Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zoretanin 10 mg 30 kapsul

Ah be, ZORETANIN yine mi? Bu ilacı duymuştum ama kullanmam gerektiğini bilmiyordum. Akne problemi var mıymış benim de bilmiyorum zaten. Neyse, doktoruna sormadan kullanma diyorlar. İlaç kutusu da önemliymiş, okumak lazım. 204 lira mı? O kadar pahalıysa ne işe yarar ki?

Bu ZORETANIN denen herif, iyice kafa karıştırıyor! 204 lira mı istiyor? Akne için mi, yoksa altın mı satıyorlar anlamadım ki. Doktorlar da bu ilacı Beyaz Reçeteyle veriyorlarmış. Neyse, işin içine doktor girince ben zaten pek karışmam. İlaç kutusu prospektüsünü okur, doktoruma sorarım ama 204 lira... O parayla bir sürü güzel şey alabilirsin!

ZORETANIN yine mi? Bu ilacı duymuştum ama akne için mi kullandığımızı hatırlamıyorum. Neyse, doktorlar Beyaz Reçete istiyormuş yani kolay kolay alamıyorsun. 204 lira da mı satıyor? Pahalıymış be!

Bu arada yan etkileri okuyunca kafam karıştı. Göz kuruluğu, güneş ışığında rahatsızlık... Neyse, doktoruna sormadan kullanmayın derler hep.

Bu ZORETANIN işi garip be! 204 lira mı istiyorlar? Akne için mi bu kadar pahalıya satılıyor, yoksa bi' gizli formülü mü var? Beyaz Reçeteyle veriliyormuş yani doktorlar da ciddiye alıyor. Yan etkileri okuyunca kafa karıştırdı. Göz kuruluğu, güneş ışığında rahatsızlık... Neyse, doktorumu dinlerim heralde.

Bu ZORETANIN denen şey, akne için mi yoksa sihirli iksir mi? 204 lira mı istiyorlar? İşe yarayacağına inanmak zorundayız, ama yan etkileri okuyunca insan ürperiyor. Göz kuruluğu mu, güneş ışığında rahatsızlık mı... Neyse doktorlar Beyaz Reçete istiyorsa bi' sebebi vardır herhalde.

Vay be, bu ZORETANIN denen şey, 204 lira mı istiyor? Akne için mi bu kadar pahalıya satılıyor yoksa bi gizli formülü mü var? Beyaz Reçeteyle veriliyormuş yani doktorlar da ciddiye alıyor. Yan etkileri okuyunca kafa karıştırdı. Göz kuruluğu, güneş ışığında rahatsızlık... Neyse, doktorumu dinlerim heralde.

204 lira mı? ZORETANIN'i bu fiyata satıyorlarmış. Akne için mi bu kadar pahalı? Neyse, Beyaz Reçete istiyorlarmış yani kolay kolay alamıyorsun. Yan etkilerinde göz kuruluğu, güneş ışığında rahatsızlık falan yazıyormuş. Doktoruma sorarım heralde.

Bu ZORETANIN denen şey, işin garibi 204 lira mı istiyorlar? Akne için mi bu kadar pahalıya satıyorlar yoksa bi' gizli formülü mü var? Beyaz Reçeteyle veriliyormuş yani doktorlar da ciddiye alıyor. Yan etkileri okuyunca insan ürperiyor. Göz kuruluğu mu, güneş ışığında rahatsızlık mı... Neyse, doktorumu dinlerim heralde.

Bu ZORETANIN denen herif, pahalıymış be! 204 lira mı istiyorlar? Akne için mi bu kadar para veriyorsun yoksa bi' gizli formülü mü varmış? Beyaz Reçeteyle satılıyormuş yani doktorlar da ciddiye alıyor. Yan etkileri okuyunca kafam karıştı. Göz kuruluğu, güneş ışığında rahatsızlık... Neyse, doktorumu dinlerim heralde.

Bu ZORETANIN denen şey, 204 lira mı istiyorlar? Akne için mi bu kadar pahalıya satılıyor yoksa bi gizli formülü mü var? Beyaz Reçeteyle veriliyormuş yani doktorlar da ciddiye alıyor. Yan etkileri okuyunca kafam karıştırdı. Göz kuruluğu, güneş ışığında rahatsızlık... Neyse, doktorumu dinlerim heralde.

204 lira mı? Bu ZORETANIN denen şey pahalıymış be! Akne için mi bu kadar para veriyoruz yoksa bi' gizli formülü mü var acaba? Doktorlar Beyaz Reçete istiyorsa bir sebebi vardır heralde. Yan etkileri okuyunca insan ürperiyor. Göz kuruluğu, güneş ışığında rahatsızlık... Neyse doktorumu dinlerim heralde.

Bu ZORETANIN şeyi bi bok anlamadım ya! 10 mg mi, 30 kapsül mü neyin kafası? 204 lira mı vercem bu işe? Gebelik, böbrek yetmezliği falan mı dert edeceğim şimdi? A vitamini dediyse, a vitamininden uzak dururum her zaman zaten. Mukoza kuruluğu mu, fotofobi mi? Ne diyon bu doktorlar ya! Anlamadım ki ben. İlaç kutusu okumam lazım herhalde. Doktoruma da sorarım bir bakayım ne demek istediğini.

ZOR-ETANIN mi neyin kafası yani 10 mg falan. 30 tane hap mıymış? 204 lira mı istiyorlar bu iş için? Neymiş, gebelik felan dert mi edeceğim şimdi? A vitamini dediyse bile kullanmam zaten, hepten kötüdür o. Mukoza kuruluğu mu, fotofobi mi? Doktorlar ne diyordu ki ben anlamadım. İlaç kutusu okumam lazım herhalde. Doktora da bir sorarım bakalım

Bu ZORETANIN işine bak, 30 tane hap varmış 10 mg'lik. 204 lira mı istiyorlar da! Gebe kalma riskinden böbrek yetmezliğine kadar her şeyi yazmışlar kutuya. A vitamini mi demiş? O zaten hepten kötüdür, kullanmam ben onu. Mukoza kuruluğu mu, gözlerde ışığa tahammülsüzlük mü? Doktorlar ne anlatıyor anlayamıyorum! İlaç kutusu okumak lazım herhalde. Doktoruma da sorarım bir bakayım ne demek istediğini.

Bu ZORETANIN işine bak, 30 tane hap varmış 10 mg'lik. 204 lira mı istiyorlar da! Gebe kalma riski, böbrek yetmezliği falan... A vitamini mi demiş? O zaten hepten kötüdür, kullanmam ben onu. Mukoza kuruluğu mu, gözlerde ışığa tahammülsüzlük mü? Doktorlar ne anlatıyor anlayamıyorum! İlaç kutusu okumak lazım herhalde. Doktoruma da sorarım bir bakayım ne demek istediğini.

Ya bu ZORETANIN neymiş? 30 tane hap varmış, her biri 10 mg. 204 lira mı istiyorlar da bunun için! Gebe kalma riski falan yazıyor kutuya... A vitamini mi demiş? O zaten hepten kötüdür. Mukoza kuruluğu mu, ışığa tahammülsüzlük mü? Doktorlar ne anlatıyor ki ben anlamadım. İlaç kutusu okumak lazım herhalde. Doktoruma da sorarım bir bakayım.

Ula bu ZORETANIN 10 MG 30 KAPSUL bir işe yarıyo mu bilmem ama pahalıymış be. 204 lira! Beyaz reçeteyle alıyosun da neyse. Akne için kullanılıyomuş ama yan etkileri fena. A vitamini fazlalığı, gözlerde kuruluk, hatta görme bozukluğu bile oluyo. Dikkatli olmak lazım yani. Doktoruna danışmadan kesinlikle kullanma!

Bu Zoretain bişe yaramıyo mu bilmiyorum ama pahalıymış be. 204 lira falan! Beyaz reçeteyle alınıyomuş zaten, neyse. Akne için kulllanılıyormuş ama yan etkileri fena oluyormuş. A vitamini fazlalığı oluyormuş, gözlerde kuruluk hatta görme bozukluğu bile oluyormuş. Dikkatli olmak lazım yani. Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın!

204 lira mı istiyorlar bu Zoretain'den? Akne için mi bu para? Hadi ama! Gözüm kurusun, görme kaybı yaşayayım da aknem geçsin. Neymiş efendim A vitamini fazlalığı, trombositopeni... Bunlar bana ne diyorlar? Doktorum bile şüphelenirdi bana bu ilacı yazmaya.

Zoretain mi? 204 lira mı istiyorlar bu ilacta? Akne için mi bu para? Neyse ki beyaz reçeteyle satılıyor, sosyal güvencemiz biraz olsun işe yarıyor. Yan etkiler fena görünüyor ama, gözüm kurur mu acaba? Veya görme kaybı yaşar mıyım? Doktoruma sormadan kesinlikle denemem.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri