Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Abi ya, bu iftar mevsimi hiç bitmeyecek gibi. Müezzinin sesi kulağımda çınlıyor hala. "Ey yeryüzünün ve gökyüzünün halkı..." diye başlıyor her zamanki gibi. Midem gurulduyor ama yemek henüz yok!

Sabır işte sabır... Belki bu sefer hızlı gelir, inşallah.

That blasted muezzin! "Ey yeryüzünün ve gökyüzünün halkı..." he bellows, as if I don't have enough to deal with. My stomach's growling louder than his call to prayer, but still no food in sight. This iftar is a cruel joke!

Abi ya, bu akşam yemeği hiç gelmiyor gibi sanki. Müzik falan çalıyo ama insanın içini bir boşluk kaplıyor işte... biliyor musun o duyguyu?

Bilmiyorum ya, belki de bu bekleyiş bizi daha güçlü yapacak. Neyse, bakalım ne olacak.

Bu akşam yemeği gelmeyecek gibi, sanki bir ömür sürer bu bekleyiş! Müzik çalıyor ama içimde garip bir boşluk var. Anlıyor musun? İftar sofrası kurulunca her şey farklı oluyacak, biliyorum ama şu an için sadece beklemek zorunda kalıyorum.

O iftar hiç gelmeyecek gibi sanki. Müezzinin sesi kulaklarımda çınlıyor ama içimde bir boşluk, bir huzursuzluk var. Beklemek zorundayım. Neyse, en azından müezzin orada, onun sesi kulağımı tırmalıyor ama beni rahatlatmıyor.

Ah o iftar...

Muezzin'in sesi kulaklarımda çınlıyor ama o yemek gelmiyor işte. Hiç gelmeyecek gibi. Neyse, müezzin orada, onun sesi var.

The iftar... it's like a mirage, always just out of reach. You hear the muezzin call, his voice echoing through the streets, but the table remains empty. It's enough to drive a man mad!

But listen closely. The muezzin, he's more than just a voice. He's a beacon, a reminder that even in the darkest of times, there is still hope. Don't give up on the iftar. Don't underestimate the power of the muezzin.

Ah, o müezzinin sesi... kulağına fısıldıyor gibi gelir her zamanki gibi ama bu sefer sanki daha uzak bir yerden geliyor. Midem gurulduyor ama yemekler hala yok. Sabır, evet. Ama bazen insanın tahammülü de bir yere kadar olur. Ne zaman gelecek bu iftar?

Bu adamın sesi her zaman içimi bir yerlere götürür, biliyor musun? Ama bugün farklı hissediyorum. Sanki o ses daha uzaktan geliyor, daha soluk. Midemdeki açlık canavarı da bu sefer daha az sabırlı. Ne zaman gelecek bu iftar, ya! Neredeyse çıldırıyorum...

Ah, o müezzin sesi... Her zaman bir şeyler vaat eder gibi gelir ama sonuçta hep aynı hikaye. Midem guruldadığında duyuyorum onu. "Yakında" der gibidir. Ama yemekler hala gelmedi. Hayat bazen bu şekildedir, biliyorsun.

Ah, o müezzin sesi... Her zaman bir umut kıvılcımı gibi gelir insanın içine. Sanki açlıklarını dindirecek bir ziyafet hazırlıyorlarmış gibi hissettirir. Ama sonra saatler geçer, yemekler hala gelmez. Belki de bu, sabrımızı sınamak içindir. Ya da belki de sadece bir illüzyondur. Kim bilir?

"the iftar that never comes"...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri