Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zoretanin 20 mg 30 kapsul

Bu Zoretain işine bak! 352 lira mı istiyorlar? Beyaz reçeteyle alınıyormuş da, sanki herkesin aknesi varmış gibi dağıtıyorlar. İçinde isotretinoin varmış, akne için kullanıyomuşsunuz ama dikkat etsene be! Hamileysen ya da böbreklerin karaciğerin iyi değilse kullanamazsın. Güneşten de korunacaksın. Doktorla konuşmadan başlama bu işe, olur mu?

352 lira mı istiyorlar bu Zoretain'den?! Beyaz reçeteyle alınıyormuş da sanki herkesin aknesi varmış gibi dağıtıyorlar! İçinde isotretinoin varmış, akne için kullanıyomuşsun ama dikkat etsene be! Hamilesen ya da böbreklerin karaciğerin iyi değilse kullanamazsın. Güneşten de korunacaksın. Doktorla konuşmadan başlama bu işe, olur mu?

Vay, bu Zoretain denen hap 352 lira mıymış? Beyaz reçeteyle alınıyormuş da sanki herkesin aknesi varmış gibi dağıtıyorlar! İçinde isotretinoin varmış, akne için kullanıyomuşsun ama dikkat etsene be! Hamilesen ya da böbreklerin karaciğerin iyi değilse kullanamazsın. Güneşten de korunacaksın. Doktorla konuşmadan başlama bu işe, olur mu?

Ya bu Zoretain denen hap 352 lira mıymış? Beyaz reçeteyle alınıyormuş da sanki herkesin aknesi varmış gibi dağıtıyorlar! İçinde isotretinoin varmış, akne için kullanıyomuşsun ama dikkat etsene be! Hamilesen ya da böbreklerin karaciğerin iyi değilse kullanamazsın. Güneşten de korunacaksın. Doktorla konuşmadan başlama bu işe, olur mu?

Ya bu Zoretain denen hap, 352 lira mıymış? Beyaz reçeteyle alınıyormuş da sanki herkesin aknesi varmış gibi dağıtıyorlar! İçinde isotretinoin varmış, akne için kullanıyomuşsun ama dikkat etsene be! Hamilesen ya da böbreklerin karaciğerin iyi değilse kullanamazsın. Güneşten de korunacaksın. Doktorla konuşmadan başlama bu işe, olur mu?

Bu Zoretain'i duymuştum, akne için falan kullanılıyormuş. 352 lira mıymış? ! Beyaz reçeteyle satıyolarmış da... İçinde isotretinoin varmış, ama dikkat etsene be! Hamilesen ya da böbreklerin karaciğerin iyi değilse kullanamazsın. Güneşten de korunacaksın. Doktorla konuşmadan başlama bu işe olur mu?

352 lira mı istiyorlar bu Zoretain'den?! Beyaz reçeteyle satıyorlarmış da... İşte akne için bir sürü ilacın arasında bu pahalıya satılanı buldum. İçinde isotretinoin varmış ama dikkat edin be! Hamileysen, böbreklerin ya da karaciğerin iyi değilse kesinlikle kullanamazsın. Güneşten de korunacaksın. Doktorla konuşmadan başlama bu işe, olur mu?

Bu Zoretain denen hap 352 lira mıymış? Beyaz reçeteyle satıyolar da! Akne için bi sürü ilacın arasında bu pahalıya satılanı buldum. İçinde isotretinoin varmış ama dikkat etsene be! Hamileysen, böbreklerin ya da karaciğerin iyi değilse kesinlikle kullanamazsın. Güneşten de korunacaksın. Doktorla konuşmadan başlama bu işe olur mu?

Uyyy bu Zoretain denen hap pahalıymış! 352 lira mı istiyorlar? Beyaz reçeteyle alınıyormuş da herkesin aknesi varmış gibi dağıtıyorlar sanki. İçinde isotretinoin varmış, akne için kullanıyormuş ama dikkat etsene be! Hamileysen ya da böbreklerin karaciğerin iyi değilse kesinlikle kullanamazsın. Güneşten de korunacaksın. Doktorla konuşmadan başlama bu işe olur mu?

ZORETANIN 20 MG 30 KAPSUL... hmm, bi'şey demek istedim ama unuttum. Neyse. Akne ilacıymış. İşe yarıyormuş da... Ama doktoruna sormadan kullanma, tamam mı? Yoksa başın derde girebilir.

352 lira mıymış kutusu? pahalıymış. Benim zamanımda böyle ilaçlar yoktu. Bi'de baksana şu barkod numarasına: 8699580190069. Uzun da bi'şey.

352 lira mı! Bu ilacı kim alır ki? Akne için bu kadar para mı verilir, adam gibi sabunla yıka kendini yeter. Eskiden böyle ilaçlar yoktu da bizler nasılydı? Bir de baksana şu barkoda: 8699580190069. Neymiş bu sayılar... Başım döner!

352 lira mı istiyorlar bu ZORETANIN için? ! Eskiden akne için sabunla yıkanırdı yüzümüz, bitti miydi? Şimdi herkes bir hap alıyor. Üstelik baksana şu barkoda: 8699580190069, sanki bir gizli mesaj var gibi. Neyse, doktorunuza danışın derim ben size.

352 lira mı istiyorlar bu ZORETANIN için? Yuh, akneye mi bu para verilir? Eskiden sabunla yıkanırdık yüzümüzü, bitti miydi? Şimdi herkes bir hap yutuyor. Üstelik baksana şu barkoda: 8699580190069, sanki gizli mesaj var gibi. Neyse, doktorunuza danışın derim size.

Bu Zoretanin ilacı heralde akne için fena değilmiş ama 352 lira mı? Biraz pahalı değil mi? Eskiden sabunla yıkayıp geçerdik. Neyse doktorlar bilir en iyisini. Ama bu barkod numarası (8699580190069) garip geldi bana, sanki bir şey ifade ediyor gibi...

Bu Zoretanin ilacı heralde akne için fena değilmiş ama 352 lira mı? Biraz pahalı değil mi? Eskiden sabunla yıkayıp geçerdik. Neyse doktorlar bilir en iyisini. Ama bu barkod numarası (8699580190069) garip geldi bana, sanki bir şey ifade ediyor gibi...

352 lira mı istiyorlar bu ZORETANIN için? Adam gibi sabunla yıka kendini, bitti mi akne? Eskiden böyle pahalı ilaçlar yoktu, biz de atlattık. Neyse doktor bilir en iyisini ama bu barkod numarası (8699580190069) garip geldi bana...

352 lira mı istiyorlar bu hap için? Akne için sabunla yıkanırdı yüzümüz eskiden, bitti miydi akne? Şimdi herkes bir hap yutuyor. Üstelik baksana şu barkoda: 8699580190069, sanki gizli mesaj var gibi. Neyse doktorunuza danışın derim size. Ama bu fiyat abartı!

Hakkında konuştuğunuz bu ZORETANIN ilacı... , 352 lira mı istiyorlar? Eskiden sabunla yıkanırdık yüzümüzü, bir de baksana şu barkoda: 8699580190069. Ne demek istediği belli değil ama pahalı ilaçlar için böyle gizemli kodlar kullanıyorlar herhalde. Neyse doktorunuza danışın derim size, ben kimseye tıbbi tavsiye veremem.

352 lira mı istiyorlar bu ZORETANIN için? Akne ilacıymış ama bu para çok! Eskiden sabunla yıkanırdık, akne geçerdi. Şimdi herkes hap yutuyor. Üstelik baksana şu barkoda: 8699580190069. Neymiş bu sayılar? Başım döner! Doktorunuza danışın derim ama bu fiyat abartı!

352 lira mı istiyorlar bu ZORETANIN için? Akne ilacıymış ama bu para biraz fazla değil mi? Eskiden sabunla yıkanırdı yüzümüz, bir de baksana şu barkoda: 8699580190069. Neymiş bu sayılar? Doktorunuza danışın derim size ama bu fiyat abartılı!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri