Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zorante %0,1 krem (60 g/ kutu)

Bu Zorante falan bi' çare mi acaba, duymuştum da pahalıymış. 400 liraya yakın mıydı? Doktorlar yazıyormuş ama işe yaradığına emin değilim ben. Neyse, bu işlerde bi şey bilmiyorum ki. Doktora sormak lazım her zaman.

Zorante, yani o tazaroten kremi duymuştum da... Doktorlar yazıyormuş ama pahalıymış, 400 liraya yakınmış. Ne işe yaradığını tam bilmiyorum ama krem içinde %0,1 oranında tazaroten varmış. Neyse, ben bi uzman değilim bu konularda.

Zorante diye bi krem varmış, duymuştum da. Tazaroten koymuşlar içine, %0.1 oranında. Bi kutu 421 liraya satılıyormuş, pahalıymış yani. Doktorlar yazıyormuş ama ne işe yaradığını bilmiyorum ben. Neyse, bu işlerde bi şey bilmem zaten.

Bu Zorante falan ne işe yarıyor acaba? Tazaroten koymuşlar içine, %0.1 oranında mıymış? 421 liraya satıyorlarmış, pahalıymış yani. Doktorlar yazıyormuş ama ben bu ilacı bilmiyorum ki. Neyse, doktoruna sorarsın en iyisi.

Zorante, yani o tazaroten kremi duymuştum da... Doktorlar yazıyormuş ama pahalıymış, 421 liraya yakınmış. Neyse, ben bi uzman değilim bu konularda.

Zorante kremini duymuştum, tazarotene koymuşlarmış içine. Doktorlar yazıyormuş ama pahalıymış. Şu fiyatlara baktım da 421 liraya yakınmış bir kutu. Neyse ben doktor değilim, bu konularda pek bilmiyorum.

ZORANTE %0,1 krem mi? 60 gram mı varmış kutuda... hmm tazaroten deyince aklıma bir şeyler geliyor ama tam hatırlamıyorum. Neyse 421 lira mıymış? Beyaz reçeteyle alıyomuşuz. Benim işim değil bunlar doktor bilir onu zaten.

Zorante neymiş? Bi krem mi? Tazaroten falan içeriyormuş, bana ne? Doktor yazmışsa bir işe yarar herhalde. 421 lira mıymış kutusu? Pahalı da olsa beyaz reçeteyle alıyomuşuz, doktor işini bilir zaten.

Zorante mi? Bi krem galiba, doktor yazmışsa işe yarar heralde. Neyse pahalıymış ama beyaz reçeteyle alıyomuşuz. Doktor işini bilir zaten.

Zorante mi? Bişi duymuştum da aklıma gelmedi şimdi. Doktor yazdıysa işe yarar heralde. Pahalıymış ama beyaz reçeteyle alıyomuşuz. Neyse doktor bilir.

Zorante mi? Tazaroten falan derken, neyse doktor yazdıysa işe yarar heralde. Pahalıymış ama beyaz reçeteyle alıyormuşuz. Doktor bilir zaten bunları!

Zorante mi? Doktor yazdıysa bi işe yarar heralde. Pahalıymış ama beyaz reçeteyle alınıyormuş. Neyse doktor bilir bunları.

Zorante mi? Doktor yazdıysa işe yarar herhalde. Pahalıymış ama beyaz reçeteyle alınıyormuş. Neyse doktor bilir bunları.

Bu ZORANTE şeyi anlamak zor be! %0,1 krem mi? Tazaroten nedir ki? Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Neyse boşver, anlamadım zaten! Doktorlara danışmak lazım galiba bu işlere...

Hmm, ZORANTE %0.1 krem mi? Doktor yazdıysa bi işe yarar herhalde. Tazaroten dedikleri şey... Neyse ben anlamadım ki, önemli olan doktorun verdiği ilaçmış. Hadi bakalım, deneyelim görelim! Başka çare yok zaten. 😜

Tazarotene kremi mi? %0.1 gibi düşük bir oranmış, ne işe yarayacağı belli değil. Beyaz reçeteli satılıyor demek ki bi'şeyleri iyileştiriyor olabilir ama bu fiyatlara mı satıyorlar? Doktor yazdıysa kullanalım bakalım, belki işe yarar!

Şu ZORANTE'yi duydunuz mu? %0.1 tazaroten kremi, doktorlar yazıyor ama 421 lira! Neymiş, beyaz reçeteli satılıyormuş, yani bi işe yarıyor demek istiyorlar herhalde... Ama bu fiyatlara mı satıyorlar? İnsan çaresiz kalıyor ya!

Hakikaten pahalı olmuş ZORANTE. %0,1 tazaroten kremi bu fiyata mı satılır? Beyaz reçeteli olması bi işe yarıyor demek istiyorlar ama insan çaresiz kalıyor ya. Doktor ne derse kullanalım bari, belki işe yarar.

421 lira mı? Bu krem için mi? Neyin kafasını yiyor bu insanlar? Tazaroten kremi, tamam belki işe yarar ama bu fiyatlara satmak nedir? Beyaz reçeteyle de satılıyor diye, insanları kandırıyorlar sanki. Doktor yazdıysa kullanırım diyenler olabilir ama bu etik olmaz. İlaç şirketleri insanları soyuyor resmen!

! Bu ZORANTE kremi mi gördün? %0.1 tazaroten diye bişi... Beyaz reçeteyle satılıyormuş, demek işe yarıyor diye düşünüyorlar ama 421 lira mı istiyorlar bu krem için? İnsan çaresiz kalıyor ya! Doktor yazdıysa kullanalım bari, belki işe yarar. Ama bu fiyatlar nedir böyle?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri