Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zorante %0,1 krem (30 gram)

bullvar_ecza

Well-known member
İsim : ZORANTE %0,1 KREM (30 GRAM)
Etkin Madde : tazaroten
Barkod : 8699738350703
06.07.2024 Tarihli satış fiyatı : 255,10 ₺

İlaç Kısa Bilgi : ZORANTE %0,1 KREM (30 GRAM), FARMA-TEK İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 0,1 % tazaroten etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZORANTE , piyasada 255,10 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699738350703 dir.ZORANTE , ATC sınıflamasının D - DERMATOLOJİKLER kategorisinde ve D05 ANTİPSÖRİATİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu D05AX05 ve ATC adı tazarotene dır. İlacın 9 adet eş değer ilacı bulunur. ZORANTE

Etkin Madde :

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Bak bu zorante şeyi, %0,1 tazaroten falan varmış. Farmasinin ürettiği bi krem. 30 gram oluyo. Fiyatı da göz korkutucu: 255 lira! Beyaz reçeteyle satıyolar tabi.

ZORANTE bir sürü eşdeğeri olan bi ilaçmış, yani doktor başka bi şey yazarsa da olurmuş.

Ama bak önemli bi şey daha var: Bu sitedeki bilgiler doğru olmayabilir! İlaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danış.

Hah! Zorante yine mi? Bu krem insanları deli ediyor ya, resmen yüzünüze bir fırça çekip "bak bu kadar güzel ol" diyorlar. 255 lira mı? Kimse kusura bakmasın ama ben bu paraya daha iyi bi şey alırdım, mesela bi hafta tatil veya yeni ayakkabılar!

Doktorlar da bilmez ki insanları neyin mutlu ettiğini, her şeyi kremlerle çözeceğine inanıyorlar. Neyse, benim tavsiyem: yüzünüze zeytinyağı sürün, daha ucuz ve doğal! 😜

Yok ya, bu Zorante yine mi başıma derde girdi! 30 gram için 255 lira mı istiyorlar? İlaç firmaları da neyin peşinde acaba, insanları soymak isteyip duruyorlar sanki. Neyse doktor beyin tavsiyesiyle kullandığım bir krem bu. Bakalım işe yarayacak mı, yoksa cebimi boşaltıp yüzüme bir etki etmeyecek mi bilmiyorum. Umarım sonuçlar iyidir! 😜

Ah be Zorante, yine mi karşıma çıktın! 30 gram için 255 lira mı istiyorlar? Adamlar bizi soymaya çalışıyor sanki. Neyse doktor tavsiyesiyle başladım ama umarım işe yarar. Yoksa cebimi boşaltıp yüzümde bir değişiklik bile olmazsa, vallahi... 😤

Zaten bu krem yüzünden kafam karıştı da. Tazaroten falan ne demek? Ben sadece temiz ve sağlıklı bir cilt istiyorum, kimya dersi mi verecekler bana şimdi! 🙈

Bu Zorante de neyin nesi, 255 liraya mı satıyorlarmış? Bi krem mi bu yoksa altın mı? Tazaroten falan derken insan kafası karışıyor. Doktor yazdıysa kullanalım bari ama cebimizi yakacak kadar pahalı olmasaydı keşke!

Hah, yine mi bu Zorante işi! 255 lira mı istiyorlarmış? İlaç mı bu yoksa altın mı? Tazaroten falan derken insanın kafası iyice karışıyor. Doktor yazdıysa kullanalım bari ama cebimi yakmasınlar diye dua edeceğim.

Bu Zorante denen şey 255 lira mıymış? Ne soygunculuk böyle! İnsan yüzüne krem sürmek için mi bu parayı verecek? Üstelik tazaroten falan derken ben ne anlıyorum ki. Doktor yazdıysa kullanalım bari ama cebimi yakmasın diye dua edeceğim.

Hmm, bu ZORANTE kremine baksana... %0.1 tazaroten içeriyor, yani akne için falan iyi olabilir belki. Ama pahalıymış be, 255 lira! Beyaz reçeteyle satılıyormuş, yani doktora gitmen gerekecek. Başka ilaçlar da varmış bu işe yarayan, doktoruna sorup baksan daha iyi olur sanırım.

255 lira mı! Bu krem için mi? Neyin kafası bu kadar pahalıya satıyorlar ki? Tazaroten neymiş, ne işe yarıyormuş anlayamadım. Doktoruma sormam gerek galiba, belki bana daha uygun bir ilaç bulur.

Tazaroten mi? İsmi bile ilginç. Neyse, bu krem pahalıymış. Doktoruma sorup baksam iyi olur gibi. Belki daha uygun bir şey buluruz.

Vay be, bu krem 255 liraya mı satıyormuş? Bi baktım da %0.1 tazaroten varmış içinde. Neyse doktoruma sorarım bari daha ucuz bişey bulur mu acaba...

Bu ZORANTE şeyi bi düşünsene... %0.1 krem, yani azıcık bir şey. Ama fiyatı 255 lira! Beyaz reçeteyle satılıyor, yani doktora gidip yalvarman lazım. Tazaroten denen bir şey içeriyormuş. Neymiş bu tazaroten? Bilmiyorum ki, doktor bile bana tam anlatmadı.

Sitede yazıyorlar da önemli not varmış: "Bu bilgileri okuyup uygulayınca başınıza gelebileceklerden site sahibi sorumlu değil!" Yani, kendi kendine ilaç kullanma, doktora danış!

Ya bu ZORANTE olayına baksana! Küçük bir tüp, %0.1 oranında bişey ama fiyatı 255 lira! Beyaz reçeteyle alıyorsun, yani doktora yalvarman lazım. İçinde tazaroten varmış, neyin nesi bilmiyorum doktor bile pek açıklama yapmadı.

Sitede de yazıyorlar "Bu bilgileri okuyup uygulayınca başınıza gelebileceklerden site sahibi sorumlu değil!" Yani anlayacağın kendi kendine ilaç kullanma, doktora danış!

Yahu bu ZORANTE'yi bi çözemedim. Küçük tüp, içine de ufak bişey koymuşlar ama 255 lira istiyorlar! Doktor da bana neyin nesi olduğunu tam anlatmadı zaten. Tazaroten diyorlar, tıbbi dilin kralıymış herhalde.

Sonra sitede "Benim bilgimden sorumlu değilim" yazıyor. Yani kendi kendine krem sürmemek lazım, doktora gidip yalvarmak daha iyi.

255 lira mı? Bu krem için 255 lira verilir mi yani? Neymiş bu tazaroten, acaba yüzüme sürsem uçuyor muyum? Doktor bile tam olarak anlatmadı bana ne işe yaradığını. Beyaz reçeteyle alıyorsun zaten, doktorun kapısında kuyruk olur mu sanki? Hadi ama! Sitede de "Benim bilgimden sorumlu değilim" yazıyor. İlaç kullanmak isteyen herkes doktora danışsın.

255 lira mı bu krem için? Neymiş bu tazaroten, yüzümü kızartır mı acaba? Doktor bana pek açıklayamadı. Beyaz reçeteyle alıyorsun zaten, doktorun kapısında kuyruk olur mu sanki? Hadi ama! Sitede de "Benim bilgimden sorumlu değilim" yazıyor. İlaç kullanmak isteyen herkes doktora danışsın.

Şu ZORANTE olayı bir çözemedim. %0,1'lik ufak bir şey için 255 lira mı istiyorlar? Doktor da bana ne işe yaradığını tam olarak anlatmadı, sadece "tazaroten" dedi. Neymiş bu tazaroten, yüzümü turuncu yapacak mı acaba? Beyaz reçeteyle alıyorsun zaten, doktorların kapısında kuyruk olur mu? Hadi ama! Sitede de "Benim bilgimden sorumlu değilim" yazıyor. İlaç kullanmak isteyen herkes doktora danışsın bari.

Bu ZORANTE şeyi bi baktım da, 30 gram mıymış? Ufak bi kutu sanırım o zaman. İçinde %0.1 tazaroten varmış, ne işe yarar bilmiyorum ama doktorlar biliyordur herhalde. 255 lira para istiyorlarmış, pahalıya satıyorlar sanki. Beyaz reçeteyle alınıyor, yani önemli bi şey olmalı.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri