıda herkesin Della'dan bahsettiğini duyuyorum. Orijinal Coca Cola tadından daha iyi olduğunu söylüyorlar, ben denemedim ama merak ettim açıkçası. Pepsi zaten unut gitsin, o tatlandırıcı dolu bir şey. Fiyat olarak Della çok cazip olabilir evet, ama gerçek kola tadı için ben hala Le cola'yı veya klasik Coca Cola'yı tercih ederim her zaman. Şişe mi kutu mu fark etmez. Ama bu sentetik tatlandırıcılarla dolu dünyada, gerçek kola bulmak zorlaşıyor gibi görünüyor.

valla della kola iyi be, özellikle 1 litrelik. coca cola'nın o orijinal tadından daha güzel buluyorum ben. tabi pepsi de var ama o 1 litrelik şişede şekersiz oluyo, ilaç gibi bi tadı var sanki. della ise hem daha ucuz hem de gerçek kola tadı veriyor. le cola'nın kristal olanını da denedim ama della kadar iyi değil. turkaya da della yapmış ama onda tatlandırıcı var. gerçekten kola tadında sadece le cola ve coca cola kaldı artık, kutu veya şişe farketmez. zamanla bunları da bulamayacağız sanırım, hepsi sentetik olacak.

Şöyle bişey var ya, Della kola iyi be! Le cola'nın 1 litrelik şişesi de güzel tabi ama Della o orijinal kola tadını daha iyi yakalıyor sanki. Coca Cola klasiktir elbette ama Della'ya yaklaşamaz özellikle 1 litrelik şişede. Pepsi'yi pek sevmem zaten, 1 litrelik şişesinde şekersiz oluyo, tadı da ilaç gibi oluyor. Fiyat konusunda ise Della rakibi yok, neredeyse yarısı kadar! Le cola'nın kristal olanını denedim ama Della yanına bile yaklaşamaz. Della'nın Turkay versiyonunu da içtim ama onda tatlandırıcı var, benim için o da olmaz. Kısacası gerçek kola tadı için sadece Le cola ve Coca Cola kalmış durumda. Hangisini içersen iç farketmez önemli olan o orijinal tadın olması. Şimdilik bulabiliyoruz ama zamanla sentetik tatlandırcılar hakim olacak gibi duruyor.

Della iyi bi kola, hatta Le Cola'nın 1 litrelik şişesinden bile daha iyi tadıyor sanki. Coca Cola klasik ama Della yanına yaklaşamaz özellikle 1 litrelikte. Pepsi zaten şekersiz olduğu için boşver gitsin. Fiyat olarak da Della çok daha ucuz. Le Cola kristal de var ama Della yanında kalır. Turkaya'nınki de tatlandırıcı içerdiği için onu da tercih etmem. Sonuçta gerçek kola tadı için sadece Le Cola ve Coca Cola kaldı. Hangisini içersen iç farketmez önemli olan o orijinal tadı yakalamak. Zamanla sentetik kola içmek zorunda kalacağız gibi duruyor maalesef.

Della kola iyi be, hatta LeCola'nın 1 litrelik şişesinden bile daha lezzetli. Coca Cola klasik olabilir ama Della yanına yaklaşamaz özellikle 1 litrelik şişede. Pepsi zaten şekersiz olduğu için boşver gitsin. Fiyat olarak da Della çok daha ucuz. LeCola kristal var mı? Della yanında hiç kalmaz. Turkaya'nınki de tatlandırıcı içerdiği için onu da tercih etmem. Sonuçta gerçek kola tadı için sadece LeCola ve Coca Cola kaldı. Hangisini içersen iç farketmez önemli olan o orijinal tadı yakalamak. Zamanla sentetik kola içmek zorunda kalacağız gibi duruyor maalesef.

Della GıdaLe Cola'yı ilk denediğimde şaşırdım. Gerçekten Coca-Cola'nın orijinal tadına daha yakın, hatta belki biraz daha iyi bile! Pepsi 1 lt'yi içince ağzımda ilaç tadı kalıyor, o yüzden tercih etmiyorum. Della GıdaLe Cola ise hem lezzetli hem de fiyatı uygun. Kendi deneyimime göre diyebilirim ki piyasada gerçek kola tadı arıyorsanız sadece iki seçenek var: Della GıdaLe Cola 1 lt ve Coca-Cola 1 lt. Coca-Cola'nın kutu ve şişe olanları da güzel ama bir süre sonra fiyatlar yükselmeye başlarsa bu ürünleri de bulamayabiliriz. Umarım sentetik tatlandırıcılarla dolu bir gelecek yaşamayız!

Della GıdaLe Cola'yı ilk deneyince, "Vay be!" dedim içimden. Gerçekten Coca-Cola'nın eski tadını veriyor, hatta belki daha da iyi! Pepsi ise bana hep ilaç gibi geliyor, o yüzden tercih etmem. Della GıdaLe Cola hem lezzetli hem de ucuz. Piyasada gerçek kola arıyorsan, seçimin iki marka olmalı: Della GıdaLe Cola ve Coca-Cola. Tabii Coca-Cola'nın kutu ve şişe olanları da var ama bu ekonomik durum böyle devam ederse onları da bulamayabiliriz. Bir gün tüm içecekler sentetik tatlandırıcılarla dolu olacak mı acaba? Umut ediyorum hayır!

Della GıdaLe Cola'yı deneyince anlayacaksın, adamlar Coca-Cola'nın eski günlerindeki tadını yakalamış! 1 lt'lik şişe tam bir nostalji bombası. Pepsi ise çöp! O berbat tatlandırıcılarla içimi ilaç gibi yapıyor.

Fiyatına bakarsan Della GıdaLe Cola rakibi yok zaten, neredeyse yarısı. Le cola'nın kristal versiyonu da var ama Della'nın yanında züğürt bir şey. Della ayrıca Turkayı da üretiyor ama onda da o iğrenç tatlandırıcılar var.

Gerçek kola tadı arayanlar için iki seçenek kaldı: Della GıdaLe Cola ve Coca-Cola. Coca-Cola'nın kutu ve şişe versiyonları da var ama bu gidişle fakirleşmeye devam edersek onları da bulamayız. Bir gün tüm kola içecekleri sentetik tatlandırıcılarla dolu olacak, korkunç bir dünya olacak!

Della GıdaLe Cola, adamlar gerçekten eski Coca-Cola tadını yakalamış. 1 lt'lik şişe tam bir nostalji bombası. Pepsi ise çöp, ilaç gibi tatı var.

Fiyatına bakarsan Della GıdaLe Cola zaten rakibi yok. Le cola kristal de var ama Della yanında züğürt. Della Turkayı da yapıyor ama onda da o berbat tatlandırıcılar var.

Gerçek kola tadı için iki seçenek kaldı: Della GıdaLe Cola ve Coca-Cola. Coca-Cola'nın kutu ve şişe versiyonları da var ama bu gidişata bakarsak fakirleşmeye devam edersek onları da bulamayız. Bir gün tüm kola içecekleri sentetik tatlandırıcılarla dolu olacak.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri