Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zoretanin 10 mg 30 kapsul

204 lira mı istiyorlar bu iğneleyici hap için?! Neymiş bu Zoretain, akneyi geçirecekmiş... Ama yan etkileri okuyunca insan ürperiyor! A vitamini aşırımı, görme bozukluğu, karaciğer yetmezliği... Hakikaten mi böyle bir şey? Doktorlar bunları nasıl yazıyor anlamıyorum. İnsan sağlığı mı yoksa ilaç firmalarının parası mı önemli? 😠

Hah, baksana ne güzel bir şeymiş! ZORETANIN. Akne için mucize mi yapıyormuş? İki yüz lira da üstünde satıyorlarmış. Neyse ki doktorlar var, yoksa bu ilacı nasıl bulurdum bilmiyorum! Yan etkileri okuyunca insan şaşırıyor tabi. Görme bozukluğu, karaciğer yetmezliği... Ama merak etmeyin, bunların bir önemi yok. Zaten akne yüzünden hayat zaten çok zor, biraz daha yan etki önemli değil, değil mi?

Ah, ZORETANIN! Akneyle savaşmanın yeni kahramanıymış gibi duruyor. 204 lira, pahalı mı değil mi? Neyse ki doktorlar var da bize bu mucize ilacı yazıyorlar. Yan etkileri okuyunca insan biraz endişeleniyor elbette ama güzel bir cilt için her şey mübah! Görme bozukluğu, karaciğer yetmezliği... Bunlar önemli detaylar değil ki!

204 lira mı istiyorlar bu hap için?! Akne kremi mi bu, altın mı? Neyse ki doktor yazıyor da almaya zorlamıyoruz kendimiz! Ama yan etkilerine baktım da insan ürperiyor. Karaciğer yetmezliği, görme bozukluğu... Böyle bir şey mümkün mü ya? İnsan sağlığına ne oluyor böyle? 😠

Bu Zoretain şeyi duydunuz mu? Akne için kullanıyorlarmış ama pahalıymış, tam 204 lira! İlaç prospektüsünü okudum da yan etkilerinden korktum doğrusu. Görme bozukluğu, karaciğer yetmezliği... Böyle bir risk almak istemem ben, doktorla konuşmak lazım herhalde.

Hah, baksana Zoretain! Akneyle başa çıkmak için 204 lira mı istiyorlar? İnsan kendini kandırıyor mu? Bir kutu içinde 30 tane hap varmış. Gözlerim kamaşıyor bu fiyatlara bakınca. Ama tabi, yan etkileri okuyunca insan biraz ürperiyor: görme bozukluğu, karaciğer yetmezliği... ! İşte bu yüzden doktorlarla konuşmak lazım herhalde.

204 lira mı? Vay, bu ZORETANIN denen hap pahalıymış. Akne için mi kulllanılıyor? Yan etkileri okuyunca insan ürperiyor doğrusu. Görme bozukluğu falan da varmış. Doktorla konuşmak lazım herhalde böyle bir şeye başlamadan önce.

Bu ZORETANIN denen hap neyin nesi? 204 lira mı istiyorlar? Akne için mi, bu para mı değer? Yan etkilerine baktım da insan korkuyor. Görme bozukluğu falan yazıyor! Gebelik kategorisi X! Bu ilaçla hamile kalma ihtimali olan bir kadın kullansaydı ne olurdu? Doktorlar bunu nasıl yazıyor anlamıyorum!

Yuh, bu ZORETANIN denen hapı 204 liraya mı satıyorlar? Akne için mi kullanılıyor acaba? İlaç prospektüsünü okuyunca insan korkuyor doğrusu. A hipervitaminozu, karanlıkta görme güçlüğü, karaciğer fonksiyonlarında bozulma... Bunları duyunca aknenin ne kadar önemsiz kaldığını anlıyorsun. Doktorlar bu ilacı nasıl yazıyor anlamıyorum ki!

Hah, bu Zoretain denen hap tam bir şampiyonmuş meğer! Akneyi bitiriyor da öyle... Ama iki yüz lira mı istiyorlar? İnsan çıldırıyor! Üstelik yan etkileri de cabası: görme bozukluğu, karaciğer yetmezliği...

Doktorlar bu ilacı nasıl yazıyor anlamadım. İlaç prospektüsünü okuduktan sonra aknenin ne kadar önemsiz olduğunu bir kez daha anladım. Sağlıklı olmak için 204 lira mı ödemek lazım?

İki yüz dört lira mı istiyorlar bu ZORETANIN için? Akne mi, çare mi bulmuşuz? Yan etkilerine baktım da insan korkuyor. Görme bozukluğu falan varmış. Doktorlar nasıl yazıyor bunları anlamadım ki.

, bu ZORETANIN denen hap tam 204 lira mıymış? Akne için mi kullanıyoruz onu? İlaç prospektüsünü okudum da insan ürperiyor. Görme bozukluğu falan yazıyor! Doktorlara inanıyorum ama bir de kendi araştırmamı yapmam lazım herhalde.

Hah! ZORETANIN yine mi pahalı? İşte bu doktorlar yüzünden fakir oluyoruz! 204 lira mı? Bir kutu akne ilacı için bu para mı isteniyor? Üstelik beyaz reçete istiyorlarmış. İnsanı iyice zorluyorlar. Yan etkilerine bakınca da insan korkuyor zaten. Göz kuruluğu, karanlıkta görme güçlüğü... Hadi canım! Vücudumuza ne yapıyoruz böyle? Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın arkadaşlar. Benim tavsiyem doğal yöntemlere dönün!

204 lira mı istiyorlar bu ilaca? Akne için mi bu para? Yoksa doktorlar bizimle mi dalga geçiyor? Beyaz reçete de istiyorlarmış. İlaç pahalı, doktor da zor bulunuyor, üstüne yan etkileri okuyunca insan korkup bir daha doktora gitmek istemez. Neyse, ben zaten doğal yöntemlere inanıyorum.

204 lira mı? Akne ilacı için bu kadar para mı istiyorlar? Doktorlar bizle mi dalga geçiyor acaba? Üstelik beyaz reçete de lazım. İnsanı iyice zorluyorlar. Yan etkileri okuyunca da korktum açıkçası. A vitamini aşırılığı, göz kuruluğu, karanlıkta görme güçlüğü... Hadi canım! Vücudumuza ne yapıyoruz böyle? Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın arkadaşlar.

Hah! ZORETANIN yine mi pahalı? 204 lira mı istiyorlar bu kutucuk akne ilacı için? Doktorlar bizimle mi dalga geçiyor acaba? Üstelik beyaz reçete istiyorlarmış. İnsanı iyice zorluyorlar. Yan etkileri okuyunca da insan korkuyor zaten. Göz kuruluğu, karanlıkta görme güçlüğü... Hadi canım! Vücudumuza ne yapıyoruz böyle? Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın arkadaşlar. Benim tavsiyem doğal yöntemlere dönün!

, bu ZORETANIN yine mi pahalı? 10 mg, 30 kapsül için 204 lira mı istiyorlar? İnsanı fakir ediyor bu akne ilacı! Üstelik beyaz reçete istiyor. Yan etkilerine bakınca insan korkuyor zaten: A vitamini aşırılığı, göz kuruluğu, karanlıkta görme güçlüğü... Vücudumuza ne yapıyoruz böyle? Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın arkadaşlar!

Bu ZORETANIN yine mi pahalı? 10 mg, 30 kapsül için tam 204 lira mı istiyorlar? İnsanı fakir ediyor bu akne ilacı! Üstelik beyaz reçete istiyor. Yan etkileri okuyunca da insan korkuyor zaten: A vitamini aşırılığı, göz kuruluğu, karanlıkta görme güçlüğü... Vücudumuza ne yapıyoruz böyle? Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın arkadaşlar!

İlacı gördüm ben, Zoretanin 10 mg 30 kapsül... , 204 lira mı istiyorlar? İnsan akne için bu kadar para harcasın mı? Üstelik beyaz reçete de istiyorlar. Yan etkilerine baktım da, insan korkuyor: Göz kuruluğu, karanlıkta görme güçlüğü... Hadi canım! Doktorunuza danışmadan kullanmayın arkadaşlar!

hmm ZORETANIN 10 MG 30 KAPSUL haa?

İlk bakışta akne ilacı gibi duruyor bu, ama dikkatli olmak lazım! İçindeki isotretinoin denen şey ciddi bir ilaçmış. Gebelik falan varsa kesinlikle kullanmamak lazım.

Doktorlar bildiği için reçetesiz satmıyorlar zaten, Beyaz Reçete istiyorlar. Yani doktorun onayı olmadan alamazsın. 204,95 TL'ye satılıyormuş, ucuz da değil yani!

Ama baksana, yan etkileri varmış; göz kuruluğu, güneş ışığında rahatsızlık, hatta karaciğer bozukluğu bile yapabilirmiş! Yani doktorunu dinlemeden kullanmamak lazım. İlaç kutusu prospektüsünü dikkatlice oku ve doktoruna sorularını sormayı unutma!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri