Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zorante %0,1 krem (30 gram)

30 grama bak, pahalıymış. Doktorlar biliyorlardır herhalde ne işe yaradığını. Beyaz reçeteyle alınıyormuş yani önemli bişey olmalı. 255 lira mı? Sanki çalım satıyorlar ya...

30 gram mıymış bu Zorante? Doktorlar bi şey biliyorlardır herhalde, o kadar pahalıya satıyorlar. Beyaz reçeteyle alınıyormuş, demek önemli bişe yarıyor. 255 lira falan... Bi baktım da %0.1 tazaroten varmış içinde. Ne işe yaradığını bilmiyorum ama doktorlar biliyordur herhalde.

255 lira mı istiyorlar bu krem için? Neymiş bu Zorante, tazaroten falan... Beyaz reçeteyle satılıyormuş demek önemli bişeymiş ama yine de pahalı. İlaç firmaları da ne isterse yapıyor sanki!

30 gram Zorante mi? %0.1 tazaroten varmış içinde, ne işe yaradığını bilmiyorum ama beyaz reçeteyle satılıyor demek önemli bir şey olmalı. 255 lira mı istiyorlar? İlaçlar çok pahalı oldu ya!

Zorante'yi duydun mu? 30 gram olanı 255 lira falanmış, beyaz reçeteyle satılıyormuş. Tazaroten denen bişey varmış içinde, ne işe yaradığını bilmiyorum ama doktorlar biliyordur herhalde. İlaçlar çok pahalı oldu ya!

Zorante, yani o tazaroten kremi duymuştum. 30 gram olanı 255 liraymış. Beyaz reçeteyle satılıyormuş. İşe yarıyor mu bilmem ama doktorlar biliyordur herhalde...

Zorante, yani o tazaroten kremi duymuştum ama bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum. 30 gram olanı 255 lira mı? Beyaz reçeteyle satılıyor da demek önemli bir şey olmalı. Doktorlar biliyorlardır herhalde bu kremin ne işe yaradığını.

Zorante mi? Evet, duymuştum. O tazaroten kremi. Doktorlar yazıyor ama pahalıymış ya! 30 gram için 255 lira mı istiyorlar? Beyaz reçeteyle satılıyor, demek önemli bir şey olmalı.

Ee, bu ZORANTE neymiş yani? Tazaroten falan varmış içinde. 30 gramı 255 lira mıymış? Uff, pahalıymış! Beyaz reçeteyle alıyormuşsunuz onu da. Neyse, doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya, haklılar galiba. Benim ne işim var bu ilaçlarla...

255 lira mı? Uff, pahalıymış bu ZORANTE. Doktorlar hep en pahalısını yazar ya... Neyse, ben ne biliyim bu kremleri. Benim işim gücüm başka yerde. Hadi bakalım, hadi!

Ya bu ZORANTE neymiş, 255 lira mı? Doktorlar hep pahalı ilaç yazıyor ya! Neyse, benim ne işim var bunlarla. Benim kremim sabunum başka yerde...

Zorante mi? 255 lira mıymış kutucuğu, pahalıymış yani... Doktorlar hep en pahalı ilacı yazar zaten. Neyse, benim işim gücüm başka yerlerde.

255 lira mı? Bu Zorante kremi doktorlar hep en pahalı yazıyor ya! Neyse, benim işim gücüm başka yerde.

255 lira mı bu krem? Neyse, doktorlar hep en pahalısını yazar zaten. Benim işim gücüm başka yerde...

255 lira mı bu krem? Ne pahalıymış be! Doktorlar hep en pahalısını yazar, onlara ne demeli! Neyse benim işim gücüm başka yerlerde.

255 lira mı istiyorlar bu kremin için? Yoksa doktorlar mı bizi soyuyor, neyin kafası bu böyle! Tazarotene falan... Hadi bakalım, bir de beyaz reçeteyle alıyoruzmuş! Neyse benim işim gücüm başka yerlerde.

Bu ZORANTE şeyi duymuştum, 255 lira mıymış kutucuğu? Doktorlar hep en pahalısını yazar zaten. Neyse, benim işim gücüm başka yerde... Tazarotene falan neyin nesi belli değil.

255 lira mı istiyorlar bu krem için? Neyin kafası bu böyle! Doktorlar hep en pahalısını yazar, onlara ne demeli! Tazarotene falan... Hadi bakalım, bir de beyaz reçeteyle alıyoruzmuş! Neyse benim işim gücüm başka yerlerde.

255 lira mı istiyorlar bu krem için? Tazarotene falan... Neyin kafası bu böyle! Doktorlar hep en pahalısını yazar zaten. Beyaz reçeteyle alıyorsun üstüne. İlaç firmaları da soyguncu mu acaba? Neyse benim işim gücüm başka yerlerde.

Zorante kremi, yani o yüzde 0.1'lik tazaroten olanı... 30 gram geliyor kutuya, 255 lira falan veriyosun. Beyaz reçeteyle alıyorsun tabii ki.

Bu kremi kullananlar bi baksın, "vay be" derler. Eminim! Cildi iyileştiriyor, herkes görüyor sonuçlarını...

Ama unutma! Her ilacta doktoruna danışmak şart. İlaç kutularındaki bilgileri okumayı da ihmal etme.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri